MLM Úspěch: Na co se zaměřit, abyste zažili úspěch v MLM

Úspěch v síťovém marketingu spočívá ve vědění, na co se zaměřit, když pracujete na svém byznysu.

Většina lidí, nemá ani tušení, na co se soustředit, při budování svého MLM byznysu, aby co nejrychleji dosahovali zisků. Což je vůbec to nejdůležitější, co je potřeba na začátku svého MLM byznysu znát.

Bohužel jen málo který MLM podnikatel má jasně daný plán, díky kterému generuje stále více a více zisků.

Z toho důvodu dostávám stále více dotazů, ve kterých se mě ptáte, na co je potřeba se zaměřit, když začínám budovat svůj vlastní brand.

Dá se říci, že to i chápu, když se mě na toto někdo zeptá...

Existuje totiž asi milion činností, které můžete v síťovém marketingu dělat a také existuje milion různých směrů, kterým se můžete vydat... Takže není až tak úplně vaše vina, že nevíte, jakým směrem jít.

Takže na co byste se měli zaměřit jako PRVNÍ, abyste vytvořili rychlé výsledky ve svém MLM podnikání?

Toto je otázka za milion korun. A to je přesně to, co vám ukážu v této epizodě. Ukážu vám, jak si naplánovat svůj den a plán tak, abyste se dostali na vrchol ve vaší společnosti, co nejrychleji.

MLM Úspěch: Na co se zaměřit, abyste zažili rychlí úspěch v MLM

Zadej svůj email a získej zdroj zdarma

Mapa k dosažení stabilních zisků v MLM

privacy Vaše údaje jsou přísně chráněny

Tento týden vám dávám Mapu, ve které objevíte přesnou cestu, která vede k vytvoření bohatství v síťovém marketingu. Díky této mapě se naučíte, jak si vybudovat MLM byznys online a skutečně vybočit z řady, aby lidé mohli začít oslovovat vás a začali se poptávat na vás, vaše podnikání nebo produkty.

Většina z vás má málo času na budování byznysu, ale takový je život...

Buď to přijmete jako realitu a něco s tím uděláte, nebo se budete stále litovat a nic se nezmění.

Já vám mohu pomoci! Ale nejprve je potřeba vyřešit otázku "Jak delegovat svůj čas, abyste mohli dělat aktivity, které produkují příjmy?"

Toto je velmi důležitá otázka, kterou já vám dnes pomohu vyřešit. Ale existuje ještě něco, co já považuji za velmi důležité a to je to, co děláte během doby, kterou věnujete svému MLM byznysu.

Než jsem skončil ve svém zaměstnání, abych se mohl MLM věnovat naplno, měl jsem denně cca 2-3 hodiny na to, abych se mohl věnovat svému MLM byznysu. Proto jsem hledal možnosti a strategie, které by mi umožnili generovat zisky i když mám tak málo času.

Pochopil jsem, že čas nemusí být problém, bez ohledu na to, jak je váš život nyní zaneprázdněn.  Je to jen o vašich prioritách!

Takže co je moje tajná přísada?

Časové bloky!

Pokud toto není něco, co již děláte, je potřeba začít co nejdříve!

Ukážu vám jak přesně si deleguji svůj čas, abyste i vy mohli využít podobné strategie rozdělení práce do časových bloků.

S touto strategií, můžete do pár měsíců posunout svůj MLM byznys na zcela jinou úroveň a to i pokud jste super zaneprázdněni.

Než vám však ukážu, jak na to, je potřeba abyste pochopili rozdíl mezi:

Aktivním marketingem vs. Pasivním marketingem

a

Aktivní vyhledávání vs Pasivní vyhledávání

Aktivní marketing a vyhledávání znamená, když jste to vy, kdo navazuje spojení s lidmi, kteří mohou mít zájem o vaše podnikání, služby nebo produkty.

Kdežto pasivní marketing a vyhledávání jsou situace, kdy máte nastavené automatizované systémy, díky kterým vás lidé oslovují sami s tím, že chtějí více informací o vašich produktech, službách a nebo se zájmem o připojení k vašemu podnikání.

Většina lidí, kteří se snaží uspět v MLM online, nemá ani tušení, jaké činnosti udělat na začátku, aby se vše rozjelo tím správným směrem.  Nyní se s vámi podělím o to, na co byste se měli zaměřit, zatímco budujete svůj byznys online a nastavujete svůj pasivní marketing a vyhledávání.

Efektivní blokování času, je jediná metoda, která vám zajistí úspěch v MLM i když nemáte dostatek času!

Nejprve vám však chci ukázat, jak já si deleguji svůj čas, abych mohl vytvářet aktivity, které mi generují neustálé příjmy.

Mým snem a cílem bylo pracovat maximálně 3 hodiny denně a přitom vydělávat stále více a více. Právě proto jsem se rozhodl, že své aktivity rozložím do třech časových bloků po 1 hodině. 1 Hodina ráno, 1 odpoledne a 1 večer.

Ale klíč je někde jinde...

Během té doby, je potřeba se na sto procent soustředit na budování MLM byznysu. Telefon si dejte do režimu Letadlo, vypněte všechny oznámení na PC, Všechny jiné stránky a také oznamte své rodině, ať vás v tyto časové bloky nevyrušují.

Zavřete se do kanceláře (své pracovny) a opravdu se tyto 2-3 hodiny věnujte pouze činnostem, které rozvíjí váš byznys.

Pokud nemáte odpoledne čas, je možné si to rozdělit na dva bloky po 1 hodině. Jedna hodina ráno a jedna večer. Je to na vás a vašich možnostech!

Jaké aktivity které produkují příjmy byste měli dělat?

Tady je má upřímná rada:

Dokud se váš Pasivní Marketing nerozšíří a nezačne zvyšovat... Nezanedbávejte Aktivní Marketing a vyhledávání.

Toto je něco, co říkám všem svým lidem. Je to nesmírně důležité!

Takže pokud pracujete na vytváření své značky online, na svém blogu nebo webu... Nezapomeňte pokračovat v aktivním marketingu a oslovování, nebo váš příjem zcela zmizí a vy budete dlouhé měsíce bez příjmů a to je to, co nechcete!

A věřte mi, jednoho dne váš pasivní marketing se dostane do bodu, že bude pracovat za vás!

Až se to stane a bude vám přivádět zcela automaticky lidi, kteří se budou zajímat o váš podnik, produkty nebo služby, můžete pomalu opouštět aktivní marketing a vyhledávání, jelikož na to stejně nebudete mít čas.

Prvních 5 aktivit, které musíte dělat, abyste mohli postavit úspěšný online MLM byznys v rekordně krátkém čase

Takže teď, když máte naplánované své časové bloky na 2x1h, abyste mohli pracovat na svém MLM byznysu, je čas začít aplikovat činnosti, které vytvářejí zisky. A zde vám prozradím 5 základních činností, které musíte dělat každý jeden den, pokud chcete v síťovém marketingu uspět opravdu rychle.

MLM AKTIVITA #1 - PŘIDÁVÁNÍ NOVÝCH OSOB DO SEZNAMU KONTAKTŮ

To lze provést různými způsoby.

Můžete to udělat jako profík a spojit dokonalou strategii, kterou učím v jediné Online MLM Akademii, do které se můžete zapojit a začít postupně krok po kroku budovat svůj úspěšný MLM byznys a do 12 měsíců vydělávat stabilně 20.000 Kč.

Pokud nevíte, jak získávat denně kontakty do seznamu, poté je tato akademie nezbytná pro váš úspěch!

Nebo můžete oslovovat lidi co znáte, nebo kohokoli, kdo vás napadne, ale hlavně se ujistěte, že získáváte kontakty denně.

Pokud je vaším cílem stát se MLM podnikatelem na plný úvazek a opustit své stávající zaměstnání... Bude vaším cílem získávat denně minimálně 5 nových relevantních kontaktů do své databáze.

Bez tohoto nemáte šanci uspět. Toto je alfa a omega celého MLM byznysu a pokud to neovládáte, neuspějete! S Online MLM Akademií máte mnohem větší šanci, než bez ní!

MLM AKTIVITA #2 - POZVAT LIDI ZE SVÉHO SEZNAMU, ABY SE PODÍVALI NA VÁŠ BYZNYS, PRODUKT NEBO SLUŽBU

Obraťte se na lidi ve vašem seznamu, aby se podívali na váš produkt, službu nebo společnost. Ne každý však bude chtít od vás něco koupit nebo se registrovat do vašeho týmu.

Buďte proto trpěliví a nesnažte se za každou cenu uzavírat obchody. Pamatujte, že nejlepší obchody a hlavně přes 80% obchodů uzavřete po 5 oslovení.

MLM AKTIVITA #3 - SPRÁVNÁ PREZENTACE

Existuje spousty možností, jak prezentovat svou společnost, produkty nebo služby.

Někteří používají Facebook a jiné sociální sítě, jiní používají videa a webináře. Je naprosto jedno, jak to uděláte, ale důležité je dostat k lidem potřebné informace, které vedou k rozhodnutí pořídit si váš produkt nebo se zapojit do vaší společnosti.

MLM AKTIVITA #4 - POKRAČOVÁNÍ

Snažte se sledovat lidi, kteří navštívili vaši prezentaci v jakékoli formě. Nejspíš to budou lidé, které zajímá to co děláte nebo nabízíte.

Jak jsem řekl, jen malé procento lidí nakoupí nebo se k vám registruje hned při prvním kontaktu s vámi. Na to je důležité myslet!

MLM AKTIVITA #5 - TEORIE BUDOVÁNÍ A ŠKOLENÍ

To je to, co mě baví dělat večer.

Ať již je to volání se svým týmem, pomáhání týmu a budování pro ně školení a návodů. V tomto čase chci co nejvíce pomoci svému týmu, aby se mohli efektivně rozjet a začít generovat zisky.

Také zde hodně sdílím na Facebooku a jiných soc. sítích.

Obvykle, pokud mám jen 1 hodinu času, zaměřím svou pozornost 30 minut na vedení týmu a na 5 aktivit produkující příjmy.

V druhé polovině času, se věnuji budování pasivního Marketingu.

Co to znamená?

Mnoho z vás dělají různé prodejní cesty, videa, webináře, blogují, vytvářejí obsah na sociálních sítích a vše možné, co se dá na internetu dělat.

A to je super, pokud toto vše děláte gratuluji, máte skvěle našlápnuto.

ALE... Pokud se vám ani tak nedaří prodávat produkty/služby nebo registrovat členy do své sítě, je potřeba se nejprve soustředit na aktivní marketing a vyhledávání. Ve zbytku času poté budovat svůj pasivní marketing.

Úspěch v síťovém marketingu - Závěr

Jednoho dne přijde čas, kdy váš pasivní marketing převáží váš aktivní marketing.

Ale než se tak stane... Nespouštějte nohu s plynu a každý den konzistentně pracujte na svém aktivním marketingu a vyhledávání, dokud nebudete mít dostatek kontaktů na to, abyste neměli na aktivní marketing již čas.

Pokud chcete pomoci s vytvářením vašeho pasivního marketingu, ujistěte se, že jste si stáhli zcela zdarma dnešní zdroj, ve které máte  k dispozici mapu, která vás dovede až do cíle.

Zadej svůj email a získej zdroj zdarma

Mapa k dosažení stabilních zisků v MLM

privacy Vaše údaje jsou přísně chráněny

Nebo se připojte do mé Online MLM Akademie, ve které vás povedu krok po kroku, abyste i vy dosáhli výsledků v síťovém marketingu. S Online MLM Akademií, bude váš pasivní marketing mnohem účinnější a efektivnější a vy již brzy začnete sklízet zasloužené ovoce.

arrow
shadow-ornament

Zdroje, které vám zaručeně pomohou rozjet váš MLM byznys mnohem rychleji

Zvyšte své šance na úspěch, díky těmto tréninkovým metodám a posunete svůj MLM byznys na zcela jinou úroveň. Každý může žít mimořádný život a obzvláště v dnešní době. Stačí vědět jak na to a být ve správný čas na správném místě.

Tím, že jste zde a dočetli až sem, znamená jediné... Jste připraveni posunout svůj byznys ke stabilním ziskům!

ZE ZAMĚSTNANCE TOP MLM LÍDREM

12 měsíční, komplexní Online MLM Akademie pro váš úspěch. Zajistěte si unikátní místo v jediné MLM Akademii v Česko-Slovensku. Právě nyní je ten správný čas, posunout svůj MLM byznys na vyšší level. Je čas, začít stabilně vydělávat! V této Online Akademii vás naučím krok po kroku strategii, díky které dokáže vydělávat z pohodlí domova naprosto každý. Ano i VY!

Více Zde >>>

5+ REGISTRACÍ DO SÍTĚ DENNĚ

Udělejte svůj život mimořádný s výdělky vyššími jak 30 tisíc měsíčně z pohodlí domova. Ukážu vám osvědčené nástroje a strategie, jak krok po kroku dosáhnout finanční a časové svobody.

Pomocí tohoto 30 denního tréninku, se naučíte ovládat internet a opravdu se postaráte o svůj vlastní blahobyt.

Nikdy jste nebyli blíže stabilním ziskům z pohodlí domova než nyní! A právě proto je čas, pustit se do práce. Klikněte na odkaz a vytvořte si mimořádný život.

Více zde

GENERÁTOR KONTAKTŮ DÍKY FACEBOOKU

Tolik lidí se mě ptá, jak budovat online MLM podnikání prostřednictvím Facebooku. Jak vybudovat úspěšnou a ziskovou Facebook stránku a kde najít ty správné kontakty na Facebooku, bez toho aniž byste museli trávit hodiny u počítače.

Sestavil jsem pro vás tento výkonný trénink, ve kterém se naučíte krok po kroku, jak správně postavit svůj MLM byznys na Facebooku. Facebook denně využívá více jak miliarda uživatelů...

A právě proto se budete chtít naučit maximalizovat své marketingové úsilí na největší online sociální síti světa. Jen tak se dokážete posunout od svého teplého trhu k dalším stovkám kontaktů.

Více zde


Získali jste nějakou hodnotu z těchto zdrojů, které jsem uvedl výše? Pokud ano, budu moc rád, když se podělíte o tyto zdroje se svými kontakty a lidmi v síti. Jen tak dokážete urychlit váš proces a zajistit vám a vašemu týmu slušné zisky.

Předem děkuji všem vědomím online podnikatelům, kteří mě sledují a sdílejí tyto informace i svému týmu a kontaktům.

POKUD SE VÁM TATO EPIZODA LÍBILA A CHCETE VÍCE NÁVODŮ A STRATEGIÍ, JAK ÚSPĚŠNĚ BUDOVAT ONLINE MLM BYZNYS, SLEDUJTE MOU FACEBOOK STRÁNKU. DĚKUJI!

arrow