Online MLM Návod: Jak se vyhnout odmítnutí, když kontakt říká "NE"!

V této epizodě se s vámi podělím o online MLM návod, ve kterém vám ukážu, jak se vyhnout odmítnutí od lidí, kteří říkají ne.

V této epizodě se s vámi podělím o online MLM návod, ve kterém vám ukážu, jak se vyhnout odmítnutí od lidí, kteří říkají ne.

Získávat odmítnutí v obchodě není nikdy snadné!

Pokud slyšíte NE! NE! NE! stále dokola při prezentaci své společnosti, produktu nebo služby, pak asi zažíváte pocit frustrace.

Koneckonců, vaše podnikání závisí na tom, že lidé říkají "ANO", je to tak?

V této epizodě se s vámi podělím o silnou metodu, jak se zbavit emotivní zátěže z odmítnutí vás nebo vašeho týmu, když vám prospekt řekne "NE".

ONLINE MLM NÁVOD: JAK SE VYHNOUT ODMÍTNUTÍ, KDYŽ KONTAKT ŘÍKÁ "NE"

Zadej svůj email a získej zdroj zdarma

Jak se vyhnout odmítnutí když kontakt říká „NE“.

Tak jako vždy i nyní pro vás mám hodnotný zdroj zdarma, který můžete ihned implementovat do svého MLM byznysu a rychle tak vytvářet zisky ve svém podnikání.

Tento týden řešíme odmítnutí, jelikož je to nezbytnou součástí naší práce. Proto se chci ujistit, že děláte své obchodní prezentace správnou cestou. Jen tak budete schopni získávat mnohem více lidí, kteří řeknou "ANO".

Dnes a denně vidím "online MLM podnikatele", kteří prezentují své podnikání špatně a to může vést v mnoha případech k odmítnutí. V mnoha případech to poté vede k neúspěchu a ztráty motivace a následné ukončení snahy žít lepší život plný hojnosti a blahobytu.

Tak to být ale nemusí!

Stáhněte si zcela zdarma zdroj, ve kterém vám ukážu, jak provést správně obchodní prezentaci a získávat tím mnoho "ANO". Stáhnout si ho můžete kliknutím na žlutý banner výše.

Online MLM Návod - Vzpomínáte si ještě, jak jste se cítili na začátku podnikání?

Vzpomínáte si na to, kdy jste poprvé okusili MLM byznys?

Byli jste plni vzrušení a nemohli se dočkat, až to začnete sdílet se světem.

V té době jste byli 100% přesvědčeni, že každý zachytí tu vizi a bude se k vám registrovat a začít.

Ale nebylo to tak, jak to nakonec dopadlo, že?

Online MLM Návod - Každý z nás se dočká docela brzy odmítnutí!

Pokud očekáváte od síťového marketingu to, že vám každý řekne "ANO", jste na omylu! Díky této představě se mnoho z nás cítí sklíčeně a odradí to od další činnosti.

A to vše jen díky tomu, že máte špatná očekávání. Nyní, je čas změnit způsob myšlení a začít vyhrávat!

Nemusí to být vaše chyba, spousty MLM podnikatelů totiž selhává z důvodu, protože nedostanou řádný výcvik od své společnosti nebo lídrů a tím pádem skončíte v prodělku se spoustou odmítnutí na krku.

OBJEV SÍLU FACEBOOKU

OVLÁDNI MLM A VYDĚLÁVEJ

DEJ ODBĚR MÉHO YOUTUBE A ZÍSKEJ DÁREK!!!

Online MLM Návod - Nastavte si správné očekávání

Odmítnutí je nevyhnutelné, pokud cokoli prodáváte. Ale možná vás to nemusí odradit, pokud správně nastavíte svou mysl.

Něco, co dělám s mým týmem od samého začátku, což je velice důležité, je nastavení očekávání ihned na začátku od prvního dne.

Můžete to udělat sami, pokud nemáte žádný tým a nebo lídra, který by se o vás staral. Nebo můžete použít to, co já říkám svým novým členům v týmu.

Zde je to, co říkám svým novým spoluhráčům, když se ke mně připojí

"Ahoj Honzo, když začneš pracovat a budeš aktivní, chci, abys věděl, že to budeš plně prožívat. A to je v pořádku. Právě proto chci, abys na sebe nekladl ze začátku vysoké nároky a prvních 10-20 obchodních prezentací, ber jako praxi, která ti pomůže zlepšit tvé prezentační dovednosti. Takže si nedělej starosti, pokud ti lidé řeknou ano nebo ne. V tomto bodě na tom vůbec nezáleží. Chci jen, abyste si to užili a učili se!"

Nastavil jsem správné očekávání a poté každý může krok po kroku jít směrem ke svému cíli, aniž by zaznamenal jakýkoli stres nebo ztrátu motivace a následné ukončení spolupráce.

Tímto způsobem budete milovat to co děláte i když budete slyšet NE. A pokud chcete slyšet, co nejméně "Ne" a být top lídrem své společnosti, do jednoho roku od dnešního dne. Klikněte zde

 

Online MLM Návod - Závěr

V síťovém marketingu je odmítnutí zcela normální. Čím dřív toto pochopíte, tím pro vás lépe.

Avšak není již normální, zažívat odmítnutí neustále a nehledat u toho ideální řešení. Tomu říkám čiré bláznovství a hazard se zdravím, penězi a vaší spokojeností. Znám totiž spousty lidí, kteří podnikali v síťovém marketingu a to je díky jejich velkému egu naprosto zničilo.

Vás nemusí, pokud na sobě budete neustále pracovat a ujišťovat se, že vaše prezentační dovednosti prováděny správně!

I vaším úkolem je nastavit u lidí ve svém týmu to správné očekávání  pokaždé, když se někdo nový registruje do vašeho týmu. Ale bez správně odvedené prezentace, NIKDY neuslyšíte slovo "ANO" ve svém byznysu a tak nebudete mít výsledky!

Pokud děláte hodně prezentací a přesto nikoho neregistrujete, s největší pravděpodobností to děláte špatně.

Sestavil jsem pro vás zdroj ke stažení zdarma, ve kterém vám ukážu, jak pracujeme v našem úspěšném týmu, kde nám říká 7 z 10 lidí "Ano" a připojí se k nám.

Pokud chcete i vy uzavírat 7 z 10 obchodních prezentací, poté si stáhněte zdarma, zdroj s názvem "Jak správně vytvořit obchodní prezentaci", kliknutím na žlutý banner níže.

 

Zadej svůj email a získej zdroj zdarma

Jak se vyhnout odmítnutí když kontakt říká „NE“.


ZDROJE ZMÍNĚNÉ A DALŠÍ, KTERÉ VÁM MOHOU POMOCI ROZJET MNOHEM RYCHLEJI VÁŠ MLM BYZNYS.

Zvyšte své šance na úspěch, díky těmto tréninkovým metodám a posunete svůj MLM byznys na zcela jinou úroveň. Každý může žít mimořádný život a obzvláště v dnešní době. Stačí vědět jak na to a být ve správný čas na správném místě.

Tím, že jste zde a dočetli až sem, znamená jediné... Jste připraveni posunout svůj byznys ke stabilním ziskům!

30K měsíčně z pohodlí domova

Udělejte svůj život mimořádný s výdělky vyššími jak 30 tisíc měsíčně z pohodlí domova. Ukážu vám osvědčené nástroje a strategie, jak krok po kroku dosáhnout finanční a časové svobody.

Pomocí tohoto 30 denního tréninku, se naučíte ovládat internet a opravdu se postaráte o svůj vlastní blahobyt.

Nikdy jste nebyli blíže stabilním ziskům z pohodlí domova než nyní! A právě proto je čas, pustit se do práce. Klikněte na odkaz a vytvořte si mimořádný život.

Více zde

Staň se top vydělávajícím lídrem své společnosti díky Facebooku

Proč někteří lidé úspěšně vydělávají v MLM, zatímco jiní selhávají? Jaký je klíč k úspěchu v MLM?

Tuto otázku jsem si před několika lety kladl také... A pochopil jsem, že pokud chci úspěšně podnikat z pohodlí domova, nezbývá mi nic jiného, než ovládnout Facebook, na kterém je téměř každý a jedná se o nejsilnější online médium na zisk zákazníků, registrací nebo kontaktů

Všichni chceme uspět, ale bohužel jen někteří z nás jsou ochotni investovat sami do sebe, naučit se ovládat jednoduché techniky top lídrů světa a dosahovat požadovaných výsledků.

Nedovolte, aby váš život byl něco méně, než mimořádný a začněte vydělávat online i vy! Klikněte na odkaz níže a začněte svou cestu ještě dnes.

Více zde

Příručka Úspěchu v MLM

Příručka ke stažení ZDARMA, ve které vám odhalím 7 základních pravidel úspěšného MLM byznysu. Jedná se o absolutní základy, které jsou však nezbytné k tomu, abyste generovali pravidelně zisky.

Je až zarážející, kolik lidí tyto pravidla nedodržuje nebo nezná.
Získejte vy i váš tým náskok před ostatními, díky této příručce!

Více zde

Online MLM Kemp

Potřebujete nakopnout váš MLM byznys a nevíte jak na to? Připravil jsem pro vás devíti krokový MLM kemp, ve které vám představím kompletní strategii a plán, jakým způsobem pracuji a vydělávám.

Rozhodl jsem se vám odkrýt své karty, jelikož vím, že máte s MLM problémy a chci, abyste uspěli. Nahlédněte mi pod ruce a získejte strategii, díky které již více jak 3 roky stabilně vydělávám v MLM.

Více zde


Jsem si jist, že s těmito tréninky získáte ohromnou hodnotu navíc. Proto na ně mrkněte, může to pro vás znamenat mnoho! Pokud byste chtěli do mého úspěšného týmu a vydělávat po mém boku, kde vás povedu krok po kroku, poté mi napište na email: kosatomas123@gmail.com

Určitě tento článek nezapomeňte sdílet svému týmu a kontaktům, aby váš byznys mohl přirozeně růst.

Abyste se ujistili, že vám neunikne žádný tip nebo návod, který pro vás připravím, připojte se k mé Facebook stránce, ve které sdílím všechny své rady, návody a strategie a vám tak již nic neunikne.

Věřím, že jste tak udělali, protože každý týden se pro vás snažím vytvořit návody, díky kterým si dokážete vytvořit život, po kterém toužíte.

POKUD SE VÁM ČLÁNEK LÍBÍ A CHCETE VÍCE INFORMACÍ A NÁVODŮ, PŘIDEJTE SI MĚ NA FACEBOOKU

arrow