Facebook Page Nebo Profil? Co Je Pro Váš Úspěch v Síťovém Marketingu Nejlepší?

Je Potřeba Soustředit Své Úsilí Na Zisk Členů Do Sítě, Pomocí Facebook FanPage Nebo Profilu? 

Mám soustředit své úsilí na zisk prodejů a členů do sítě na svém Facebook profilu, nebo mám využívat Facebook business page?

Toto je otázka, na kterou se ptá snad většina podnikatelů v síťovém marketingu a kolem této otázky je spousty zmatku.

Snažíte se zjistit, kde zaměřit svou pozornost uvnitř platformy Facebook, ve které je hned několik dalších platforem...

V této epizodě se s vámi podělím o mé zkušenosti, abyste věděli přesně na co se máte zaměřit, abyste získali co nejlepší výsledky z dlouhodobého hlediska.

FACEBOOK FANPAGE NEBO PROFIL? CO JE PRO VÁŠ ÚSPĚCH V SÍŤOVÉM MARKETINGU NEJLEPŠÍ?

Zadejte Svůj Email a Získejte Zdroj Zdarma

3 Jednoduché a Přesto Efektivní metody, jak zvýšit Angažovanost Facebook Postů

privacy Vaše údaje jsou v bezpečí a nebudou nijak zneužity

Tak jako každý týden i tento pro vás mám velmi hodnotný zdroj ZDARMA, který můžete ihned aplikovat do svého byznysu a získat okamžité výsledky. Dnes pro vás mám 3 velmi efektivní techniky, díky kterým získáte více lajků, komentů a sdílení vašich Facebook příspěvků.

Do tréninku Zdarma se můžete přihlásit kliknutím na žlutý banner výše... Věřím, že vás tam uvidím 🙂

Facebook je platformou, s dalšími platformami uvnitř, jako například profil, fanpage, události, skupiny atd.

To vyvolává otázky...

Na co se mám zaměřit, při budování svého MLM byznysu? A jaký je rozdíl mezi Facebook profilem a Fanpage? Toto jsou nejspíš otázky, které si kladete i vy, pokud chcete využívat Facebook k dlouhodobému úspěchu.

Facebook stránka nebo profil - Jaký je rozdíl?

Ok, tak začneme něčím, co většina lidí neví...

Je proti smluvním podmínkám Facebooku propagovat svou společnost na profilové stránce

Facebook profil je navržen tak, abyste drželi kontakt s přáteli, rodinou a mohli s nimi sdílet své zážitky, informace atd.

Samozřejmě rozdílů existuje mraky, ale toto je podle mě ten nejdůležitější vůbec.

To je přesně ten důvod, proč byste měli přemýšlet nad tvorbou Facebook fanpage k budování dlouhodobé strategie pro váš byznys.

Facebook stránka nebo profil - Kdy Facebook Fanpage není dobrý důvod

Samozřejmě i toto má svá pravidla. Pokud jste ve svém byznysu na samém počátku a nemáte zatím více jak 1000 přátel na Facebooku a nevyděláváte alespoň 10 tisíc korun každý měsíc z vašeho byznysu, netvořte si Fanpage!

Nemusíte se zatím starat o tvorbu fanpage, pokud právě začínáte nebo nevyděláváte.

A jaký by měl být tedy váš plán práce, pokud nedosahujete výše uvedených cílů?

Oslovte postupně všechny své přátelé na Facebooku a zeptejte se, zda jsou otevřeni novým možnostem... Přesně podle této strategie!

Věděli jste, že můžete svůj seznam přátel na svém osobním profilu vytisknout?

Jo, jde to... Je to velmi efektivní metoda, jak sledovat, koho jste již oslovili a koho ne.

Navíc, si přidávejte každý jeden den relevantní přátelé, dokud jich nebudete mít alespoň 1000 a všechny oslovené. Až se tak stane, budete moci přejít na další fázi a tím je tvorba FanPage. V tuto chvíli již byste měli mít nějaké registrace, jelikož ze všech oslovených Facebook přátel již určitě máte nějaké registrace.

Facebook stránka nebo profil - Proč má Facebook fanpage smysl pro dlouhodobý úspěch?

Na Facebook profilu máte možnost mít "pouze" 5000 přátel, což v určité chvíli budete chtít rozšířit svůj dosah.

To je krása Facebook fanpage, kde neexistují žádné limity...

Ale tady je jeden z mých nejoblíbenějších důvodů, proč se zaměřit na Facebook fanpage.

Pokaždé, když nahrajete video na své fanpage, nebo uděláte živé vysílání, bude Facebook shromažďovat všechny data od těch lidí, co sledují vaše videa, líbí se jim váš obsah a vytvoří vám to, co se nazývá vlastní publikum.

Vlastní publikum jsou lidé, s nimiž můžete později navázat spojení pomocí spuštění reklam na Facebooku. Navíc, jsou to s největší pravděpodobností lidé, co chtějí slyšet více o vaší nabídce.

Jedná se o opravdu "HOT" kontakty!

Navíc to můžete celé posunout o kus dál a pomocí Facebooku najít mnohem více lidí, kteří vypadají přesně a´jako ti lidé, kteří zvedli ruku a shlédli váš příspěvek nebo živé vysílání...

Tato strategie může mít zásadní vliv na váš dlouhodobý úspěch. Pokud chcete více o této metodě a mnoho dalších, můžete se ZDARMA stát na zkoušku členem mé Home Business Academy, ve které vám ukážu, jak krok po kroku dosáhnout v síťovém marketingu mistrovství a stabilních dlouhodobých příjmů.

Facebook stránka nebo profil - Profil není tak transparentní

Ano je to tak, budu k vám upřímný, protože potřebujete vědět, co máte očekávat...

Pokud budujete svůj byznys na svém osobním profilu, nebudete mít stejnou angažovanost!

Nebudete ani blízko tomu, co můžete mít na Fanpage

Dlouho jsem se tomu také bránil a nechtěl tomu uvěřit, ale je to tak přátelé! Ale já vám ukážu, co dělat, abyste se dostali do hry. První, co můžete udělat je, získat zdroj zdarma k této epizodě, kde vám ukážu 3 velmi efektivní techniky, jak zvýšit viditelnost vašich příspěvků.

Facebook stránka nebo profil - Jak převést ty z profilu na fanpage

Abych byl upřímný, již také pomalu ale jistě převádím svou aktivitu/zaměření z profilu na své fanpages.

První metodou, jak převést své kontakty z profilu na Fanpage je samozřejmě pozvat je do stránky. Ale zde ne každý vám dá lajk stránky a proto je potřeba to vzít trošku z jiného soudku. Ukážu vám jak!

Zkuste vytvořit například video trénink, který bude vytvořen na dvě části. První část, uvedete na svém profilu s tím, že na konci prvního videa řeknete, že druhou část mohou mít zdarma, na vaší fanpage. Stačí aby dali "To se mi líbí" vaší Fanpage.

Touto velmi jednoduchou, přesto efektivní strategií, jak převést své publikum z profilu na fanpage, můžete získat ještě více, než obyčejným pozváním. Pokud bude váš trénink opravdu hodnotný, lidé ho budou sdílet, lajkovat a komentovat. Tím získáte mnohem více fanoušků své fanpage.

Facebook stránka nebo profil - Závěrem

A to je tak nějak vše, co můžete udělat pro svůj byznys na Facebooku. Ano existuje spousty efektivních strategií, které můžete využít, ale to, co jsem vám ukázal v dnešní epizodě, je něco, co můžete udělat, pokud začínáte a nebo se vám nedaří.

Pokud je vaším cílem vybudovat dlouhodobě stabilní společnost pomocí automatizací, měli byste zvážit tuto strategii a pomalu ale jistě přejít z profilu na Fanpage. Avšak, pouze pokud splňujete podmínky z úvodu této epizody.

Dalším důležitým faktorem, který je potřeba vzít v úvahu, při rozhodování, zda využít jen profil nebo fanpage je, zda chcete být vnímáni jako autorita a lídr vašeho oboru. A nebo zda to berete jen jako srandu a přivýdělek.

Pokud chcete být stále anonymní a myslet si, že s anonymem se bude někdo bavit a natož se registrovat, poté nemá ani cenu, abyste svou fanpage tvořili. Pamatujte, že lidé se spojují s lidmi.

Nezapomínejte však, že vaše podnikání prochází různými fázemi a pokud se nyní snažíte teprve vydělat své první peníze, budete chtít začít tím, že si upravíte svůj Facebook profil (nebudete anonymní) a oslovíte postupně všechny své přátelé (OSOBNĚ!!!).

Jakmile to uděláte, tak poté budete chtít rozšířit svůj dosah.

Nezapomeňte si stáhnout Zdroj ZDARMA, díky kterému posunete své  Facebook příspěvky na vyšší úroveň.

 

Zadejte Svůj Email a Získejte Zdroj Zdarma

3 Jednoduché a Přesto Efektivní metody, jak zvýšit Angažovanost Facebook Postů

privacy Vaše údaje jsou v bezpečí a nebudou nijak zneužity

Je mi jasné, že pokud jste dočetli až sem, chcete od svého života více. Ať již jste na mém webu poprvé, nebo jste pravidelným návštěvníkem, mám pro vás dobrou zprávu!

Máte šanci udělat něco, co naprosto změní váš byznys. Nejprve si stáhněte Zdroj Zdarma a poté klikněte na TENTO ODKAZ

shadow-ornament

Zdroje, které vám pomohou posunout váš byznys na další level

Zvyšte své šance na úspěch, díky těmto tréninkovým metodám a posunete svůj MLM byznys na zcela jinou úroveň. Každý může žít mimořádný život a obzvláště v dnešní době. Stačí vědět jak na to a být ve správný čas na správném místě.

Tím, že jste zde a dočetli až sem, znamená jediné... Jste připraveni posunout svůj byznys ke stabilním ziskům!

[Efektivní Trénink ZDARMA], Jak Za 60 Minut Práce Vydělávat Stále Dokola

Shlédněte zcela ZDARMA Záznam Webináře, ve kterém vás naučím, krok po kroku, jak za 60 minut práce, získávat desítky kontaktů, více prodejů a masivní nárůst nových členů v týmu.

Chci, abyste mohli vše co se naučíte ihned aplikovat do svého byznysu a pocítit okamžité výsledky. Díky tomuto tréninku Zdarma získáte přesný návod, jak za pouhou 1 hodinu práce ihned vydělat peníze... VÍCE INFO ZDE

[Trénink ZDARMA] Jak Mít Až 70% Úspěšnost Při Oslovování Kontaktů

Mít spousty kontaktů ve své databázi je jednou z nejdůležitějších věcí vůbec. Bez seznamu relevantních kontaktů, nemáte šanci na úspěch. Ale nezoufejte, nemusíte mít nyní žádné kontakty, jak je získávat vás učím v tréninku výše.

V tomto Tréninku Zdarma vám ukážu, jak mít až 70% úspěšnost při oslovování svých kontaktů a přitom neslyšet žádné odmítnutí. Skript z tohoto tréninku byste měli mít neustále při sobě a používat ho!

Jen tak docílíte mistrovství... VÍCE INFO ZDE

[HBA] Home Business Academy

Home Business Academy je jediná MLM Akademie v Česko-Slovensku. V této akademii vás za 12 měsíců naučím vydělávat 50+ tisíc korun každý měsíc. Do pouhých 12 měsíců můžete opustit své stávající zaměstnání a věnovat se na plný úvazek svému MLM byznysu z pohodlí domova.

Vím, asi si myslíte, že to bude něco, na co nemáte peníze a co nebude stát za to. Ale opravdu je to tak? Akademii můžete mít již za pět set měsíčně s tím, že vám kdykoli vrátím peníze zpět.

Nemáte opravdu co ztratit! Právě naopak. Jsem si jist, že nebudete litovat!

VÍCE INFO ZDE


Získali jste nějakou hodnotu z těchto zdrojů, které jsem uvedl výše? Pokud ano, budu moc rád, když se podělíte o tyto zdroje se svými kontakty a lidmi v síti. Jen tak dokážete urychlit váš proces a zajistit vám a vašemu týmu slušné zisky.

Předem děkuji všem vědomím online podnikatelům, kteří mě sledují a sdílejí tyto informace i svému týmu a kontaktům.

POKUD SE VÁM TATO EPIZODA LÍBILA A CHCETE VÍCE NÁVODŮ A STRATEGIÍ, JAK ÚSPĚŠNĚ BUDOVAT ONLINE MLM BYZNYS, SLEDUJTE MOU FACEBOOK STRÁNKU. DĚKUJI!

arrow