Facebook MLM Tip: Rychlá a Efektivní Strategie Jak Získat Větší Angažovanost u Svých Příspěvků Na Facebooku

V této Epizodě Se s Vámi Podělím o Velmi Efektivní a Rychlou Strategii Jak Získat Větší Angažovanost Na Vaše Příspěvky, Aniž By Vás To Stálo Mraky Času.

V této epizodě se s vámi podělím o velmi efektivní a rychlou strategii, jak získat větší angažovanost na vaše příspěvky, aniž by vás to stálo mraky času.

Skvělé na této strategii je to, že vás bude stát asi hodinu týdně a přitom bude mít ohromný dopad na váš Online MLM byznys.

Nejlepší na tom všem však je to, že jakmile vše nastavíte, poté již nemusíte na nic myslet a ušetřený čas můžete věnovat do jiné aktivity.

POZNÁMKA: Tato strategie je vhodná i pro jiné sociální sítě jako třeba Twitter, Linkedin atd.

Facebook MLM strategie: Jak začít

Na začátek budete potřebovat několik věcí, bez kterých se jen tak neobejdete.

- Plánovač postů (Např. Post planner, hootsuit atd.)

- Facebook účet na reklamy (není nutné, ale užitečné)

- Facebook Fanpage

- Relevantní obrázky pro vaší firmu (není nutné, ale zase užitečné)

- Hodinu času týdně

- Poté cca 5-10 minut denně na úpravy, odpovědi, interakci.

Rychlý úspěch na Facebooku byl odhalen

Tato strategie na Facebooku vyústila v zajímavou angažovanost na mé fanpage.

Skvělé na tom je, že tuto strategii budete využívat tak 6 měsíců. Poté již nebude potřeba!

Před aplikováním této strategie, jsem publikoval své posty náhodně, tak jak se mi zrovna chtělo a mé zapojení bylo mizerné.

Jsem si jist, že s touto strategií budete i vy sklízet úspěch, který si zasloužíte.

FACEBOOK MLM TIP: RYCHLÁ A EFEKTIVNÍ STRATEGIE, JAK ZÍSKAT VĚTŠÍ ANGAŽOVANOST SVÝCH PŘÍSPĚVKŮ NA FACEBOOKU

Zadej svůj email a získej zdroj zdarma

3 Kroky jak získat více lajků, komentů a sdílení u vašich Facebook příspěvků

privacy Váš kontakt je v naprostém bezpečí a nebude nikdy nijak zneužit

S každou epizodou, kterou pro vás připravím, se snažím vám vždy poskytnout zdroj zdarma, který vám pomůže ihned rozšířit svůj byznys a začít generovat ještě větší zisky pomocí Facebooku.

Tento týden, jsem pro vás připravil VIDEO ve kterém vám odhalím 3 kroky díky kterým získáte více lajků, komentářů a sdílení na Facebooku a stanete se stabilně vydělávajícím MLM podnikatelem.

Jedná se o skvělou strategii, díky které posunete svůj online byznys k závratným ziskům. Proto se ujistěte, že jste klikli na žlutý banner!

Nyní si pojďme představit jednotlivé kroky, které je potřeba dodržovat.

První Krok:

Použijte nástroj pro plánování postů, jako je například Post Planner nebo Buffer. Ano jedná se o placené programy, ale jedná se o částky v řádech desítek korun. Proto se zamyslete, kolik času vám ušetří. Ušetřený čas, poté můžete věnovat do další aktivity, která vám přinese do kapsy peníze. Čas jsou peníze!

Já sám využívám Buffer a jsem nadmíru spokojen, jelikož mohu plánovat posty třeba na týden dopředu a nemusím se poté starat, zda stihnu zveřejnit post v daný den a čas.

Nyní vám prozradím to tajemství: V prvních 6 měsících od startu této strategie si nastavte v plánovači odesílání a zveřejňování příspěvků každé 2-3 hodiny.

Opravdu se snažte dodržovat v prvních šesti měsících tyto intervaly a sami uvidíte, že budete mít ohromné výsledky. Pokud se budete snažit zveřejňovat své posty například každou 4-5 hodinu, nebudete mít takový záběr a úspěch jako s metodou 2-3 hodiny. Mám to otestované!

Až budete mít svůj plán nastaven, je čas pustit se do tvorby relevantních příspěvků, na váš trh.

Druhý Krok:

Máte dvě možnosti. Když budete využívat Post Planner, můžete si vybrat hashtagy, obrázky, citáty atd. Přímo z knihovny Post Planneru.

Tuto metodu já moc nevyužívám a spíše volím druhou možnost a tou je používání Canva.com, kde tvořím své obrázky a citáty, které si vkládám do Bufferu (Nepoužívám již Post Planner).

Velmi důležité je, být konzistentní a používat relevantní obsah pro vaše fanoušky. Bez relevantního obsahu nemáte šanci zaujmout!

V podstatě můžete strávit hodinu týdně tím, že budete tvořit obrázky, citáty atd. v programu Canva.com + v Post Planneru přednastavené. Tímto jednoduchým způsobem si za cca hodinu času týdně můžete nastavit zveřejnění příspěvků na týden dopředu po 2-3 hodinách.

NEOMEZENÉ ZISKY Z FAN STRÁNKY

30K MĚSÍČNĚ Z POHODLÍ DOMOVA

SLEDUJTE MĚ NA FACEBOOKU

DEJ ODBĚR MÉHO YOUTUBE KANÁLU A ZÍSKEJ DÁREK

Třetí Krok:

Toto je něco, co musím sdílet. Ale po pravdě jsem si nebyl jistý, když vám tento třetí krok sdílím, protože většina lidí tento krok zcela ignoruje i když je to jeden z nejdůležitějších kroků vůbec.

Dovolte mi nyní, abych se vás zeptal… Už jste někdy komentovali nějaký příspěvek u někoho na zdi a nikdy jste nedostali odpověď?

Jak jste se cítili? Pravděpodobně jste se cítili nevýznamný.

Nyní se vás zeptám jinak… Pokud zareagovali a odpověděli na vaši otázku… Jak jste se cítili?

Pravděpodobně skvěle a důležitě a pokud ne, tak jste aspoň nebyli naštvaní. A jsem si jist, že byste chtěli raději spolupracovat s člověkem, který se vám ozval a odpověděl, než s někým, kdo ani nezareagoval.

Pokud vaše podnikání berete opravdu vážně, je potřeba, abyste se vždy ujistili, že na každý komentář, otázku zareagujete a ukážete svým fanouškům, že vám nejsou lhostejní.

Zapojte se! Buďte aktivní a neustále odpovídejte i na negativní komentáře a otázky. Protože uznání a angažovanost se svými fanoušky vám může budoucnu zajistit spousty registrací nebo prodejů.

Ano s největší pravděpodobností z toho nebudete mít okamžitý užitek, kromě skvělého pocitu z pomoci, ale budujete vztah, který je nesmírně důležitý na cestě k úspěchu. Důvěra vám umožňuje oslovit své fanoušky několikrát a zajistit si tím až 80% úspěšnost. Více zde!

Závěrečný Krok:

Tento krok není požadavkem, ale pomáhá vám zasáhnout mnohem větší publikum a urychlit celý proces.

Strategie, kterou jsem vám doteď ukázal, byla provedena bez placené reklamy. Pokud však chcete získávat mnohem více registrací do své sítě a prodeje produktů nebo služeb, můžete využít placenou reklamu.

Trik je tedy v tom, počat a zjistit, který příspěvek byl úspěšný organicky a na něj poté vytvořit placenou reklamu.

Doporučuji tedy sledovat úspěšnost vámi zveřejněných postů a poté na ten nejúspěšnější, vytvořit reklamu.

A to je vše!

Pokud se i vy snažíte vybudovat úspěšný online podnik z pohodlí domova, začněte využívat tuto jednoduchou, ale opravdu velmi účinnou strategii.

Měli byste ihned cítit obrovské zvýšení angažovanosti u vašich příspěvků a tím i více konverzí ve vašem byznysu.

A proto si nezapomeňte stáhnout zcela zdarma zdroj zdarma ve kterém vám ukážu 3 kroky, díky kterým získáte více lajků, komentářů a sdílení. Také se tam dozvíte jasné kroky, jak vytvořit úspěšnou placenou reklamu, která vám bude vydělávat.

Zadej svůj email a získej zdroj zdarma

3 Kroky jak získat více lajků, komentů a sdílení u vašich Facebook příspěvků

privacy Váš kontakt je v naprostém bezpečí a nebude nikdy nijak zneužit


ZDROJE ZMÍNĚNÉ A DALŠÍ, KTERÉ VÁM MOHOU POMOCI ROZJET MNOHEM RYCHLEJI VÁŠ MLM BYZNYS.

Zvyšte své šance na úspěch, díky těmto tréninkovým metodám a posunete svůj MLM byznys na zcela jinou úroveň. Každý může žít mimořádný život a obzvláště v dnešní době. Stačí vědět jak na to a být ve správný čas na správném místě.

Tím, že jste zde a dočetli až sem, znamená jediné... Jste připraveni posunout svůj byznys ke stabilním ziskům!

30K měsíčně z pohodlí domova

Udělejte svůj život mimořádný s výdělky vyššími jak 30 tisíc měsíčně z pohodlí domova. Ukážu vám osvědčené nástroje a strategie, jak krok po kroku dosáhnout finanční a časové svobody.

Pomocí tohoto 30 denního tréninku, se naučíte ovládat internet a opravdu se postaráte o svůj vlastní blahobyt.

Nikdy jste nebyli blíže stabilním ziskům z pohodlí domova než nyní! A právě proto je čas, pustit se do práce. Klikněte na odkaz a vytvořte si mimořádný život.

Více zde

Neomezené zisky díky FB stránce

Tolik lidí se mě ptá, jak budovat online MLM podnikání prostřednictvím Facebooku. Jak vybudovat úspěšnou a ziskovou Facebook stránku a kde najít ty správné kontakty na Facebooku, bez toho aniž byste museli trávit hodiny u počítače.

Sestavil jsem pro vás tento výkonný trénink, ve kterém se naučíte krok po kroku, jak správně postavit svůj MLM byznys na Facebooku. Facebook denně využívá více jak miliarda uživatelů...

A právě proto se budete chtít naučit maximalizovat své marketingové úsilí na největší online sociální síti světa. Jen tak se dokážete posunout od svého teplého trhu k dalším stovkám kontaktů.

Více zde

Získali jste nějakou hodnotu z těchto zdrojů, které jsem uvedl výše? Pokud ano, budu moc rád, když se podělíte o tyto zdroje se svými kontakty a lidmi v síti. Jen tak dokážete urychlit váš proces a zajistit vám a vašemu týmu slušné zisky.

Předem děkuji všem vědomím online podnikatelům, kteří mě sledují a sdílejí tyto informace i svému týmu a kontaktům.

Pokud chcete od svého života a byznysu ještě více, stále se můžete připojit do mého úspěšného týmu, dokud je ještě čas. Už zbývá pouhých 16 míst, tak pokud chcete zažít opravdovou jízdu a vydělávat z pohodlí domova, napište mi na email: kosatomas123@gmail.com a já vám pomohu vydělávat z pohodlí domova.

POKUD SE VÁM TATO EPIZODA LÍBILA A CHCETE VÍCE NÁVODŮ A STRATEGIÍ, JAK ÚSPĚŠNĚ BUDOVAT ONLINE MLM BYZNYS, SLEDUJTE MOU FACEBOOK STRÁNKU. DĚKUJI!

arrow