Zajisti si unikátní a exkluzivní místo v jediné MLM AKADEMII v Čechách a na Slovensku!

A získej stabilní 6-ti ciferný příjem z pohodlí domova!

arrow
CHCI DO AKADEMIE

12 MĚSÍCŮ VEDENÍ, VÍCE JAK 200 HODNOTNÝCH VIDEÍ, KTERÉ TI ZAJISTÍ STABILNÍ 6-TI CIFERNÝ PŘÍJEM

I pokud si myslíš, že na to momentálně nemáš!

Většina lidí má bohužel klamavou představu o úspěchu v síťovém marketingu z pohodlí domova. Většina žije v představě, že pro svůj úspěch nemusejí nic dělat a když už, tak jen trošku něco málo, náhodně udělat. Ale to je velký omyl, který provází většinu neúspěšných MLM podnikatelů. Věří nebo tajně doufají, že úspěch přijde sám, nebo zázračným mávnutím proutkem... Proto také k byznysu v síťovém marketingu přistupují laxně a jen jako hru "buď to vyjde nebo nevyjde".

Tento přístup a přesvědčení sebou bohužel nesou neuspokojivé výsledky, a ty uspokojivé nikdy nepřijdou! Těmto lidem bohužel nikdy nedojde, že MLM byznys je regulérní podnikání, ve kterém si mohou zajistit svou aktivitou pohádkový život.

Naštěstí žijeme v době, ve které dokáže každý přepsat své přesvědčení, návyky a začít vydělávat z pohodlí domova částky, o kterých se mu ani nesnilo. A já ti dnes ukážu, jak na to!

Cílem Akademie, je ti POMOCI KROK PO KROKU, vybudovat velký a silný byznys z pohodlí domova a to vše bez velkého časového a finančního zatížení. 

CO O AKADEMII ŘÍKAJÍ JEJÍ ČLENOVÉ?

arrow

ZE ZAMĚSTNANCE RENTIÉREM

Nikdy dříve v historii, nebylo jednodušší uspět a zbohatnout v síťovém marketingu, jako je tomu dnes... Každým dnem stoupá počet MLM milionářů a to vše díky tomu, že pochopili nová pravidla MLM, která nepochybně zcela změnili tento úžasný byznys. Může to být i tvůj příběh, pokud budeš chtít. Ukážu ti, jak registrovat pravidelně nové kontakty do své sítě a to bez jediné osobní schůzky.

Upřímně, pokud chceš uspět v síťovém marketingu, nepotřebuješ žádné papíry (vzdělání) a ani nic podobného. Potřebuješ se jen rozhodnout!

Skutečný úspěch v MLM přichází až poté, co pochopíš, že vše je v systému.

Dobrá zpráva je ta, že dnes již nemusíš oslovovat své známé a rodinu, chodit byt od bytu a prodávat své produkty nebo služby. Dnešní úspěch v síťovém marketingu spočívá v automatizaci. Ano slyšíš správně! Dnešní systém úspěchu v síťovém marketingu, spočívá v tvorbě vlastního auto-pilota, který bude pracovat za tebe i když třeba spíš nebo si zrovna užíváš života. Ale neboj, vše tě krok po kroku naučím a sám uvidíš, že to dokážeš také.

CHCI DO AKADEMIE

KAŽDÉ Z 200+ VIDEÍ OBSAHUJE AKČNÍ KROKY Z PRAXE, KTERÉ ZVÝŠÍ TVÉ PRODEJE A POČET REGISTRACÍ V TVÉ SÍTI

Chci ti dokázat, že i ty můžeš uspět v síťovém marketingu a zajistit tak sebe a svou rodinu, užívat si života a vydělávat z pohodlí domova.

Trénink rozhodně předčí tvé očekávání, pokud...

  • Začínáš podnikat v MLM a chceš rychlý úspěch
  • Již nějakou dobu se snažíš uspět, ale stále se ti to nedaří
  • Chceš zvýšit své příjmy

NEJEDNÁ SE O ŽÁDNÉ TEORETICKÉ KECY, ALE O JASNÝ PRAKTICKÝ NÁVOD...

Již delší dobu jsem přemýšlel nad tím, jak pomoci opravdu, co nejvíce lidem uspět v síťovém marketingu aniž by museli být v mém týmu. Přišel jsem na to!!!

Rozhodl jsem se, připravit komplexní 12 měsíční MLM akademii, ve které tě dovedu za jeden rok k ziskům vyšším, jak 100 tisíc korun (v závislosti na tvém projektu). Když jsem to dokázal já, dokážeš to také, to jsem si naprosto jist. Nikdo totiž není takovým hlupákem, aby nedokázal uspět alespoň v jedné věci, je-li v ní dostatečně vytrvalí.

Pokud jsi rozhodnut/a uspět, máš vytrvalost, poté ti chybí již jen systém, který ti dám já! A víš proč bych ti ho měl dát zrovna já?

Protože jsem prošel stejnou cestou jako ty, ze ZAMĚSTNANCE až k ZISKŮM Z DOMOVA, o kterých se mi nikdy ani nesnilo. A ty můžeš také!!!

Nejedná se o žádné teoretické kecy, tak jak to dělá většina, ale jasný praktický návod, jak krok po kroku dosáhnout stabilních příjmů dosahující 6 a 7 cifer a je naprosto jedno, v jaké působíš společnosti.

arrow

Co ještě řekli účastníci o akademii?

CO VŠE V AKADEMII ZÍSKÁŠ?

Nejenže budeš vydělávat stabilní příjem z pohodlí domova, ale také...

  • Můžeš již brzy opustit své stávající zaměstnání
  • Již první měsíc od startu vyděláš peníze, které navýší tvůj rodinný rozpočet a vrátí investici zpět
  • Vše bez jediné osobní schůzky a obvolávání kontaktů
  • Bez nepříjemného prodeje, který stejně již nefunguje
  • A hlavně získáš...
arrow
arrow
CHCI DO AKADEMIE
NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

UPOZORNĚNÍ!!!

Existuje zkratka, díky které můžeš klidně za 14 dní získat 20+ registrovaných členů do své sítě. Jsi na to připraven/a?

arrow

CENA vs HODNOTA A 100% GARANCE

Jsem si naprosto jistý tím, že ti tato MLM AKADEMIE, přinese nové informace a zcela nový pohled na úspěch a bohatství v síťovém marketingu. Každý účastník Akademie získá po absolvování všech kroků a úkolů, příjem vyšší jak 20 tisíc korun měsíčně (Tuto částku mohu garantovat) v závislosti na společnosti ve které působí (počítej spíš s příjmem 50 - 100+). Získáš nejen praktické návody a strategii, která zaručuje úspěch, ale také aplikaci úspěchu, bez které se brzy jen těžko obejdeš. A hlavně, začneš stabilně vydělávat o což ti především jde, nemám pravdu?

Možná bude strategie, kterou tě naučím zásadním zlomem v tvém byznysu, stejně tak, jako byla pro mě. Nyní máš jedinečnou příležitost to sám otestovat a opustit do 12 měsíců své stávající zaměstnání. Opravdu nemáš co ztratit! Pokud usoudíš, že to není pro tebe, vrátím ti peníze zpět.

 

arrow
CHCI DO AKADEMIE

JE ABSOLUTNĚ JEDNO, KDO NYNÍ JSI, KOLIK TI JE, JAKÉ MÁŠ ZKUŠENOSTI, KOLIK MÁŠ PENĚZ A KOLIK MÁŠ KONTAKTŮ... NYNÍ MÁŠ JEDINEČNOU ŠANCI ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT.

ALE TOMÁŠI, JÁ MÁM STRACH, ŽE MI TO NEPŮJDE A PŘIJDU O PENÍZE

Vím, je těžké uvěřit, že již do 12 měsíců, můžeš s klidem opustit své zaměstnání a přitom mít více času, peněz a energie pro sebe a svou rodinu.

Chci aby sis byl/a opravdu jistý, že děláš správnou věc a vstup do této Home business Akademie je to nejlepší rozhodnutí, které pro sebe a svou rodinu můžeš nyní udělat. Právě proto jsem vytvořil několik webinářů ve kterých ti více představím akademii. Co od ní můžeš očekávat, jak probíhá, kolik stojí, kolik vyděláš a jak, tréninky z akademie zdarma a mnoho dalších informací.

arrow
arrow
VÍCE INFO O AKADEMII
CHCI DO AKADEMIE

NAVÍC ZÍSKÁŠ BONUSY PŘESAHUJÍCÍ HODNOTU 15500,- ZCELA ZDARMA

STŘÍBRNÉ ČLENSTVÍ

YEAHCOACH APLIKACI NA 6 MĚSÍCŮ ZDARMA V HODNOTĚ 5700,-

TRÉNINK JAK DÍKY FACEBOOKU GENEROVAT 10+ KONTAKTŮ DENNĚ V HODNOTĚ 1700,-

30 DENNÍ MLM TRÉNINK V HODNOTĚ 500,-

ZAŘAZENÍ DO SOUTĚŽE O TÝDENNÍ POBYT NA KOSTARICE

arrow

ZLATÉ ČLENSTVÍ

1 HODINA SKYPE KONZULTACE A VEDENÍ KAŽDÝ MĚSÍC V HODNOTĚ 2000,-

YEAHCOACH APLIKACI NA 6 MĚSÍCŮ ZDARMA V HODNOTĚ 5700,-

TRÉNINK JAK DÍKY FACEBOOKU GENEROVAT 10+ KONTAKTŮ DENNĚ V HODNOTĚ 1700,-

30 DENNÍ MLM TRÉNINK V HODNOTĚ 500,-

ZAŘAZENÍ DO SOUTĚŽE O TÝDENNÍ POBYT NA KOSTARICE

KDO JE TOMÁŠ KOSIEWICZ

Tomáš je online a MLM lídr,který naprosto mění pravidla hry v síťovém marketingu. Jako jeden z mála networkerů v Česko-Slovensku buduje svůj MLM a online byznys pomocí Auto-Pilota, který pracuje 24 hodin 365 dní v roce zcela automaticky.

Za necelé 3 roky jsem dokázal vybudovat síť o velikosti cca 1200 členů za pouhé tři hodiny práce denně a bez jediné osobní schůzky. Vše z pohodlí domova!

Již 4 rokem působím v projektu YeahCoach jako TOP lídr. Vytvořil jsem vzdělávací programy, kterými prošlo již více jak 350 spokojených uživatelů, kterým se znatelně zvýšili zisky v síťovém marketingu.

Jsem investorem, lídrem a člověkem, kterému není lhostejný tvůj osud. Mým cílem je změnit uvažování o MLM byznysu zde v Čechách a na Slovensku. Stále věřím v dobro a jsem přesvědčen, že naprosto každý člověk se dokáže z pozice zaměstnance dostat do pozice Rentiéra, pokud má tu správnou strategii na míru.

Také jsem velkým fanouškem fotbalového klubu Arsenal Londýn. Mám krásného a zdravého syna se kterým společně pravidelně fandíme 🙂

Jsem si naprosto jist, že i tobě mohu pomoci, změnit tvůj život. Do 12 měsíců budeš bez dluhů, se spoustou času pro sebe a svou rodinu a to navíc s tím, že jim dopřeješ život, který si zaslouží.

Zde máš návod krok po kroku, jak dosáhnout stabilních příjmů z pohodlí domova, i když nemáš známé, zázemí, peníze, čas a již si pohráváš s myšlenkou, že ty na to nemáš. A pamatuj, máš 100% záruku vrácení peněz, pokud budeš nespokojen/a! Všechno riziko přebírám na sebe.

VŠE CO TĚ CHCI NAUČIT, SÁM VYUŽÍVÁM V PRAXI

Díky unikátní strategii, kterou jsem začal aplikovat v roce 2016, jsem do svého týmu získal více jak 1280 lidí, kteří pracují na svém úspěchu. A to vše z pohodlí domova. Bez jediné osobní schůzky nebo obvolávání kontaktů. Pravidelně generuji příjem, který přesahuje mé očekávaní a nyní je čas, abych to naučil tebe!

CHCI DO AKADEMIE