JAK GENEROVAT VÍCE JAK 20+ RELEVANTNÍCH KONTAKTŮ DENNĚ a sponzorovat tak 2-5 nových lidí do týmu měsíčně, bez hovorů na studené kontakty, pronásledování rodiny a přátel nebo neustálého nahánění lidí na sociálních sítích.

Používáte také ve svém MLM podnikání automatizaci k prodeji a náboru nových členů?

Možná ano, možná ne...

Přiznejme si to, pokud nemáte systém a netvoříte svůj byznys tak, aby fungoval automaticky... Vyčerpáváte se!

A to není druh života a podnikání, do kterého jste se pustili.

Navíc... Nebylo by super vytvořit něco, co vám může přivádět pravidelně nové relevantní kontakty, prodeje a registrace do vaší sítě 24/7, i když třeba spíte?

V této epizodě Tomáš Kosiewicz show, se chystám vám ukázat můj marketingový funnel, který mi generuje pravidelně desítky nových zákazníků a členů v týmu a to, aniž bych musel kohokoli uhánět nebo oslovovat.

Ukážu vám způsob, jak si zajistit automatické registrace, prodeje a žít život, kvůli kterému chcete dělat síťový marketing.

 

EPIZODA 30: JAK GENEROVAT 20 RELEVANTNÍCH KONTAKTŮ DENNĚ A SPONZOROVAT TAK 2-5 NOVÝCH LIDÍ DO TÝMU KAŽDÝ TÝDEN.

Zadejte Svůj Email a Získejte Zdroj Zdarma

Jak vytvořit Funnel, který vám bude tvořit zisky stále dokola

privacy Vložením emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které jsou v naprostém bezpečí

S každou epizodou, kterou pro vás připravím, pro vás mám také hodnotný ZDROJ ZDARMA, který můžete ihned implementovat a zajistit si rychlé výsledky v síťovém marketingu.

Protože mluvíme o automatizaci a funnelech, ukážu vám svůj vlastní funnel na zákazníky a také na budování týmu, abyste se mohli nechat inspirovat a vytvořit také svůj vlastní automat na generování lidí do týmu a zákazníků.

Pokud chcete vědět více o tom, co dělám já ve svém podnikání, abych dokázal zcela automaticky generovat zákazníky, klikněte na žlutý banner výše a nahlédněte do mého funnelu a nechte se inspirovat... Ulehčí vám to hodiny práce!

Takže bez ohledu na to, v jakém jste byznysu nebo v jaké jste společnosti, jedno je jisté... Potřebujete přilákat více prospektů a zákazníků.

Co je přesně funnel a jak vám pomůže?

Dobře... Někteří z vás možná ani netuší, co je to nějaký funnel, takže vám nyní ve zkratce povím, co to funnel je a jaký to může mít dopad na váš byznys.

Moje definice funnelu je takováto... Je to proces krok po kroku, který zavedete do své firmy, abyste mohli zcela automaticky získávat, filtrovat a převádět své kontakty a diváky na zákazníky nebo členy v týmu. 

A jen pro info... Jestli vás zajímá, jestli to opravdu funguje, nebo si myslíte, že se jedná pouze o schůdnou možnost, kterou můžete implementovat do svého byznysu, řeknu jediné... Opravdu to funguje!

Funnel je aktivum, které ve svém podnikání používám již od roku 2017 a je to můj top pomocník a kolega, který za mě pracuje 24/7 díky čemuž mohu registrovat pravidelně 2-5 nových členů do svého týmu, každý týden.

Pomáhá mi to také být v top 10 v naší společnost na cz/sk trhu.... takže ano, opravdu to funguje!

Hodnota ve funnelu je na prvním místě

K tomu, abyste mohli díky funnelu získávat nové spoluhráče do týmu, je třeba dbát na několik základních věcí, které rozliší to, zda vám to bude fungovat nebo nebude!

Pojďme se tedy do toho trošku více ponořit.

Řekněme tedy, že máte určitou MLM příležitost, kterou chcete ukázat lidem a přesvědčit je, že to to pravé pro ně a mají se připojit právě k vám.

Uvědomte si, že většina lidí, kteří stojí před novou příležitostí mají tyto dvě základní otázky...

1) Stojí to opravdu za to?

2) Mohu to dokázat také?

Pokud se vám podaří ve vašem funnelu "rozbít" tyto dvě otázky a ukážete lidem, že to za to opravdu stojí a že to mohou dokázat také... Máte skvělý nástroj, který z vás dělá automaticky lídra v oboru a posouvá vás míle kupředu.

Funnel vám pomůže budovat brand a důvěryhodnost

Nedělejte to, co dělá většina "neúspěšných" MLM podnikatelů, kteří ihned posílají registrační link...

Staňte se ihned profesionálem, odlište se od trhu a získáte daleko zajímavější výsledky než doposud!

Pokud si vytvoříte vlastní funnel nejenom, že dáte odpovědi na základní dvě otázky, ale také  lidé ihned zjistí kdo jste, jak pracujete, jak vypadáte, mluvíte atd. Díky tomu máte mnohem větší šanci, že rychleji vybudujete důvěru, nežli skrze holé nahazování návnady na sociálních sítích.

Už nemusíte bezhlavě obvolávat studené kontakty, psát studeným kontaktům na sociálních sítích a dělat další jiné velmi unavující činnosti.

Začněte smýšlet již konečně jinak!

Jak efektivně propagovat váš funnel a získávat 20+ nových kontaktů každý den

Skvělou metodou jak propagovat váš business nebo zákaznický funnel, je právě přes další funnel 😀

Ano, možná to zní hloupě, ale opravdu to skvěle funguje!

Připravte si hodnotný trénink, návod, strategii, informace nebo cokoli, co je relevantní vašemu trhu a nabídce.

Věnujte to lidem zdarma za to, že zadají své kontaktní informace do formuláře, který je automaticky přesměruje na váš business nebo zákaznický funnel.

Absolutně geniální koncept, který využívá jen málokdo... Přesto je tak extrémně funkční.

Lidé totiž milují hodnotu zdarma!

A tímto jednoduchým a přesto funkčním způsobem víte, kdo se zajímá o to, co nabízíte a kdo ne.

A pokud chápeme, že jen cca 2% lidí kupují ihned při prvním oslovení, vložení jména a emailu vašich návštěvníků je kriticky důležité.

Protože úspěch v prodeji a byznysu jako takovém není při prvním oslovení.

Generovat automaticky prodej a registrace ve svém byznysu pomocí funnelu a cesty zákazníka? Ach ano!

Takže pokud máte nějaký byznys, je čas začít tvořit a to okamžitě!

Protože nyní víte, co je potřeba udělat k tomu, abyste dosáhli automatizace v prodejním procesu a mohli tak ze svého byznysu vytěžit maximum a to i když třeba spíte nebo se ničemu nevěnujete.

Díky funnelu a jeho následné propagaci budete mít větší šance zasáhnout mnohem větší publikum a převést tyto lidi na své zákazníky nebo členy v týmu.

Pokud vše uděláte správně... Můžete zažít, jaké to je mít automatické prodeje a registrace.

A ruku na srdce... Kdo nechce mít automatické prodeje?

Jak na Funnel získat co nejvíce návštěvníků

Naučit využívat systém každého nováčka tak, aby dosahovali taktéž výsledků a přesně od prvního dne věděli, co mají dělat, aby dosáhli úspěchů.

Toto je věc, která se zdá být extrémně náročná a proto jsem jí kladl velký důraz. Jelikož jsem za těch 13 let co se věnuji online a MLM byznysu pochopil že k tomu, abych dokázal vytvořit velkou a fungující firmu, je třeba mít systém, který není závislí na lidech.

Co to znamená?

Krásný příklad je McDonald's. Co se stane, když jdete do tohoto fast foodu? Obsluhují vás 18-20 letí lidé, kteří nemají absolutně žádné zkušenosti s byznysem, prací atd. a přesto celý McDonald's funguje!

Jak je to možné?

Díky systému! Je absolutně jedno, kdo tam bude zaměstnán... Pokud bude následovat systém, bude to fungovat.

A to je přesně to, co bylo mým cílem dosáhnout! A víte co? Povedlo se. 🙂

Díky našemu ojedinělému a revolučnímu systému může poprvé v historii vydělávat online opravdu každý!

To je přesně to, co náš tým absolutně odlišilo od jakékoli konkurence a díky tomu jsme vytvořili ohromné momentum v našem byznysu a vytvořili jako tým znamenité výsledky.

Ale toto nikdy by se nestalo, pokud bych nedělal každý jeden den činnosti z mé mapy pokladů.

Síťový marketing - Závěrem

Věřím, že začínáte přemýšlet o tom, využít Funnel ve svém podnikání, který vám bude 24/7 přivádět nové prodeje a registrace.

Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak já to dělám, abych si usnadnil cestu k tomu získat více prodejů a členů v týmu zcela automaticky... Klikněte na žlutý banner a nechte se inspirovat.

Bez ohledu na to, v jakém podnikání jste, pokud potřebujete více prodejů a členů do týmu, poté budou tyto informace pro vás velmi užitečné.

Inspirujte se, kliknutím na žluté tlačítko níže!

Zadejte Svůj Email a Získejte Zdroj Zdarma

Jak vytvořit Funnel, který vám bude tvořit zisky stále dokola

privacy Vložením emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které jsou v naprostém bezpečí

GRATULUJI!!! To, že jste dočetli až sem, znamená jediné... Máte opravdu touhu, začít úspěšně podnikat v MLM byznysu.

Je skvělé, že jste pochopili, že studiem a rozvojem sama sebe to vše začíná. BEZ TOHO TO NEJDE!

Právě proto vám níže přikládám další hodnotné zdroje, které vám pomohou, dosáhnout na vaše sny mnohem rychleji.

Chci pro vás to nejlepší i když se vám to může zdát divné, že se vám snaží někdo ZDARMA POMOCI, ale je to tak přátelé!

Pokud Chcete od svého byznysu více a zažít již do 60 dnů, jaké to je zajistit si příjem, poté Klikněte zde

shadow-ornament

Zdroje, které vám pomohou posunout váš byznys na další level

Zvyšte své šance na úspěch, díky těmto tréninkovým metodám a posunete svůj MLM byznys na zcela jinou úroveň. Každý může žít mimořádný život a obzvláště v dnešní době. Stačí vědět jak na to a být ve správný čas na správném místě.

Tím, že jste zde a dočetli až sem, znamená jediné... Jste připraveni posunout svůj byznys ke stabilním ziskům!

[30 Day Challenge], 30 Denní MLM výzva, jak získat 10+ registrací do týmu za 30 dní

Připojte se zcela ZDARMA do mé 30 Denní Challenge, ve které vám pomohu získat 10+ registrovaných členů do vaší sítě, za pouhých 30 dní.

Co by to pro vás znamenalo? Co vše by se ve vašem životě změnilo, kdyby jste byli schopni získávat 10 a více registrovaných členů do své sítě každý jeden měsíc?

Vím jaké to je, být na začátku a nemít kolem sebe nikoho, kdo poradí a pomůže. Vím, jak těžké může být odstartovat MLM byznys a právě proto jsem pro vás vytvořil tuto výzvu, ve které můžete úspěšně odstartovat svůj MLM byznys... VÍCE INFO ZDE

[HBA] Home Business Academy

Home Business Academy je jediná MLM Akademie v Česko-Slovensku. V této akademii vás za 12 měsíců naučím vydělávat 50+ tisíc korun každý měsíc. Do pouhých 12 měsíců můžete opustit své stávající zaměstnání a věnovat se na plný úvazek svému MLM byznysu z pohodlí domova.

Vím, asi si myslíte, že to bude něco, na co nemáte peníze a co nebude stát za to. Ale opravdu je to tak? Akademii můžete mít již za pět set měsíčně s tím, že vám kdykoli vrátím peníze zpět.

Nemáte opravdu co ztratit! Právě naopak. Jsem si jist, že nebudete litovat!

VÍCE INFO ZDE


TIP NA ZÁVĚR: Sdílejte tento blogový příspěvek mezi svůj tým! Jen tak docílíte maximálního efektu a duplikace vaší sítě, která vám bude exponenciálně růst.

Nenechávejte si to pro sebe... Tak se lídr nechová!

POKUD SE VÁM TATO EPIZODA LÍBILA A CHCETE VÍCE NÁVODŮ A STRATEGIÍ, JAK ÚSPĚŠNĚ BUDOVAT ONLINE MLM BYZNYS, SLEDUJTE MOU FACEBOOK STRÁNKU. DĚKUJI!

arrow