MLM Trénink:  Jak Si Zajistit Masivní Nárůst MLM Sítě z Pohodlí Domova, Bez Pitomého Prodeje a Odmítnutí

Díky Vzdělávání a Předávání Hodnoty Svým Kontaktům

V tomto MLM tréninku ZDARMA, který jsem pro vás připravil, se naučíme, jak přestat přesvědčovat kontakty, aby se připojili do naší MLM sítě. Namísto toho vám ukážu metodu vzdělávání, díky které docílíte, že se k vám lidé budou s radostí sami připojovat.

Zjistil jsem totiž, že lidé jsou v dnešní době profesionální odmítači!

Právě proto je potřeba použít vždy ten správný jazyk, abyste dokázali uzavírat smlouvy/prodeje. Ale čím více sleduji, jak se prezentujete, vidím, že jen malá hrstka, to dělá správně. A to je bohužel hodně špatné číslo.

S touto epizodou a s mými předešlými epizodami a tréninky, které pro vás vytvářím, vám pomohou v dosažení mistrovství. Ale je potřeba začít jednat. Nic se nestane jen tak a ze dne na den!

V této epizodě vám ukážu, jak vzdělávat své kontakty tak, abyste se vyhnuli přesvědčování a mnoho odmítnutí.

MLM TRÉNINK: JAK SI ZAJISTIT MASIVNÍ NÁRŮST MLM SÍTĚ Z POHODLÍ DOMOVA.

Zadej Svůj Email a Získej Zdroj Zdarma

Příručka jak získávat více registrací a prodejů díky vzdělávání

privacy Vložením emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které jsou v naprostém bezpečí a nejsou nijak sdíleny

S každou epizodou, kterou pro vás připravím, se snažím vám poskytnout HODNOTNÝ ZDROJ ZDARMA, který můžete ihned implementovat do svého MLM byznysu a zažít okamžité výsledky.

Dnes jsem pro vás připravil příručku, ve které vám ukážu, jak uzavírat více obchodů a registrací díky vzdělávání. Navíc vám v tomto zdroji zdarma předávám další zdroje a techniky, jak to dělám já. Máte se na co těšit 🙂

Samozřejmě rozhodnutí je jen na vás, zda si stáhnete zcela ZDARMA tento hodnotný zdroj, nebo nestáhnete.

Ale pojďme se dohodnout!

Stáhněte si příručku, využijte techniky v ní obsažené + využijte sílu dalších zdrojů a uvidíte, že vyděláte minimálně 10 tisíc korun.

A když ne… Dám vám zdarma dárek v hodnotě $600. A navíc vám dám 1 měsíc zdarma v mé 12 měsíční MLM akademii, ve které vás krok po kroku naučím vydělávat peníze z pohodlí domova a to i když jste již ve svém MLM projektu. Takže nemáte opravdu co ztratit. Právě naopak 🙂

MLM Trénink: Závazek ke konzistenci

Existuje lidský zákon, který určuje to, zda podnikneme určité kroky nebo nepodnikneme. Tento zákon si musíte osvojit, abyste měli v dnešní době šanci na úspěch v síťovém marketingu. A teď si nedělám legraci přátelé!

Tím zákonem je závazek, že budete konzistentní v tom co děláte a budete předávat určitou hodnotu na pravidelné bázi. Protože lidé se rozhodují na základě svobodné vůle. Proto přemlouvání a nátlak nefungují!

K tomu, aby se vše začalo dávat do pohybu, je potřeba dát lidem tu možnost, aby se sami rozhodli, vlastní volbou, že chtějí jít k vám do týmu, nebo si od vás pořídit produkt/službu.

A nejlépe to uděláte právě přes vzdělávání, řešení problémů, bolestí a předávání pravidelné hodnoty svým kontaktům, díky čemuž jim dáte dostatek důvodů k rozhodnutí se k vám připojit.

Sdílejte příběhy a vychovávejte si vaše kontakty. Veďte je na cestě a vždy jim dejte více, než očekávají!

MLM Trénink: Vzdělávejte, sdílejte příběhy a ptejte se správnými otázkami

Řekněme, že již mluvíte s kontaktem, který shlédl vaši prezentaci zcela automaticky, bez vašeho oslovení a vy se ho ptáte na klasické otázky po prezentaci…

- Co se vám líbilo nejvíce z toho, co jste viděli?

- Vidíte v tom příležitost pro sebe?

- Je ještě něco, co potřebujete vědět, než začneme?

S některými kontakty to bude vše, co budete muset udělat a oni se k vám rádi připojí.

A to je úžasné!

Ale většina lidí bude mít nějaké dotazy, námitky atd. A proto je potřeba je vzdělávat a vyvrátit jim tímto všechny jejich námitky a pochyby. Vše formou hodnoty!

Naštěstí umění síťovému marketingu neučí na školách a proto většina začínajících a těch, co nevydělávají potřebují vedení. A to i když si to nedokážou připustit. Já jsem dlouhé léta byl také egoista a myslel jsem si, že vše zvládnu sám. Ale hovno! Dokud jsem neodhodil z hlavy tuhle kravinu a nezačal se učit od těch co již vydělávali, nestal bych se nikdy top lídrem MLM.

A ty kontakty, co se ihned nezapojí nevyhazujte. Využijte sílu vzdělávání a cesty zákazníka k tomu, abyste z těchto „neúspěšných“ kontaktů udělali úspěšné!

MLM Trénink: Používejte tento skript

Takže jakmile se zeptáte na otázku „Je ještě něco, co potřebujete vědět, před tím než začneme?“

Pokud máte pocit, že váš kontakt jakkoli váhá, nebo se ptají na podivné otázky – doporučuji zajít do příběhového módu a vzdělávání.

Určitě doporučuji podívat se na odkaz níže, kde získáte kompletní skript, který vám zajistí až 70% úspěšnost ihned při první oslovení.

Chci Mít Až 70% Úspěšnost Oslovení

MLM Trénink: Sdílejte příběhy

Pokud jste nyní v bodu, kdy si říkáte, že nemáte co nabídnout. Že nejste zatím v bodu, kdy můžete nebo si věříte, že můžete někomu předat hodnotu. Začněte tím, že uděláte interview s vaším lídrem, s top lídrem vaší společnosti, s dalšími externími lídry atd. Snažte se vždy daného lídra vyzpovídat tak, aby vám předal určitou hodnotu, kterou můžete předat dále ve svém blogu.

Jsem si jistý, že většina lídrů vám řekne „ANO“, když budou mít čas. Jelikož díky tomu budují i svůj brand a pokud je to lídr z vaší společnosti, měl by do toho jít bez debat, aby podpořil.

Mezitím se vzdělávejte a posouvejte, ať máte také dostatek hodnoty, které můžete později předat. Začít můžete právě tím, že si stáhnete dnešní zdroj zdarma a podíváte se na další tréninky, na které najdete odkaz v této epizodě.

Samozřejmě sdílejte i svůj vlastní příběh, svou cestu. To je základ!

MLM Trénink: Závěrem

Pokud se k vám někdo neregistruje ihned po prezentaci, neznamená to, že nemá zájem. V dnešní době jsou lidé profesionální odmítači a proto je potřeba myslet i na toto.

Každý kontakt, který shlédl prezentaci a nevstoupil je váš cíl. Hýčkejte si je, dávejte jim hodnotu, veďte je na své cestě zákazníka a pomáhejte jim řešit problémy.

Snažte se minimálně prodávat, jen pomáhejte a dávejte další logické kroky v podobě vašich tréninků a produktů a uvidíte, že lidé začnou sami a s radostí od vás nakupovat/registrovat.

A chcete-li se stát skutečným mistrem svého řemesla a začít generovat opravdu spousty kontaktů, díky vzdělávání, doporučuji si stáhnout příručku zdarma, ve které vám ukážu přesně jak na to. Klikněte na žlutý banner a začněte to ihned aplikovat do svého byznysu.

Zadej Svůj Email a Získej Zdroj Zdarma

Příručka jak získávat více registrací a prodejů díky vzdělávání

privacy Vložením emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které jsou v naprostém bezpečí a nejsou nijak sdíleny

GRATULUJI!!! To, že jste dočetli až sem, znamená jediné... Máte opravdu touhu, začít úspěšně podnikat v MLM byznysu.

Je skvělé, že jste pochopili, že studiem a rozvojem sama sebe to vše začíná. BEZ TOHO TO NEJDE!

Právě proto vám níže přikládám další hodnotné zdroje, které vám pomohou, dosáhnout na vaše sny mnohem rychleji.

Chci pro vás to nejlepší i když se vám to může zdát divné, že se vám snaží někdo ZDARMA POMOCI, ale je to tak přátelé!

Pokud Chcete od svého byznysu více a zažít již do 60 dnů, jaké to je zajistit si příjem, poté Klikněte zde

shadow-ornament

Zdroje, které vám pomohou posunout váš byznys na další level

Zvyšte své šance na úspěch, díky těmto tréninkovým metodám a posunete svůj MLM byznys na zcela jinou úroveň. Každý může žít mimořádný život a obzvláště v dnešní době. Stačí vědět jak na to a být ve správný čas na správném místě.

Tím, že jste zde a dočetli až sem, znamená jediné... Jste připraveni posunout svůj byznys ke stabilním ziskům!

[30 Day Challenge], 30 Denní MLM výzva, jak získat 10+ registrací do týmu za 30 dní

Připojte se zcela ZDARMA do mé 30 Denní Challenge, ve které vám pomohu získat 10+ registrovaných členů do vaší sítě, za pouhých 30 dní.

Co by to pro vás znamenalo? Co vše by se ve vašem životě změnilo, kdyby jste byli schopni získávat 10 a více registrovaných členů do své sítě každý jeden měsíc?

Vím jaké to je, být na začátku a nemít kolem sebe nikoho, kdo poradí a pomůže. Vím, jak těžké může být odstartovat MLM byznys a právě proto jsem pro vás vytvořil tuto výzvu, ve které můžete úspěšně odstartovat svůj MLM byznys... VÍCE INFO ZDE

[Ukázka HBA - Lekce 25] Nejrychlejší Cesta, Jak Díky Facebooku Za Pouhých 14 Dní Vybudovat Tým a Vydělávat Stabilní Peníze

Většina z vás, se "snaží" budovat svůj byznys na Facebooku, ale bohužel neúspěšně... Možná mezi ně patříte i vy!

Pokud patříte do skupiny těch, co se vám nedaří... Nemusíte se za to stydět, je to normální proces (A já to nikomu neřeknu :-p ).

Avšak pokud si myslíte, že se něco změní samo od sebe, nebo v jiném projektu... Jste na omylu přátelé! Změní se něco až tehdy, když pro to něco uděláte!

A nyní máte jedinečnou šanci, získat něco, co jste nečekali a co vám pomůže do 14 dní odstartovat váš MLM byznys a zajistit vám stabilní registrace do vašeho týmu.

[HBA] Home Business Academy

Home Business Academy je jediná MLM Akademie v Česko-Slovensku. V této akademii vás za 12 měsíců naučím vydělávat 50+ tisíc korun každý měsíc. Do pouhých 12 měsíců můžete opustit své stávající zaměstnání a věnovat se na plný úvazek svému MLM byznysu z pohodlí domova.

Vím, asi si myslíte, že to bude něco, na co nemáte peníze a co nebude stát za to. Ale opravdu je to tak? Akademii můžete mít již za pět set měsíčně s tím, že vám kdykoli vrátím peníze zpět.

Nemáte opravdu co ztratit! Právě naopak. Jsem si jist, že nebudete litovat!

VÍCE INFO ZDE


TIP NA ZÁVĚR: Sdílejte tento blogový příspěvek mezi svůj tým! Jen tak docílíte maximálního efektu a duplikace vaší sítě, která vám bude exponenciálně růst.

Nenechávejte si to pro sebe... Tak se lídr nechová!

POKUD SE VÁM TATO EPIZODA LÍBILA A CHCETE VÍCE NÁVODŮ A STRATEGIÍ, JAK ÚSPĚŠNĚ BUDOVAT ONLINE MLM BYZNYS, SLEDUJTE MOU FACEBOOK STRÁNKU. DĚKUJI!

arrow