Online MLM Tip: Jak znovu kontaktovat teplý trh a mít konečně úspěch

Mám pro vás skvělé MLM tipy, díky kterým posunete svůj MLM byznys k ziskům a začnete vydělávat reálné peníze z pohodlí domova

Udělali jste již v minulosti nějakou obchodní prezentaci s vaším teplým trhem, ale neměli jste úspěch a chtěli byste to zkusit znovu?

Je možné, že jste se připojili k nové firmě a chcete jí ukázat svému teplému trhu, aniž byste museli mít strach, že vás odmítnou nebo na vás budou naštvaní, že je "zase" s něčím otravujete.

Jsem v MLM od roku 2010 a za tu dobu jsem udělal stovky obchodních prezentací, hodně jsem se naučil a nyní vše mohu učit i svůj úžasný tým.

Mnoho lidí v mém týmu se mě ptá, jak mohou oslovit svůj teplý trh, když ho již několikrát oslovili a vždy neúspěšně.

Je tedy možné slyšet "ANO" od lidí, od kterých jste dříve slyšely ne?

O tom budu mluvit v dnešní epizodě, proto se ujistěte, že shlédnete celé video, ve kterém vám prozradím více.

ONLINE MLM TIP: JAK ZNOVU KONTAKTOVAT TEPLÝ TRH A MÍT KONEČNĚ ÚSPĚCH

Zadej svůj email a získej zdroj zdarma

Skript jak znovu kontaktovat teplý trh a vydělat peníze

A proč je pro vás tolik důležité oslovit svůj teplý trh několikrát?

Moje tipy pro MLM: Jak znovu kontaktovat teplý trh

Je to opravdu jednoduchá cesta, jak můžete znovu oslovit svůj teplý trh a tentokrát úspěšně.

Většina z vás dělá tu chybu, že svému teplému trhu prodává! Namísto toho zkuste požádat o pomoc nebo posouzení produktu/služby. K tomu, abyste to udělali úspěšně, budete se muset držet těchto tří základních kroků.

3 klíče k této strategii

  • Omluvte se, buďte skromní a transparentní
  • Řekněte jim, že podnikání není pro ně
  • Požádejte je o pomoc, posouzení produktu/služby

1. Omluvte se, buďte skromní a transparentní

Může se klidně stát, že vám budou stačit dva další klíče a tento nebudete ani potřebovat, ale vždy je lepší mít na své straně co nejvíce výhod, které můžete uplatnit vždy, když je potřeba.

Přemýšlejte o tom, kdyby k vám někdo přišel a řekl by vám "Ahoj, opravdu se omlouvám, posral jsem to, myslíš, že bys mi mohl dát druhou šanci?" 

Co byste řekli nebo si mysleli?

Máte-li teplé kontakty u kterých víte, že stojí za to jim dát druhou šanci, oslovte je a řekněte něco takového: 

Já: "Ahoj Pepo, volám ti, protože jsem se ti chtěl omluvit."

Pepa: "Proč?"

Já: "Podívej, začal jsem se svým podnikáním před rokem a moc jsem toho na začátku nevěděl. Byl jsem vlastně tak nadšený, že jsem s tebou sdílel příležitost, produkt, službu. Vím, že jsem to udělal špatně a chtěl bych se ti za to omluvit, je mi to líto." 

Takto, když zahájíte rozhovor, úplně vše odhodíte ze stolu. A máte čisto na další sázení semínek do povědomí, v tomto případě Pepa.

2. Řekněte jim, že byznys není pro ně

Většina MLM podnikatelů, se snaží svým kontaktům nabízet převážně byznys, což může někdy vytvořit až odpor. Čemuž se chcete zajisté vyhnout!

Lidé milují kupovat výrobky a jsou spotřebiteli. A právě proto je vaším úkolem jít na svůj teplý trh trošku jinak. Řekněte něco jako toto:

Já: "Tak poslouchej Pepo. Je mi jasné, že byznys stránka mého projektu tě nezajímá, ale jsem si naprosto jist, že s "produktem" budeš naprosto spokojen. A abys věděl, že tě mám rád a jako omluvu ti dám na 3 měsíce produkt/službu zdarma, abys viděl sám, že je to skvělé."

NEOMEZENÉ ZISKY Z FAN STRÁNKY

30K MĚSÍČNĚ Z POHODLÍ DOMOVA

PŘIPOJTE SE KE MNĚ NA FACEBOOKU

DEJTE ODBĚR MÉHO YOUTUBE KANÁLU

3. Požádejte o pomoc

"Vím, že máme skvělý produkt/službu, který by se ti určitě také hodil. Ukazuji ti to, jelikož tě respektuji (zde vložte nějaký kompliment) a právě proto bych tě chtěl poprosit o malou laskavost/pomoc. Jelikož tě mám opravdu rád a záleží mi na tvém názoru, chtěl bych ti věnovat zcela zdarma náš produkt (název vašeho produktu) na 3 měsíce zdarma a tebe bych chtěl poprosit, zda bys mi na něj řekl svůj názor. Zcela bez tlaku a jakýchkoli postranních úmyslů. 

Neboj, opravdu po tobě nebudu nic chtít. Jsi můj kamarád a proto bych tě tímto chtěl poprosit o tvůj názor na produkt/službu, který bych mohl poté nadále použít ve svém příběhu/blogu atd. 

Jsem si jist, že když ho vyzkoušíš, budeš ho milovat stejně tak jako já a proto se tě ptám, mohl bych tě poprosit o tuto laskavost?"

Co byste udělali vy, kdyby vám váš kamarád/ka položil tuto otázku?

S největší pravděpodobností byste řekli "samozřejmě, rád".

 

Takže co uděláte potom, co Pepa řekne "Jistě, pomohu ti"...

 

S každou epizodou, kterou pro vás připravím, vám vždy věnuji bezplatný zdroj zdarma, díky kterému můžete posouvat svůj online byznys k výdělkům.

Tento týden jsem pro vás dal do kupy Skript, ve kterém se naučíte, co přesně říci svým kontaktům, abyste v nich vyvolali zájem a s radostí vám dali souhlas na vyzkoušení produktu.

Zadej svůj email a získej zdroj zdarma

Skript jak znovu kontaktovat teplý trh a vydělat peníze

Tento bezplatný průvodce, je dokonalým zdrojem, který vám pomůže znát postupy, jak získávat nové zákazníky, kteří budou dlouhodobě odebírat vaše produkty/služby. Také vám ukážu, jak zcela jednoduše můžete získávat od těchto lidí doporučení na lidi, kteří by také mohli milovat vaše produkty. Je také velmi možné, že se z těchto zákazníků později stanou i obchodníci. Takže se ujistěte, že jste si stáhli zdroj na tento týden kliknutím na žlutý banner!


ZDROJE ZMÍNĚNÉ A DALŠÍ, KTERÉ VÁM MOHOU POMOCI ROZJET MNOHEM RYCHLEJI VÁŠ MLM BYZNYS.

Zvyšte své šance na úspěch, díky těmto tréninkovým metodám a posunete svůj MLM byznys na zcela jinou úroveň. Každý může žít mimořádný život a obzvláště v dnešní době. Stačí vědět jak na to a být ve správný čas na správném místě.

Tím, že jste zde a dočetli až sem, znamená jediné... Jste připraveni posunout svůj byznys ke stabilním ziskům!

30K měsíčně z pohodlí domova

Udělejte svůj život mimořádný s výdělky vyššími jak 30 tisíc měsíčně z pohodlí domova. Ukážu vám osvědčené nástroje a strategie, jak krok po kroku dosáhnout finanční a časové svobody.

Pomocí tohoto 30 denního tréninku, se naučíte ovládat internet a opravdu se postaráte o svůj vlastní blahobyt.

Nikdy jste nebyli blíže stabilním ziskům z pohodlí domova než nyní! A právě proto je čas, pustit se do práce. Klikněte na odkaz a vytvořte si mimořádný život.

Více zde

Neomezené zisky díky FB stránce

Tolik lidí se mě ptá, jak budovat online MLM podnikání prostřednictvím Facebooku. Jak vybudovat úspěšnou a ziskovou Facebook stránku a kde najít ty správné kontakty na Facebooku, bez toho aniž byste museli trávit hodiny u počítače.

Sestavil jsem pro vás tento výkonný trénink, ve kterém se naučíte krok po kroku, jak správně postavit svůj MLM byznys na Facebooku. Facebook denně využívá více jak miliarda uživatelů...

A právě proto se budete chtít naučit maximalizovat své marketingové úsilí na největší online sociální síti světa. Jen tak se dokážete posunout od svého teplého trhu k dalším stovkám kontaktů.

Více zde

Získali jste nějakou hodnotu z těchto zdrojů, které jsem uvedl výše? Pokud ano, budu moc rád, když se podělíte o tyto zdroje se svými kontakty a lidmi v síti. Jen tak dokážete urychlit váš proces a zajistit vám a vašemu týmu slušné zisky.

Předem děkuji všem vědomím online podnikatelům, kteří mě sledují a sdílejí tyto informace i svému týmu a kontaktům.

Pokud chcete od svého života a byznysu ještě více, stále se můžete připojit do mého úspěšného týmu, dokud je ještě čas. Už zbývá pouhých 20 míst, tak pokud chcete zažít opravdovou jízdu a vydělávat z pohodlí domova, napište mi na email: kosatomas123@gmail.com a já vám pomohu vydělávat z pohodlí domova.

POKUD SE VÁM TATO EPIZODA LÍBILA A CHCETE VÍCE NÁVODŮ A STRATEGIÍ, JAK ÚSPĚŠNĚ BUDOVAT ONLINE MLM BYZNYS, SLEDUJTE MOU FACEBOOK STRÁNKU. DĚKUJI!

arrow