Online MLM Tip: Jak znovu kontaktovat teplý trh a mít konečně úspěch

Mám pro vás skvělé MLM tipy, díky kterým posunete svůj MLM byznys k ziskům a začnete vydělávat reálné peníze z pohodlí domova

Udělali jste již v minulosti nějakou obchodní prezentaci s vaším teplým trhem, ale neměli jste úspěch a chtěli byste to zkusit znovu?

Je možné, že jste se připojili k nové firmě a chcete jí ukázat svému teplému trhu, aniž byste museli mít strach, že vás odmítnou nebo na vás budou naštvaní, že je "zase" s něčím otravujete.

Jsem v MLM od roku 2010 a za tu dobu jsem udělal stovky obchodních prezentací, hodně jsem se naučil a nyní vše mohu učit i svůj úžasný tým.

Mnoho lidí v mém týmu se mě ptá, jak mohou oslovit svůj teplý trh, když ho již několikrát oslovili a vždy neúspěšně.

Je tedy možné slyšet "ANO" od lidí, od kterých jste dříve slyšely ne?

O tom budu mluvit v dnešní epizodě, proto se ujistěte, že shlédnete celé video, ve kterém vám prozradím více.

ONLINE MLM TIP: JAK ZNOVU KONTAKTOVAT TEPLÝ TRH A MÍT KONEČNĚ ÚSPĚCH

Zadej svůj email a získej zdroj zdarma

Skript jak znovu kontaktovat teplý trh a vydělat peníze

A proč je pro vás tolik důležité oslovit svůj teplý trh několikrát?

Moje tipy pro MLM: Jak znovu kontaktovat teplý trh

Je to opravdu jednoduchá cesta, jak můžete znovu oslovit svůj teplý trh a tentokrát úspěšně.

Většina z vás dělá tu chybu, že svému teplému trhu prodává! Namísto toho zkuste požádat o pomoc nebo posouzení produktu/služby. K tomu, abyste to udělali úspěšně, budete se muset držet těchto tří základních kroků.

3 klíče k této strategii

  • Omluvte se, buďte skromní a transparentní
  • Řekněte jim, že podnikání není pro ně
  • Požádejte je o pomoc, posouzení produktu/služby

1. Omluvte se, buďte skromní a transparentní

Může se klidně stát, že vám budou stačit dva další klíče a tento nebudete ani potřebovat, ale vždy je lepší mít na své straně co nejvíce výhod, které můžete uplatnit vždy, když je potřeba.

Přemýšlejte o tom, kdyby k vám někdo přišel a řekl by vám "Ahoj, opravdu se omlouvám, posral jsem to, myslíš, že bys mi mohl dát druhou šanci?" 

Co byste řekli nebo si mysleli?

Máte-li teplé kontakty u kterých víte, že stojí za to jim dát druhou šanci, oslovte je a řekněte něco takového: 

Já: "Ahoj Pepo, volám ti, protože jsem se ti chtěl omluvit."

Pepa: "Proč?"

Já: "Podívej, začal jsem se svým podnikáním před rokem a moc jsem toho na začátku nevěděl. Byl jsem vlastně tak nadšený, že jsem s tebou sdílel příležitost, produkt, službu. Vím, že jsem to udělal špatně a chtěl bych se ti za to omluvit, je mi to líto." 

Takto, když zahájíte rozhovor, úplně vše odhodíte ze stolu. A máte čisto na další sázení semínek do povědomí, v tomto případě Pepa.

2. Řekněte jim, že byznys není pro ně

Většina MLM podnikatelů, se snaží svým kontaktům nabízet převážně byznys, což může někdy vytvořit až odpor. Čemuž se chcete zajisté vyhnout!

Lidé milují kupovat výrobky a jsou spotřebiteli. A právě proto je vaším úkolem jít na svůj teplý trh trošku jinak. Řekněte něco jako toto:

Já: "Tak poslouchej Pepo. Je mi jasné, že byznys stránka mého projektu tě nezajímá, ale jsem si naprosto jist, že s "produktem" budeš naprosto spokojen. A abys věděl, že tě mám rád a jako omluvu ti dám na 3 měsíce produkt/službu zdarma, abys viděl sám, že je to skvělé."

4 DENNÍ MLM VÝZVA

HOME BUSINESS ACADEMY

DEJTE ODBĚR MÉHO YOUTUBE KANÁLU

3. Požádejte o pomoc

"Vím, že máme skvělý produkt/službu, který by se ti určitě také hodil. Ukazuji ti to, jelikož tě respektuji (zde vložte nějaký kompliment) a právě proto bych tě chtěl poprosit o malou laskavost/pomoc. Jelikož tě mám opravdu rád a záleží mi na tvém názoru, chtěl bych ti věnovat zcela zdarma náš produkt (název vašeho produktu) na 3 měsíce zdarma a tebe bych chtěl poprosit, zda bys mi na něj řekl svůj názor. Zcela bez tlaku a jakýchkoli postranních úmyslů. 

Neboj, opravdu po tobě nebudu nic chtít. Jsi můj kamarád a proto bych tě tímto chtěl poprosit o tvůj názor na produkt/službu, který bych mohl poté nadále použít ve svém příběhu/blogu atd. 

Jsem si jist, že když ho vyzkoušíš, budeš ho milovat stejně tak jako já a proto se tě ptám, mohl bych tě poprosit o tuto laskavost?"

Co byste udělali vy, kdyby vám váš kamarád/ka položil tuto otázku?

S největší pravděpodobností byste řekli "samozřejmě, rád".

 

Takže co uděláte potom, co Pepa řekne "Jistě, pomohu ti"...

 

S každou epizodou, kterou pro vás připravím, vám vždy věnuji bezplatný zdroj zdarma, díky kterému můžete posouvat svůj online byznys k výdělkům.

Tento týden jsem pro vás dal do kupy Skript, ve kterém se naučíte, co přesně říci svým kontaktům, abyste v nich vyvolali zájem a s radostí vám dali souhlas na vyzkoušení produktu.

Zadej svůj email a získej zdroj zdarma

Skript jak znovu kontaktovat teplý trh a vydělat peníze

Tento bezplatný průvodce, je dokonalým zdrojem, který vám pomůže znát postupy, jak získávat nové zákazníky, kteří budou dlouhodobě odebírat vaše produkty/služby. Také vám ukážu, jak zcela jednoduše můžete získávat od těchto lidí doporučení na lidi, kteří by také mohli milovat vaše produkty. Je také velmi možné, že se z těchto zákazníků později stanou i obchodníci. Takže se ujistěte, že jste si stáhli zdroj na tento týden kliknutím na žlutý banner!


GRATULUJI!!! To, že jste dočetli až sem, znamená jediné... Máte opravdu touhu, začít úspěšně podnikat v MLM byznysu.

Je skvělé, že jste pochopili, že studiem a rozvojem sama sebe to vše začíná. BEZ TOHO TO NEJDE!

Právě proto vám níže přikládám další hodnotné zdroje, které vám pomohou, dosáhnout na vaše sny mnohem rychleji.

Chci pro vás to nejlepší i když se vám to může zdát divné, že se vám snaží někdo ZDARMA POMOCI, ale je to tak přátelé!

Pokud Chcete od svého byznysu více a zažít již do 60 dnů, jaké to je zajistit si příjem, poté Klikněte zde

shadow-ornament

Zdroje, které vám pomohou posunout váš byznys na další level

Zvyšte své šance na úspěch, díky těmto tréninkovým metodám a posunete svůj MLM byznys na zcela jinou úroveň. Každý může žít mimořádný život a obzvláště v dnešní době. Stačí vědět jak na to a být ve správný čas na správném místě.

Tím, že jste zde a dočetli až sem, znamená jediné... Jste připraveni posunout svůj byznys ke stabilním ziskům!

[30 Day Challenge], 30 Denní MLM výzva, jak získat 10+ registrací do týmu za 30 dní

Připojte se zcela ZDARMA do mé 30 Denní Challenge, ve které vám pomohu získat 10+ registrovaných členů do vaší sítě, za pouhých 30 dní.

Co by to pro vás znamenalo? Co vše by se ve vašem životě změnilo, kdyby jste byli schopni získávat 10 a více registrovaných členů do své sítě každý jeden měsíc?

Vím jaké to je, být na začátku a nemít kolem sebe nikoho, kdo poradí a pomůže. Vím, jak těžké může být odstartovat MLM byznys a právě proto jsem pro vás vytvořil tuto výzvu, ve které můžete úspěšně odstartovat svůj MLM byznys... VÍCE INFO ZDE

[Ukázka HBA - Lekce 25] Nejrychlejší Cesta, Jak Díky Facebooku Za Pouhých 14 Dní Vybudovat Tým a Vydělávat Stabilní Peníze

Většina z vás, se "snaží" budovat svůj byznys na Facebooku, ale bohužel neúspěšně... Možná mezi ně patříte i vy!

Pokud patříte do skupiny těch, co se vám nedaří... Nemusíte se za to stydět, je to normální proces (A já to nikomu neřeknu :-p ).

Avšak pokud si myslíte, že se něco změní samo od sebe, nebo v jiném projektu... Jste na omylu přátelé! Změní se něco až tehdy, když pro to něco uděláte!

A nyní máte jedinečnou šanci, získat něco, co jste nečekali a co vám pomůže do 14 dní odstartovat váš MLM byznys a zajistit vám stabilní registrace do vašeho týmu.

[HBA] Home Business Academy

Home Business Academy je jediná MLM Akademie v Česko-Slovensku. V této akademii vás za 12 měsíců naučím vydělávat 50+ tisíc korun každý měsíc. Do pouhých 12 měsíců můžete opustit své stávající zaměstnání a věnovat se na plný úvazek svému MLM byznysu z pohodlí domova.

Vím, asi si myslíte, že to bude něco, na co nemáte peníze a co nebude stát za to. Ale opravdu je to tak? Akademii můžete mít již za pět set měsíčně s tím, že vám kdykoli vrátím peníze zpět.

Nemáte opravdu co ztratit! Právě naopak. Jsem si jist, že nebudete litovat!

VÍCE INFO ZDE


TIP NA ZÁVĚR: Sdílejte tento blogový příspěvek mezi svůj tým! Jen tak docílíte maximálního efektu a duplikace vaší sítě, která vám bude exponenciálně růst.

Nenechávejte si to pro sebe... Tak se lídr nechová!

 

POKUD SE VÁM TATO EPIZODA LÍBILA A CHCETE VÍCE NÁVODŮ A STRATEGIÍ, JAK ÚSPĚŠNĚ BUDOVAT ONLINE MLM BYZNYS, SLEDUJTE MOU FACEBOOK STRÁNKU. DĚKUJI!

arrow