Jste Připraveni Začít Ze Svých Kontaktů Dělat Registrované Členy v Týmu?

Odhalím Vám Svých 5 Nejúčinnějších (Přesto Jednoduchých) Strategií, Které Pomáhají Převádět Kontakty v Registrované Členy Do Týmu ... Kupující Vašich Produktů ... a Publikum, Které Bude Hltat Každé Vaše Slovo, Znovu a Znovu ...

Běžná Cena 899 Korun

Nyní Pouze 199 Kč

KOUPIT NYNÍ100% Záruka vrácení peněz

Říká se, že "Peníze jsou v seznamu kontaktů"... A je to pravda! Čtěte dál, pokud chcete zjistit, co dělat jinak od dnešního dne...

Vážení kolegové, 

je možné, že se nyní cítíte frustrovaní. Udělali jste hromadu práce, aby se váš MLM byznys rozjel a vy začali generovat zisky... Ale stále se vám nedaří uzavírat placené registrace nebo prodávat své produkty.

Říká Vám To Něco?

  • Máte seznam potenciálních kontaktů, ale nedaří se vám je registrovat do sítě nebo prodat produkty?
  • Už ztrácíte motivaci a víru v to, že se vám vůbec někdy podaří vydělávat z domova?
  • Stále dokola slyšíte příběhy lidí, kteří registrují 5-15 nových členů do své sítě za jeden měsíc a vy byste byli spokojeni jen s jedním?
  • Cítíte zklamání a frustraci a máte pocit, že jakmile se něco nezmění... Můžete se na to vykašlat?

Pravdou je, že... Není to vaše chyba! Existuje totiž ohromné množství protichůdných informací o tom, jak úspěšně vydělávat v síťovém marketingu...

Tolik takzvaných lídrů, kteří neustále říkají, že bez oslovení známých a rodiny, nemáte šanci na úspěch (Tyto lídři si zaslouží pohlavek a být ignorováni!) v síťovém marketingu. Ale opravdu tomu věříte, když stále kolem sebe vidíte tolik úspěšných jedinců?

Přestaňte poslouchat tyto takzvané "lídry" a myslete hlavou! Přestaňte se stresovat, zastavte se, nadechněte se a nyní čtěte dále, protože přichází čas změny...

... Protože jste asi jen 5 minut od zjištění přesného návodu, co byste měli dělat, aby se vše změnilo!

Ale nyní...

Proč byste mi měli věřit? Kdo je vlastně ten Tomáš Kosiewicz, že si dovoluje mi radit?

Byl jsem na tom stejně jako vy...

Není to zas tak dávno, co jsem dělal stejné chyby co děláte nyní vy. Dříve jsem neměl ani seznam kontaktů a neměl jsem vůbec tušení, jak uspěji. Nikomu jsem neprodával, nikdo ke mě nechtěl vstoupit a rodina a kamarádi se mi jen smáli.

Já se ale nevzdal... Pokračoval jsem dál i přes roky neúspěchů. Až se najednou něco změnilo! Tentokrát jsem pochopil, že abych začal generovat příjmy z domova, je potřeba abych posunul nejprve sám sebe.

V té době jsem čistě náhodou narazil na US lídra jménem Ray Higdon, od kterého jsem se začal vzdělávat. Pořídil jsem si jeho know-how za tisíce dolarů a začali se dít po 6 letech neúspěchů divy.

Za pár dní jsem vydělal svých prvních 30 tisíc korun a vybudoval postupně síť dosahující 1000+ uživatelů. Avšak v ten moment mi má společnost zablokovala účet a zrušila členství a já tak mohl dělat vše znovu. Byl jsem na dně!

Ale s tím, že jsem měl v databázi již více jak 5000 kontaktů, které jsem mohl kdykoli oslovit. Vše se stalo hodně rychle a já během necelých 3 let vybudoval v jiné společnosti úspěšný byznys s více jak 1600+ lidmi v týmu, mám několik vzdělávacích tréninků, v databázi mám více jak 20 tisíc kontaktů a můj byznys neustále narůstá.

Ale nikdy by se to nestalo, pokud bych do sebe neinvestoval tisíce dolarů...

Dobrá zpráva je ta, že vy nemusíte investovat tisíce dolarů, abyste uspěli. Já vám ukážu jak!

Zjistil jsem totiž přesně, co je nejdůležitějším aspektem domácího byznysu...

Chcete vědět, co to je?

Je to jednoduché, téměř příliš jednoduché...

Je to hodnota!

Vím. Říkal jsem, že je to jednoduché. Přesto je tu problém, před kterým určitě nyní stojíte.

Nerozumíte, co je přesně hodnota. Pokud byste rozuměli, tak byste nejspíš nečetli až sem a už u titulku byste zareagovali. 🙂

Taky si jsem jistý, že nevíte, jakou hodnotu dávat, aby vám pomohla při tvorbě vašeho byznysu...

Přečtěte si ty dva řádky ještě jednou a ještě jednou. Protože faktem je, že pokud byste tyto dva řádky chápali, byli byste již úspěšní!

Ale slibuji, že jakmile lépe porozumíte principu z těchto dvou řádků, vaše zisky raketově vyletí.


Co kdybych vám ukázal 5 ověřených metod, jak přeměňovat své kontakty na zákazníky nebo registrované členy ve svém týmu tak, že budete mít více jak 70% úspěšnost a vyděláte pokaždé, když budete chtít...


Když to uděláte správně... Stanete se masivní silou ve vašem byznysu a lidé vás budou sami oslovovat.

Budete si moci odpočinout, jelikož budete mít dostatek kontaktů na oslovení s vědomím, že až 70% řekne "ANO"

Každopádně... Pokud začnete dávat pravidelně hodnotu tam, kde je potřeba... Vaše zisky se neuvěřitelným způsobem zvýší a to i když si nyní třeba myslíte, že vám to fungovat nebude.

Lidé se k vám začnou chovat jinak, začnou vás oslovovat sami... A to je naprosto něco úžasného... Ale to se vám stane jen tehdy, až začnete dělat ty správné věci.

Chci vám ukázat jak přesně to udělat!

 

Běžná Cena 899 Korun

Nyní Pouze 199 Kč

KOUPIT NYNÍ100% Záruka vrácení peněz

V tomto video tréninku nenajdete žádné teoretické kecy, ale praktický návod, který odhalí vše, co jsem se dozvěděl, abych získával více potenciálních zákazníků ze kterých poté s úspěšností vyšší jak 70% udělal registrované členy své sítě... Více prodejů... a masivní navýšení zisků.

Ukážu vám přesně ty informace, které jsem si přál znát já, když jsem začínal.

Je to také stejný způsob, jaký mi pomohl stát se z unaveného zaměstnance, stabilně vydělávajícím podnikatelem z domova s nadstandardními příjmy.

Odhalím přesně jak a kde byste měli být zdrojem hodnoty, aby vás lidé následovali i na druhé straně země...

V jedné hodině tréninku se dozvíte...

  • Proč je hodnota nejdůležitějším aspektem úspěchu a jak jí začít aplikovat do své firmy, abyste se dokázali dostat do mysli vašich kontaktů a zůstat tam
  • Jak vydělat peníze pokaždé, když odešlete email nebo zprávu na Facebooku a to se 100% jistotou
  • Tajemství vytváření pravidelných počtů registrací každý měsíc
  • Proč musíte mít vlastní blog (bez ohledu co kdo říká) a jak ho proměnit na výdělečný zdroj
  • Jak získávat hromadu potenciálních zákazníků každý den a mít až 70% úspěšnost při oslovování
  • Ukážu vám, nejlepší dárek na světě, který můžete svým kontaktům věnovat a mnoho dalších věcí

Je to vlastně více, než jen trénink o tom, jak převádět své kontakty...

Jsem si naprosto jist, že z tohoto tréninku budete mít užitek, bez ohledu na to v jaké situaci se nyní nacházíte. Zda generujete týdne 50 nových kontakt, nebo žádné...

Informace z toho tréninku opravdu mohou pomoci vám vygenerovat potenciální zákazníky

Jakmile totiž zjistíte co přesně vkládat a jak, poté se stanete magnetem pro ty, kteří chtějí změnit svůj život.

Nebojte, nebudete v tom sami. Naučím vás to krok po kroku!

A víte co?

30 Denní záruka vrácení peněz

Poku by se stalo, že budete investovat do tohoto funkčního tréninku a z nějakého důvodu se vám nelíbil a nedal vám žádnou hodnotu. Jednoduše mi do 30 dnů napište a já vám vrátím peníze zpět. Takže nemusíme řešit "co kdyby".

Kdybych nevěřil, že metody jsou opravdu účinné a prokázané, nikdy bych vám záruku vrácení peněz nedal. Vím, že když budete následovat to, co učím, budete sklízet ovoce...

Běžná Cena 899 Korun

Nyní Pouze 199 Kč

KOUPIT NYNÍ100% Záruka vrácení peněz

BONUS PRO VÁS...

Jakmile uděláte objednávku, napište mi na Facebooku a já vám dám přístup do "tajné Facebook Skupiny" ve které najdete spousty dalších užitečných tipů a triků, jak vytvořit fungující byznys...  Budete z výsledků přímo nadšeni, to vám slibuji!

Tomáš Kosiewicz

P.S. Co když neinvestujete do tohoto tréninku? Nestane se vůbec nic! Budete na tom stejně jako doposud. Takže pokud vám to vyhovuje a nejste schopni investovat do rozvoje svého byznysu částku, za kterou si nekoupíte ani večeři pro dva.

Navíc díky této investici si již brzy zajistíte život, po kterém jste vždy snili a to ti večeře nebo 5 piv nezajistí.

Běžná Cena 899 Korun

Nyní Pouze 199 Kč

KOUPIT NYNÍ100% Záruka vrácení peněz

P.P.S. To že jste stále ještě zde na této stránce, je jasná známka toho, že tento trénink nutně potřebujete. Pevně věřím, že to zlepší váš MLM byznys k lepšímu