Ahoj! Jsem Tomáš a tohle je moje přítelkyně Kristýna a náš syn Tomášek... Pokud jste jako většina lidí, rádi byste cestovali, ale pravděpodobně si myslíte, že na to nemáte dostatek prostředků...

Celá léta jsme chtěli s přítelkyní cestovat, ale obvykle jsme za své cesty platili nemalé peníze, nebo jsme se museli vypořádat s ubytováním na nízké úrovni.

Samozřejmě, že jsme hledali po desítkách serverech, po x cestovních kancelářích. Obvykle jsme ale nenašli nic, co by vyhovovalo našim představám a přitom to nebylo předražené.

Pak se to stalo...

Kamarád nám ukázal společnost, která v zásadě "Uberizuje" cestovní ruch.

😍 Jděte na tento web: www.IgoBuum.com a vložte tento kód: 100247

Tato společnost, jako první na světě rozdává přístupy do online rezervačního systému, na základě pozvání, ve kterém můžete nakupovat za velkoobchodní ceny a ušetřit tak 30 až 70% na své dovolené oproti jiným veřejným nabídkám.

Takže poprvé v historii máme i my "obyčejní" lidi, přístup k velkoobchodním cenám s možností ušetřit 30 až 70% na každé vaší cestě nebo dovolené.

Tento soukromý rezervační systém jsme již využili mnohokrát, ať již na dovolené nebo na služební cestě, na ubytování, letenky, nebo pronájmu aut.

Jak to funguje...

Úplně jednoduše! Je to stejné jako byste chodili na jakékoli jiné veřejné rezervační portály. Jen s tím rozdílem, že zde kliknete na odkaz níže, vložíte kód, který vám dávám níže, aktivujete a díky tomu máte doživotní přístup zdarma do Velkoobchodního rezervačního portálu IGO.

😍 Jděte na tento web: www.IgoBuum.com a vložte tento kód: 100247

Nyní, jakmile aktivujete svůj účet ZDARMA, stačí jen vybrat data a místo kam chcete cestovat a za méně jak 60 sekund uvidíte všechny oblíbené hotely, letecké společnosti, půjčovny automobilů atd. ... S výjimkou toho, že mnohem levnější!!!

Jsme opravdu nadšeni, že zrovna toto s námi náš kamarád sdílel a zároveň mi dal povolení, sdílet některé kódy s ostatními. 

Mám ale jen omezené množství kódů, které mohu darovat.

😍 Jděte na tento web: www.IgoBuum.com a vložte tento kód: 100247

Zde je návod, jak jeden získat dokud jsou k dispozici...

Můžete si pustit toto video, pokud chcete návod, jak aktivovat kód > ZOBRAZIT NÁVOD

Nebo mě kontaktujte přímo emailem kosatomas123@gmail.com nebo mi napište na Facebooku facebook.com/tomas.kosiewicz

Díky za váš čas a užijte si cestování

😍 Jděte na tento web: www.IgoBuum.com a vložte tento kód: 100247