Jaký je můj příběh a proč zrovna já ti mohu pomoci vytvořit si mimořádný život?

Jaká byla má cesta k tomu, abych se stal top vydělávajícím online podnikatelem a proč bys jí měl následovat také?

Také občas přemýšlíš, že je možné získat od svého života více?

Že na tebe čeká něco velkého, díky čemu budeš žít mimořádný život, podle svých snů? Psal se rok 2009 a já v té době dělal Krupiéra v jednom nejmenovaném Pražském Casinu. Nebyla to špatná práce, měl jsem celkem slušné peníze, byt atd. Ale přesto jsem se cítil prázdný a nespokojený.

Vždy bylo mým snem, žít život, ve kterém nebudu nijak časově ani finančně vázán a přesto si budu moci dovolit vše, na co si vzpomenu.

V té době, jsem netušil, jak to provedu, jelikož jsem spíše peníze prodělával na projektech, které jsem dělal mimo své zaměstnání, ve kterém jsem trávil každý den od 20:00 do 6:00, což mě opravdu ničilo.

Někde na začátku roku 2010 jsem narazil na jednu MLM společnost, která mě zaujala. Tehdy jsem se poprvé setkal s pojmem MLM. Za lídra jsem měl úžasnou paní Janu, která mi ukázala a navedla mě na cestu osobního rozvoje, díky knížce „Bohatý Táta, Chudý Táta“, kterou mi tehdy půjčila.

Pamatuji si, že to bylo již v době, kdy jsem se vrátil z Prahy zpět do Liberce, jelikož mě profese krupiéra vyčerpávala, jak fyzicky, tak hlavně psychicky. V té době bylo léto a já si pamatuji, že jsem knihu od mé sponzorky přečetl na zahradě za jedno odpoledne. Tím se mi změnil svět.

Spíše mé uvažování o něm!

V té společnosti jsem samozřejmě neuspěl a poté jsem se ještě cca 3 roky do Listopadu 2013 potácel ve ztrátách a neúspěchu. Chodil jsem po různých brigádách, s bráchou jsem dělal na stavbách atd. Ale přitom jsem se učil od top lídrů světa a vše co jsem vydělal po brigádách a na stavbě, jsem investoval sám do sebe.

Ano nedělal jsem to moc dobře, jelikož jsem se dostal do dluhů a exekucí, jelikož jsem nedokázal být zaměstnán někde na stálo za jasně daný plat a hodiny které musím odpracovat. To mě ničilo a tak jsem volil spíše brigády atd.

Ale v tom Listopadu se vše zlomilo, začal jsem vydělávat první peníze, díky technikám, které jsem se naučil od zahraničních lídrů, které jsem začal aplikovat.

Bohužel po několika měsících mě z mé společnosti vyhodili, jelikož jsem začal šířit online, což nebylo dovoleno a tak jsem musel začínat od nuly. Ale už to bylo jiné, měl jsem databázi cca 800 kontaktů, zkušenosti a jasnou strategii, která funguje.

A tak jsem samozřejmě testoval různé strategie a společnosti, které by mi vyhovovali. Můj zahraniční lídr mi říkal, že s touto strategií, není problém vydělávat 1 a více milionů korun ročně pouze z pohodlí domova. Byl jsem opravdu nadšen a začal vše aplikovat do svého MLM byznysu a vše začalo šlapat a já tehdy pocítil, jaké to je vydělat více jak milion korun ročně a to jen za necelé 2 roky od startu této strategie.

Avšak poté zase přišla rána! Má společnost krachla a já tak přišel o desítky tisíc dolarů a samozřejmě jsem musel začínat zase znovu 😀 Ale už s mnohem větší databází a zkušenostmi.

Na každé cestě jsou životní situace, které je potřeba překonat a stát se silnějším. A právě tak jsem vše bral já. Každá překážka byla jen životní situace, přes kterou se chci dostat a dostanu jen tak, že jí přerostu já sám.

Nyní již spokojeně vydělávat odkudkoli ze světa a plním si pomalu ale jistě svůj sen, být naprosto svobodný, finančně nezávislí a bohatý na všech úrovních.

A jsem si naprosto jist, že ty to můžeš dokázat také!

"Nikdo není takovým hlupákem, aby nedokázal uspět alespoň v jedné věci, je-li v ní dostatečně vytrvalý" 

Každý má stejné šance!

Neexistuje výmluva, která by ti stála v cestě k mimořádnému životu. Vše je jen o tvém postoji. Já také nevyrostl ve zlaté klícce. Právě naopak! Nebýt mých prarodičů, nejspíš bych tu již nebyl, jelikož jsem žil celý život jen s mamkou, která je od 25 let silně invalidně nemocná, s invalidním důchodem kolem 5 tisíc korun. Naštěstí jsme žili v baráku s prarodiči, kteří nám pomáhali, pokaždé když to jen šlo.

Já sám jsem vyučen zámečník a nikdy jsem neměl ani jeden kontakt, který bych mohl oslovit a nabídnout mu spolupráci. Neměl jsem ani korunu na rozjezd byznysu, na vzdělávání a na nic podobného.

Jen jsem se prostě rozhodl! Rozhodl jsem se, že pro to udělám maximum a obětuji tomu úplně vše. A tak se také stalo! Bydlel jsem v baráku s mamkou a prarodiči, neměl jsem žádné auto, neměl jsem nic! Jedno oblečení, jednu místnost s postelí, notebook a nic víc. Holky mě nechtěli, jelikož jsem neměl co nabídnout atd. Kamarádi měli přítelkyně, auta, byty, chodili na párty a užívali si života a já byl zavřený v mé místnosti a učil se, testoval a vymýšlel, jak vše udělám. A stalo se! Nyní již sklízím své zasloužené ovoce, jelikož jsem se nikdy nevzdal i když mi každý říkal, že na to nemám. X let v dluzích, po kamarádech jsem měl dluhy atd. Ale nelituji toho!

Nyní totiž již vím, že není kec to, že pokud něco opravdu chceš a jdeš si za tím, jednoho dne to získáš, pokud vytrváš! A to je zkušenost, která se nedá koupit a nic podobného. Nikdy jsem tomu totiž nevěřil, že i já budu někdy žít tak jak jsem vždy chtěl i když to pro mnohé bylo nereálné!

Ano, nemusíš mít takto zdlouhavou a trnitou cestu, jelikož já vše prošlapal za tebe! Nyní ti dám jen ty techniky, které fungují a díky kterým jsem se i já, člověk s nízkou úrovní myšlení, stal top vydělávajícím podnikatelem z pohodlí domova. Jsem si naprosto jist, že to můžeš dokázat také!

Dnes

Jsem opravdu vděčný a nadšený z mého života. Je mi 30 let a jsem svobodný. Trvalo mi několik let, než se začali věci dít, ale nyní mám něco, co většina lidí nemá a o čem jen sní… Svobodu!

Stále pracuji tvrdě (asi 3-4 hodiny denně), ale miluji to, co dělám víc než cokoli jiného. Nahradil jsem stabilitu v zaměstnání v dobrodružnou jízdu plnou zvratů a obratů. Ano, mnozí by to nezvládli a já měl taky namále, ale když jsi připraven, přijde to!

Nyní mám několik zdrojů příjmů. Příjmy mi rostou každý měsíc a za to jsem nesmírně vděčný. A za to jsem vděčný nejen sobě, ale také svému okolí a lídrům, kteří mi ukázali cestu.

Nyní tě mohu na tvé cestě provést já a budu nesmírně vděčný, když si mě zvolíš jako svého lídra a začneš aplikovat strategii, která mi zajistila úspěch od naprosté nuly. Jsem si jist, že bude fungovat i tobě a právě proto jsem vytvořil skvělé tréninky, v sekci „Nástroje“ ve kterých najdeš kompletní strategie, díky které jsem se stal svobodným online podnikatelem z pohodlí domova a stále se zvyšujícím příjmem.

CHCEŠ ZVÝŠIT SVÉ ZISKY Z POHODLÍ DOMOVA?

Získej náhled, strategie a nástroje, které potřebuješ, aby ses dostal/a do vedení před svou konkurencí a začal/a posouvat svůj byznys na další úroveň

Je opravdu skvělé, že jsi dočetl/a až sem. Rád se s tebou setkám příteli. Dej mi vědět, jak bych ti mohl pomoci, udělám to rád! Kosatomas123@gmail.com