MLM Trénink:  Jak Si Zajistit Masivní Nárůst MLM Sítě z Pohodlí Domova, Bez Pitomého Prodeje a Odmítnutí

Díky Vzdělávání a Předávání Hodnoty Svým Kontaktům

V tomto MLM tréninku ZDARMA, který jsem pro vás připravil, se naučíme, jak přestat přesvědčovat kontakty, aby se připojili do naší MLM sítě. Namísto toho vám ukážu metodu vzdělávání, díky které docílíte, že se k vám lidé budou s radostí sami připojovat.

Zjistil jsem totiž, že lidé jsou v dnešní době profesionální odmítači!

Právě proto je potřeba použít vždy ten správný jazyk, abyste dokázali uzavírat smlouvy/prodeje. Ale čím více sleduji, jak se prezentujete, vidím, že jen malá hrstka, to dělá správně. A to je bohužel hodně špatné číslo.

S touto epizodou a s mými předešlými epizodami a tréninky, které pro vás vytvářím, vám pomohou v dosažení mistrovství. Ale je potřeba začít jednat. Nic se nestane jen tak a ze dne na den!

V této epizodě vám ukážu, jak vzdělávat své kontakty tak, abyste se vyhnuli přesvědčování a mnoho odmítnutí.

MLM TRÉNINK: JAK SI ZAJISTIT MASIVNÍ NÁRŮST MLM SÍTĚ Z POHODLÍ DOMOVA.

Zadej Svůj Email a Získej Zdroj Zdarma

Příručka jak získávat více registrací a prodejů díky vzdělávání

privacy Vaše údaje jsou v bezpečí. Nebudou nijak sdíleny ani použity

S každou epizodou, kterou pro vás připravím, se snažím vám poskytnout HODNOTNÝ ZDROJ ZDARMA, který můžete ihned implementovat do svého MLM byznysu a zažít okamžité výsledky.

Dnes jsem pro vás připravil příručku, ve které vám ukážu, jak uzavírat více obchodů a registrací díky vzdělávání. Navíc vám v tomto zdroji zdarma předávám další zdroje a techniky, jak to dělám já. Máte se na co těšit 🙂

Samozřejmě rozhodnutí je jen na vás, zda si stáhnete zcela ZDARMA tento hodnotný zdroj, nebo nestáhnete.

Ale pojďme se dohodnout!

Stáhněte si příručku, využijte techniky v ní obsažené + využijte sílu dalších zdrojů a uvidíte, že vyděláte minimálně 10 tisíc korun.

A když ne… Dám vám zdarma dárek v hodnotě 11300 korun v podobě vzdělávání v aplikaci YeahCoach. A navíc vám dám 1 měsíc zdarma v mé 12 měsíční MLM akademii, ve které vás krok po kroku naučím vydělávat peníze z pohodlí domova a to i když jste již ve svém MLM projektu. Takže nemáte opravdu co ztratit. Právě naopak 🙂

MLM Trénink: Závazek ke konzistenci

Existuje lidský zákon, který určuje to, zda podnikneme určité kroky nebo nepodnikneme. Tento zákon si musíte osvojit, abyste měli v dnešní době šanci na úspěch v síťovém marketingu. A teď si nedělám legraci přátelé!

Tím zákonem je závazek, že budete konzistentní v tom co děláte a budete předávat určitou hodnotu na pravidelné bázi. Protože lidé se rozhodují na základě svobodné vůle. Proto přemlouvání a nátlak nefungují!

K tomu, aby se vše začalo dávat do pohybu, je potřeba dát lidem tu možnost, aby se sami rozhodli, vlastní volbou, že chtějí jít k vám do týmu, nebo si od vás pořídit produkt/službu.

A nejlépe to uděláte právě přes vzdělávání, řešení problémů, bolestí a předávání pravidelné hodnoty svým kontaktům, díky čemuž jim dáte dostatek důvodů k rozhodnutí se k vám připojit.

Sdílejte příběhy a vychovávejte si vaše kontakty. Veďte je na cestě a vždy jim dejte více, než očekávají!

MLM Trénink: Vzdělávejte, sdílejte příběhy a ptejte se správnými otázkami

Řekněme, že již mluvíte s kontaktem, který shlédl vaši prezentaci zcela automaticky, bez vašeho oslovení a vy se ho ptáte na klasické otázky po prezentaci…

- Co se vám líbilo nejvíce z toho, co jste viděli?

- Vidíte v tom příležitost pro sebe?

- Je ještě něco, co potřebujete vědět, než začneme?

S některými kontakty to bude vše, co budete muset udělat a oni se k vám rádi připojí.

A to je úžasné!

Ale většina lidí bude mít nějaké dotazy, námitky atd. A proto je potřeba je vzdělávat a vyvrátit jim tímto všechny jejich námitky a pochyby. Vše formou hodnoty!

Naštěstí umění síťovému marketingu neučí na školách a proto většina začínajících a těch, co nevydělávají potřebují vedení. A to i když si to nedokážou připustit. Já jsem dlouhé léta byl také egoista a myslel jsem si, že vše zvládnu sám. Ale hovno! Dokud jsem neodhodil z hlavy tuhle kravinu a nezačal se učit od těch co již vydělávali, nestal bych se nikdy top lídrem MLM.

A ty kontakty, co se ihned nezapojí nevyhazujte. Využijte sílu vzdělávání a cesty zákazníka k tomu, abyste z těchto „neúspěšných“ kontaktů udělali úspěšné!

MLM Trénink: Používejte tento skript

Takže jakmile se zeptáte na otázku „Je ještě něco, co potřebujete vědět, před tím než začneme?“

Pokud máte pocit, že váš kontakt jakkoli váhá, nebo se ptají na podivné otázky – doporučuji zajít do příběhového módu a vzdělávání.

Určitě doporučuji podívat se na odkaz níže, kde získáte kompletní skript, který vám zajistí až 70% úspěšnost ihned při první oslovení.

Chci Mít Až 70% Úspěšnost Oslovení

MLM Trénink: Sdílejte příběhy

Pokud jste nyní v bodu, kdy si říkáte, že nemáte co nabídnout. Že nejste zatím v bodu, kdy můžete nebo si věříte, že můžete někomu předat hodnotu. Začněte tím, že uděláte interview s vaším lídrem, s top lídrem vaší společnosti, s dalšími externími lídry atd. Snažte se vždy daného lídra vyzpovídat tak, aby vám předal určitou hodnotu, kterou můžete předat dále ve svém blogu.

Jsem si jistý, že většina lídrů vám řekne „ANO“, když budou mít čas. Jelikož díky tomu budují i svůj brand a pokud je to lídr z vaší společnosti, měl by do toho jít bez debat, aby podpořil.

Mezitím se vzdělávejte a posouvejte, ať máte také dostatek hodnoty, které můžete později předat. Začít můžete právě tím, že si stáhnete dnešní zdroj zdarma a podíváte se na další tréninky, na které najdete odkaz v této epizodě.

Samozřejmě sdílejte i svůj vlastní příběh, svou cestu. To je základ!

MLM Trénink: Závěrem

Pokud se k vám někdo neregistruje ihned po prezentaci, neznamená to, že nemá zájem. V dnešní době jsou lidé profesionální odmítači a proto je potřeba myslet i na toto.

Každý kontakt, který shlédl prezentaci a nevstoupil je váš cíl. Hýčkejte si je, dávejte jim hodnotu, veďte je na své cestě zákazníka a pomáhejte jim řešit problémy.

Snažte se minimálně prodávat, jen pomáhejte a dávejte další logické kroky v podobě vašich tréninků a produktů a uvidíte, že lidé začnou sami a s radostí od vás nakupovat/registrovat.

A chcete-li se stát skutečným mistrem svého řemesla a začít generovat opravdu spousty kontaktů, díky vzdělávání, doporučuji si stáhnout příručku zdarma, ve které vám ukážu přesně jak na to. Klikněte na žlutý banner a začněte to ihned aplikovat do svého byznysu.

Zadej Svůj Email a Získej Zdroj Zdarma

Příručka jak získávat více registrací a prodejů díky vzdělávání

privacy Vaše údaje jsou v bezpečí. Nebudou nijak sdíleny ani použity

Je mi jasné, že pokud jste dočetli až sem, chcete od svého života více. Ať již jste na mém webu poprvé, nebo jste pravidelným návštěvníkem, mám pro vás dobrou zprávu!

Máte šanci udělat něco, co naprosto změní váš byznys. Nejprve si stáhněte Zdroj Zdarma a poté klikněte na TENTO ODKAZ

shadow-ornament

Zdroje, které vám pomohou posunout váš byznys na další level

Zvyšte své šance na úspěch, díky těmto tréninkovým metodám a posunete svůj MLM byznys na zcela jinou úroveň. Každý může žít mimořádný život a obzvláště v dnešní době. Stačí vědět jak na to a být ve správný čas na správném místě.

Tím, že jste zde a dočetli až sem, znamená jediné... Jste připraveni posunout svůj byznys ke stabilním ziskům!

[Efektivní Trénink ZDARMA], Jak Za 60 Minut Práce Vydělávat Stále Dokola

Shlédněte zcela ZDARMA Záznam Webináře, ve kterém vás naučím, krok po kroku, jak za 60 minut práce, získávat desítky kontaktů, více prodejů a masivní nárůst nových členů v týmu.

Chci, abyste mohli vše co se naučíte ihned aplikovat do svého byznysu a pocítit okamžité výsledky. Díky tomuto tréninku Zdarma získáte přesný návod, jak za pouhou 1 hodinu práce ihned vydělat peníze... VÍCE INFO ZDE

[Trénink ZDARMA] Jak Mít Až 70% Úspěšnost Při Oslovování Kontaktů

Mít spousty kontaktů ve své databázi je jednou z nejdůležitějších věcí vůbec. Bez seznamu relevantních kontaktů, nemáte šanci na úspěch. Ale nezoufejte, nemusíte mít nyní žádné kontakty, jak je získávat vás učím v tréninku výše.

V tomto Tréninku Zdarma vám ukážu, jak mít až 70% úspěšnost při oslovování svých kontaktů a přitom neslyšet žádné odmítnutí. Skript z tohoto tréninku byste měli mít neustále při sobě a používat ho!

Jen tak docílíte mistrovství... VÍCE INFO ZDE

[HBA] Home Business Academy

Home Business Academy je jediná MLM Akademie v Česko-Slovensku. V této akademii vás za 12 měsíců naučím vydělávat 50+ tisíc korun každý měsíc. Do pouhých 12 měsíců můžete opustit své stávající zaměstnání a věnovat se na plný úvazek svému MLM byznysu z pohodlí domova.

Vím, asi si myslíte, že to bude něco, na co nemáte peníze a co nebude stát za to. Ale opravdu je to tak? Akademii můžete mít již za pět set měsíčně s tím, že vám kdykoli vrátím peníze zpět.

Nemáte opravdu co ztratit! Právě naopak. Jsem si jist, že nebudete litovat!

VÍCE INFO ZDE


Získali jste nějakou hodnotu z těchto zdrojů, které jsem uvedl výše? Pokud ano, budu moc rád, když se podělíte o tyto zdroje se svými kontakty a lidmi v síti. Jen tak dokážete urychlit váš proces a zajistit vám a vašemu týmu slušné zisky.

Předem děkuji všem vědomím online podnikatelům, kteří mě sledují a sdílejí tyto informace i svému týmu a kontaktům.

POKUD SE VÁM TATO EPIZODA LÍBILA A CHCETE VÍCE NÁVODŮ A STRATEGIÍ, JAK ÚSPĚŠNĚ BUDOVAT ONLINE MLM BYZNYS, SLEDUJTE MOU FACEBOOK STRÁNKU. DĚKUJI!

arrow