Online MLM návod: Jak vydělávat na internetu stále dokola, díky 3 hodinám času denně

Nemáš více jak 3 hodiny denně na tvorbu svého bohatství, ale i přesto chceš uspět a zajistit sebe a svou rodinu? Díky návodu s této Epizody, to dokážeš i ty

Mnoho z vás mi píše a kontaktuje mě s otázkou, zda jde vydělávat v MLM z pohodlí domova i když nemáte tolik času na budování byznysu.

Možná i vy patříte do této skupiny lidí, kteří chtějí zabezpečit sebe a svou rodinu budováním online byznysu, ale nemáte na to momentálně tolik času, kolik byste si představovali, jelikož jste zaneprázdněni a časově vytíženi svým stávajícím zaměstnáním, které vám svobodu a zajištění nepřinese?

Nezoufejte, existuje řešení!

V této epizodě vám ukážu svůj denní plán, který mi zabere cca 3 hodiny denně a díky kterému vydělávám stále dokola více a více peněz.

Neříkám to proto, abych se vám chlubil, ale proto, abych vám ukázal, že vám mohu pomoci a že i vy můžete jednoho dne opustit své stávající zaměstnání a vydělávat z pohodlí domova více, než se vám kdy snilo.

Klíčem k úspěchu totiž není trávit více a více hodin budováním MLM byznysu, ale v dané strategii, která vám zajistí úspěch a velmi vysoké zisky v MLM.

A to provedete jen tak, že budete mít každodenní plán práce, ke které se zavážete a budete postupovat, ať již se děje co se děje.

V této epizodě vám ukážu svůj plán denní práce, který vám umožní přestat trávit x hodin denně budováním svého MLM byznysu a začít díky pouhým 3 hodinám denně generovat stabilní zisky, které budou stále narůstat.

ONLINE MLM STRATEGIE: JAK VYDĚLÁVAT NA INTERNETU STÁLE DOKOLA, DÍKY 3 HODINÁM ČASU DENNĚ

Zadej svůj email a získej zdroj zdarma

Denní úkoly a plán k prosperitě

privacy Vaše údaje jsou v naprostém bezpečí a nejsou dále sdíleny

arrow

S každou epizodou, kterou pro vás připravím, se vám snažím vždy poskytnou hodnotný zdroj zdarma, který můžete ihned implementovat a vytvářet výsledky ve svém MLM byznysu.

Tento týden, protože mluvíme o denním plánu pro úspěšné budování MLM byznysu, jsem pro vás vytvořil PDF Zdroj Zdarma, který vám pomůže dostat se do vysněné pozice stabilně vydělávajícího MLM podnikatele.

Můžete si jej stáhnout kliknutím na žlutý banner výše.

arrow

Proč si vytvořit denní plán práce v MLM byznysu?

Organizace času a úkolů, je nezbytnou součástí vaší práce ve vašem MLM podnikání.

Pokud to nebudete brát vážně a neuděláte si svůj plán práce na každý den, kterého se poté nebudete držet, zařadíte se mezi ty neúspěšné, kteří nikdy nebudou vydělávat z pohodlí domova.

A to vy si myslím nechcete, když sledujete tuto epizodu. Nechcete trávit x hodin denně v práci, která vás nebaví a mít 4 týdny dovolené v roce.

Vy chcete zabezpečit sebe a svou rodinu, užívat si života a mít dovolenou celoročně!

A s tím vám mohu pomoci. Stačí jediné! Rozhodnout se a jít si za tím!

 

Denním plánem úkolů to začíná!

„Každý máme 24 hodin denně, ale záleží jen na vás, jak je využijete.“

… Já vám ukážu, jak je využít co nejlépe, abyste začali vydělávat!

 

Dříve jsem také musel chodit na 10 hodin denně do práce, i když jsem tu práci nenáviděl, ale v té době jsem pochopil, že pokud něco opravdu chci a jdu si za tím, dosáhnu toho, i když tomu nebudu věnovat x hodin času denně.

Pochopil jsem totiž díky svému lídrovi Ray Higdon, že je vše o systému a strategii, kterou využívám. Není to o čase, který tomu dávám, ale právě o strategii, jakou zvolím v poměru s mým časem.

Dnes mám již spousty času, které mohu věnovat svému byznysu a vám, lidem v mém týmu, kteří chtějí a potřebují každodenní vedení.

Ale mým cílem nebylo vytvořit si další zaměstnání, do kterého bych musel sypat na x hodin denně. Chtěl jsem pracovat maximálně 4 hodiny denně a zbytek si úžívat s rodinou děláním toho, co chci.

A naštěstí se mi to podařilo a nyní pracuji 3 hodiny denně a vydělávám více, než v jakémkoli zaměstnání, které jsem kdy dělal.

Nyní je čas, abych vše naučil i já vás a pomohl vám dostat se do bodu, kdy budete moci opustit své stávající zaměstnání a pracovat maximálně 3 hodiny denně z pohodlí domova a vydělávat více, než kdy dříve.

Vytvořte si denní plán, ke kterému se zavážete ho plnit

V prvních 60 minutách své práce, se většinou věnuji činnostem, které mi vydělávají peníze, jako například přidávání 3-5 nových lidí do mého seznamu.

Poté pracuji na tom, abych na Facebooku udělal lákavý příspěvek, do kterého se lidé zapojí a poté mě kontaktují nebo komunikují se mnou.

A poslední hodinu své práce, která je většinou navečer se znovu věnuji činnostem, které mi vydělávají nejvíce peněz.

 

Pokud chcete přesně vědět, jaké aktivity a kroky vytvářím každý den ráno a večer, díky čemuž získávám vytoužené výsledky a můj byznys neustále narůstá, můžete si stáhnout Denní úkoly k prosperitě.

V tomto zdroji přesně uvidíte, mé kroky, které mi generují zisky stále dokola a které je pomohou generovat i vám.

Jak se věnovat dennímu plánu, aby vše začalo fungovat?

Za prvé je potřeba seznámit s vaším plánem svou rodinu, aby jasně věděli, že v těchto hodinách nechcete a nebudete rušeni. Už jen tím, že svůj záměr a plán ukážete své rodině dáváte si závazek, že se ho budete držet, což je nezbytné k tomu, abyste vůbec mohli pomýšlet na to, že to bude fungovat i vám.

Další důležitou věcí, která je nezbytná k úspěšnému odstartování této úžasné strategie je to, že budete opravdu v daných intervalech pracovat a nedělat věci, které vám peníze nepřinesou.

- Nebudete tedy sledovat svůj FB profil a zeď

- Nebudete koukat na videa koček a psů atd.

- A nebudete si ani psát s vašimi přáteli na FB.

Jednoduše se budete opravdu věnovat aktivitám, které budete mít ve svém plánu. ¨Pokud nebudete schopni se takto držet plánu každý den a být u toho opravdu svědomití, nejspíš nikdy nezažijete, jaké to, vydělávat z pohodlí domova.

MLM byznys je seriozním podnikáním, pokud tomu dáte váhu, a pokud ano, budete na sobě pracovat, držet se denně svého plánu, které vám ukážu, poté vám mohu garantovat, že vás úspěch nemine a již brzy budete stabilně vydělávat z pohodlí domova více, než se vám kdy snilo.

Vše je jen ve vás!

Denní plán v MLM vám pomůže být efektivní a aktivní, což vám zajistí to, po čem toužíte.

Jak si vytvořím plán, když můj život je hektický a nemám jasně dané hodiny volna.

Je velmi pravděpodobné, že chcete vybudovat úspěšný byznys a vydělávat z pohodlí domova i když chodíte na 16 hodin denně do práce, nebo máte rodinu o kterou se staráte a energie a čas prostě není.

Toto může být velmi náročné, vytvořit si svůj úspěšný MLM byznys a přitom chodit na x hodin denně do práce a nebo se starat o rodinu.

Tento druh vyžaduje velké odhodlání a zaměření, abyste mohli v budoucnu zažít svobodu a čas, který si přejete.

Pokud tedy patříte do této kategorie, budete mít vše na začátku náročnější, co se času týká. Ale většinou z mé vlastní zkušenosti uspějí právě ti, kteří jedou na doraz. Jsou zvyklí na časovou zátěž!

Neexistuje žádné ospravedlnění za to, že dnes nemáte schopnost budovat svůj MLM byznys.

Jak jsem to tedy dělal já?

Pracoval jsem každý den od 8 do 18 hodin, tudíž by se na první pohled mohlo zdát, že moc času nezbývá. Někdo by to tak mohl vidět, ale já ne. Díky Rayovi jsem získal naprosto unikátní strategii, kterou jsem si rozložil na 3x1 hodinu práce denně.

Každé ráno jsem vstával v 5:30, kde jsem měl cca 30 minut na ranní hygienu, sprchu atd. A poté od 6:00 do 7:30 jsem budoval svůj byznys, než jsem jel do práce. Takže tímto jsem zabral svou první hodinku-hodinku a půl práce na svém byznysu.

Poté jsem o polední pauze v práci obvolával domluvené telefonáty, vyřizoval emaily atd. Kde jsem měl dalších 30 minut za sebou. A poté jsem pracoval po práci večer od 21:00 – 22 až 23 hodin, podle nálady.

Ano bylo to velmi náročné, ale vydržel jsem to a nyní již nemusím každý den stávat do práce a trávit tam 10 hodin denně. Nyní si vstávám v kolik chci a dělám si celý den co chci, jelikož jsem dříve vydržel! VY můžete také! Stačí se rozhodnout!

Online MLM strategie: Závěrem

Přidávání si více práce do již tak zaneprázdněného a pracovně vytíženého dne, se může zdát jako šílenost. Ale je to jen dočasná oběť, kterou děláte proto, aby jste jednoho dne žili lepší a svobodnější život s více času na sebe a svou rodinu.

Nebudu vám nalhávat, bude to těžké, ale opravdu to stojí za to! To mi věřte 🙂

Pokud chcete ještě více pomoci a vést krok po kroku, můžete mi napsat na email: kosatomas123@gmail.com a připojit se do mého úspěšného týmu, ve kterém vás povedu krok po kroku a to zcela zdarma!

Nezapomeňte si určitě stáhnout Zdroj Zdarma, ve kterém vám ukážu můj denní plán, který mi přináší zisky zcela automaticky stále dokola.

Je to bezplatný zdroj, který jsem pro vás vytvořil, abych vám pomohl soustředit se na činnosti, které vás posunou k požadovaným výsledkům.

Klikněte na žlutý banner níže a získejte okamžitý přístup ke zdroji, který doslova změní váš MLM byznys.

Zadej svůj email a získej zdroj zdarma

Denní úkoly a plán k prosperitě

privacy Vaše údaje jsou v naprostém bezpečí a nejsou dále sdíleny


ZDROJE KTERÉ VÁM POMOHOU ROZJET VÁŠ MLM BYZNYS MNOHEM RYCHLEJI!

Zvyšte své šance na úspěch, díky těmto tréninkovým metodám a posunete svůj MLM byznys na zcela jinou úroveň. Každý může žít mimořádný život a obzvláště v dnešní době. Stačí vědět jak na to a být ve správný čas na správném místě.

Tím, že jste zde a dočetli až sem, znamená jediné... Jste připraveni posunout svůj byznys ke stabilním ziskům!

ZE ZAMĚSTNANCE RENTIÉREM

12 měsíční, komplexní Online MLM Akademie pro váš úspěch. Zajistěte si unikátní místo v jediné MLM Akademii v Česko-Slovensku. Právě nyní je ten správný čas, posunout svůj MLM byznys na vyšší level. Je čas, začít stabilně vydělávat! V této Online Akademii vás naučím krok po kroku strategii, díky které dokáže vydělávat z pohodlí domova naprosto každý. Ano i VY!

Více Zde >>>

5+ REGISTRACÍ DO SÍTĚ DENNĚ

Udělejte svůj život mimořádný s výdělky vyššími jak 30 tisíc měsíčně z pohodlí domova. Ukážu vám osvědčené nástroje a strategie, jak krok po kroku dosáhnout finanční a časové svobody.

Pomocí tohoto 30 denního tréninku, se naučíte ovládat internet a opravdu se postaráte o svůj vlastní blahobyt.

Nikdy jste nebyli blíže stabilním ziskům z pohodlí domova než nyní! A právě proto je čas, pustit se do práce. Klikněte na odkaz a vytvořte si mimořádný život.

Více zde

FACEBOOK JAKO GENERÁTOR KONTAKTŮ

Tolik lidí se mě ptá, jak budovat online MLM podnikání prostřednictvím Facebooku. Jak vybudovat úspěšnou a ziskovou Facebook stránku a kde najít ty správné kontakty na Facebooku, bez toho aniž byste museli trávit hodiny u počítače.

Sestavil jsem pro vás tento výkonný trénink, ve kterém se naučíte krok po kroku, jak správně postavit svůj MLM byznys na Facebooku. Facebook denně využívá více jak miliarda uživatelů...

A právě proto se budete chtít naučit maximalizovat své marketingové úsilí na největší online sociální síti světa. Jen tak se dokážete posunout od svého teplého trhu k dalším stovkám kontaktů.

Více zde


Získali jste nějakou hodnotu z těchto zdrojů, které jsem uvedl výše? Pokud ano, budu moc rád, když se podělíte o tyto zdroje se svými kontakty a lidmi v síti. Jen tak dokážete urychlit váš proces a zajistit vám a vašemu týmu slušné zisky.

Předem děkuji všem vědomím online podnikatelům, kteří mě sledují a sdílejí tyto informace i svému týmu a kontaktům.

POKUD SE VÁM TATO EPIZODA LÍBILA A CHCETE VÍCE NÁVODŮ A STRATEGIÍ, JAK ÚSPĚŠNĚ BUDOVAT ONLINE MLM BYZNYS, SLEDUJTE MOU FACEBOOK STRÁNKU. DĚKUJI!

arrow