[ONLINE MLM TRÉNINK] 6 KROKŮ, KTERÉ JSEM VYUŽIL, ABYCH DOSÁHL ÚSPĚCHU V SÍŤOVÉM MARKETINGU

"Tomáši, jak sakra mohu rychle dosáhnout úspěchu v síťovém marketingu?"

To je otázka, kterou slýchám stále častěji...

Takže v této Epizodě 29 se s vámi podělím o 6 kroků, které jsem osobně implementoval, když jsem vstupoval do síťového marketingu. Což mi pomohlo dosáhnout jednu z nejvyšších pozic ve společnosti a to za pouhých 30 dnů!

Neříkám to proto, abych se vychloubal nebo tak... Říkám vám to proto, abyste pochopili, že těchto 6 kroků, které s vámi chci sdílet opravdu fungují!

A je jedno zda jste v síťovém marketingu úplně nový, nebo již podnikáte delší dobu... bude to pro vás velmi silný trénink, který může zásadně změnit váš život!

EPIZODA 29: 6 KROKŮ, KTERÉ JSEM VYUŽIL, ABYCH DOSÁHL ÚSPĚCHU V SÍŤOVÉM MARKETINGU

Zadejte Svůj Email a Získejte Zdroj Zdarma

Jak Si Vytvořit Rychle Finanční Příjem Navíc

privacy Vaše údaje jsou v bezpečí a nebudou nijak zneužity

S každou epizodou, kterou pro vás připravím, pro vás mám také hodnotný ZDROJ ZDARMA, který můžete ihned implementovat a zajistit si rychlé výsledky v síťovém marketingu. Dnes se jedná o velmi hodnotné informace, které poprvé v historii zajistí příjem opravdu každému!

Jelikož se bavíme o dosažení rychlých výsledků v síťovém marketingu, rozhodl jsem se, vám umožnit nahlédnout pod pokličku  a ukázat vám můj plán, který mi zajistil za pouhý 1 měsíc velmi slušné výsledky v mém byznysu.

Přesněji řečeno jsem za pouhých 30 dní pokročil o čtyři pozice a dnes vám ukážu, co přesně jsem pro to udělal, aby se mi to povedlo.

Doporučuji tedy, abyste si udělali pohodlí a pořádně si to užili 🙂

Nezapomeňte si stáhnout zdroj ZDARMA, kliknutím na žlutý banner výše, ve kterém vám ukážu systém, díky kterému dokáže poprvé v historii vydělat opravdu každý!

Tak a nyní můžeme přejít k oněm 6 krokům, protože jste určitě v situaci, kdy potřebujete vydělat peníze opravdu rychle!

A mějte na paměti, že tyto kroky nejsou žádnou teorií... Jsou to skutečné kroky, které jsem podnikl ve svém byznysu.

Úspěch v Síťovém Marketingu: Krok 1

Prvním krokem, který je vždy třeba aplikovat, abyste měli vůbec příležitost dosáhnout nějakých výsledků, je určit si svůj cíl!

Bez určení si jasného cíle, nemáte vůbec žádnou šanci dosáhnout na výsledky a to je holý fakt přátelé. Je jedno kdo co říká, ale bez určení si cíle... nikdy nevíte jakým směrem se vydat!

Mým cílem, bylo se dostat na pozici"Safír" což je již velmi zajímavá pozice, která zajistí skvělý start ihned od začátku, protože se mi povedlo něco, co zatím jen dvěma lidmi přede mnou, což značí jediné... Opravdu to funguje!

Věděl jsem, že aby se mi to splnilo, potřeboval jsem udělat za 31 dní určitý počet registrací, vést tým atd. A to je přesně to, co si musíte udělat vy!

Vytvořte si svou mapu pokladů, ve které si sepíšete vše, abyste přesně věděli co musíte udělat, abyste dosáhli svých cílů.

Já si spočítal, že k tomu, abych mohl dosáhnout této mety, je potřeba abych udělal 41 registrací týmově, což mi zajistilo tuto pozici!

Je jasné, že na začátku nevíte, jak se k těmto číslům dostanete, ale přesto je jisté, že je musíte znát! Při vědomí toho, že úspěšnost je přibližně 5-10%, věděl jsem, že potřebuji oslovit cca 450-900 lidí, abych těchto čísel dosáhl!

Bylo mi jasné, že sám to nikdy nedokážu a tak jsem musel co nejdříve vytvořit systém, který by mi s tímto vším pomohl.

Úspěch v síťovém marketingu: Krok 2

Vím, že pro mnohé z vás může být nyní nereálné to, že byste mohli ihned oslovit více jak 500 lidí a právě proto jsem neustále přemýšlel, co udělat jinak aby se mi to celé povedlo.

A víte co? Přišel jsem na to! 🙂

Vytvořil jsem naprosto duplicitní systém, ve kterém dokáže poprvé v historii vydělat absolutně každý

A to je přesně to co stálo u zrodu mého rychlého startu, jelikož namísto neustále uhánění zákazníků, kontaktů a všech kolem sebe, jsem vytvořil systém, který dokáže využívat absolutně každý a nezáleží zda máte zkušenosti nebo nemáte.

To je přesně to, co odděluje v dnešní době ty úspěšné od těch neúspěšných. SYSTÉM!

Síťový marketing jako takový je na trhu již velmi dlouhou dobu... Princip MLM je stále stejný... "Oslovuj co nejvíce lidí a budeš mít výsledky." ale nástroje a systém se zcela změnil!

V dnešní době nestačí jen bezhlavě nahazovat inzeráty na internetu, chodit dveře od dveří, obvolávat studené kontakty atd.  Dnes uspěje ten, co vytvoří systém nebo se stane jeho součástí!

Já takový systém spolu s celým týmem vytvořil a mým dalším úkolem, abych se dostal z bodu "A" do bodu "B" (mého cíle) musel jsem získat první kolegy, kteří mi pomohou následovat systém a dosáhnout na čísla z mé mapy pokladů.

Úžasné je to, že statistiky nelžou a tudíž jsem si jasně spočítal, co je třeba udělat, abych toho dosáhl. A s vědomím toho, že nelze přistupovat k MLM byznysu jako dříve, jsme vytvořili systém, který dokáže duplikovat naprosto každý. Stačí cca 2-4 hodinky aktivity týdně!

Protože v dnešní době, abyste dosáhli rychlého úspěchu, je třeba se naučit dělat jednoduché činnosti které vedou k úspěchu, ale dělat je každý jeden den!

Úspěch v síťovém marketingu: Krok 3

Od samého začátku jsem věděl, že abych dosáhl na svůj cíl, je zcela nezbytné získat alespoň 3 kolegy, kteří mi pomohou následovat systém a vytvořit MOMENTUM ihned od začátku našeho byznysu.

Tento třetí krok se na začátku zdál jako opravdu ten nejnáročnější... Získat první 3 lidi do týmu ,aby mi pomohli vše maximálně rozjet. Aby se mi to podařilo, začal jsem já sám využívat mnou vytvořený systém, který začal po pravdě od prvního dne generovat výsledky.

Vytvořil jsem totiž automat na dosledování kontaktů, díky čemuž jsem se maximálně odlišil od konkurence a své první spoluhráče jsem získal opravdu rychle. Proč?

Bylo to jednoduché... Lidé se nepřipojují ke společnostem, ale k lidem! Ukázal jsem každému, jak geniální systém máme k dispozici, co vše s tím jde dělat a co dokázat a poté nebyla možnost říci ne!

A to je přesně to, co musíte udělat i vy! Neukazovat lidem jen to, zda to co nabízíte za to opravdu stojí, ale hlavně to, zda to mohou dokázat také.

Díky mému systému, který jsme týmově doplnili o další skvělé nástroje nám dává ohromnou výhodu před konkurencí... Poprvé v historii máme systém, na kterém může vydělat opravdu každý!

Abyste začali vydělávat nemusíte již obvolávat své známé, kamarády a všechny kontakty... Již nemusíte nikomu nic prodávat a nebo nabízet, vše funguje systémově! Což dává šanci, zajistit si finanční výsledky každému z nás.

A to je to co byste měli udělat i vy! Vytvořit systém, přibrat první lidi a vytvořit silné momentum.

Nejrychlejší cestou, jak toho dosáhnout nastoupit do našeho vlaku a následovat již vytvořený systém!

Úspěch v síťovém marketingu: Krok 4

V této chvíli jsem dosáhl své první mety a již jsme mohli společně pracovat na našich cílech. Věděl jsem, že nyní potřebuji získat již jen 38 registrací tím nejnižším možným balíčkem.  A tak jsme začali konat!

Všichni jsme si udělali seznam kontaktů, což je nezbytnou součástí jakéhokoli byznysu. Protože databáze kontaktů rozlišuje to zda uspějete nebo ne. Ale neznamená to, že když nyní nemáte žádnou databázi, že to nemůžete dokázat... Právě naopak! Následujte nás a uvidíte, že dosáhnete výsledků!

To že se váš byznys nikam nepohne bez seznamu kontaktů již nejspíš víte... Jak jsem říkal, princip síťového marketingu je stále stejný "Oslovujte, co nejvíce lidí, abyste dosáhli úspěchu". Avšak nástroje, systém oslovení a vše kolem se razantně změnilo a je třeba to brát na vědomí!

Co se stalo poté, když jsme si vytvořili své seznamy kontaktů a začali využívat náš systém? Řeknu vám to jednoduše... Začali k nám přiskakovat noví a noví lidé zcela nenásilně, jelikož jsme využívali jasně daný systém a bylo naprosto jedno, kdo v něm je... Funguje to!

V tuto chvíli nastával čas řešit další věc, která se postupem času vyklubala na světlo světa. Tou věcí bylo...

Úspěch v síťovém marketingu: Krok 5

Naučit využívat systém každého nováčka tak, aby dosahovali taktéž výsledků a přesně od prvního dne věděli, co mají dělat, aby dosáhli úspěchů.

Toto je věc, která se zdá být extrémně náročná a proto jsem jí kladl velký důraz. Jelikož jsem za těch 14 let co se věnuji online a MLM byznysu pochopil že k tomu, abych dokázal vytvořit velkou a fungující firmu, je třeba mít systém, který není závislí na lidech.

Co to znamená?

Krásný příklad je McDonald's. Co se stane, když jdete do tohoto fast foodu? Obsluhují vás 18-20 letí lidé, kteří nemají absolutně žádné zkušenosti s byznysem, prací atd. a přesto celý McDonald's funguje!

Jak je to možné?

Díky systému! Je absolutně jedno, kdo tam bude zaměstnán... Pokud bude následovat systém, bude to fungovat.

A to je přesně to, co bylo mým cílem dosáhnout! A víte co? Povedlo se. 🙂

Díky našemu ojedinělému a revolučnímu systému může poprvé v historii vydělávat online opravdu každý!

To je přesně to, co náš tým absolutně odlišilo od jakékoli konkurence a díky tomu jsme získali přesně 43 registrací týmově!

Ale toto nikdy by se nestalo, pokud bych nedělal každý jeden den činnosti z mé mapy pokladů.

Úspěch v síťovém marketingu: Krok 6

Posledním krokem, který jsem udělal, abych dosáhl na tyto čísla a splnil si svou první metu na mé cestě, bylo... Každý jeden den jsem si určil své cíle a zaměřil jsem se na ně!

Bez toho, aniž bych jasně věděl, co každý den je třeba splnit, abych na konci měsíce měl splněný svůj cíl, bych to nikdy nedokázal. A to je přesně to co chci říci i vám...

Dávejte si každý den cíle, které jsou jasně dané díky vaší mapě pokladů. Každý den zaměřte svůj focus na tyto činnosti a to ať již se děje cokoli!

To je recept na úspěch přátelé... Každý den si určit cíle a jít za tím je splnit, ať se děje co se děje 🙂

Zadejte Svůj Email a Získejte Zdroj Zdarma

Jak Si Vytvořit Rychle Finanční Příjem Navíc

privacy Vaše údaje jsou v bezpečí a nebudou nijak zneužity

GRATULUJI!!! To, že jste dočetli až sem, znamená jediné... Máte opravdu touhu, začít úspěšně podnikat v MLM byznysu.

Je skvělé, že jste pochopili, že studiem a rozvojem sama sebe to vše začíná. BEZ TOHO TO NEJDE!

Právě proto vám níže přikládám další hodnotné zdroje, které vám pomohou, dosáhnout na vaše sny mnohem rychleji.

Chci pro vás to nejlepší i když se vám to může zdát divné, že se vám snaží někdo ZDARMA POMOCI, ale je to tak přátelé!

Pokud Chcete od svého byznysu více a zažít již do 60 dnů, jaké to je zajistit si příjem, poté Klikněte zde

shadow-ornament

Zdroje, které vám pomohou posunout váš byznys na další level

Zvyšte své šance na úspěch, díky těmto tréninkovým metodám a posunete svůj MLM byznys na zcela jinou úroveň. Každý může žít mimořádný život a obzvláště v dnešní době. Stačí vědět jak na to a být ve správný čas na správném místě.

Tím, že jste zde a dočetli až sem, znamená jediné... Jste připraveni posunout svůj byznys ke stabilním ziskům!

[30 Day Challenge], 30 Denní MLM výzva, jak získat 10+ registrací do týmu za 30 dní

Připojte se zcela ZDARMA do mé 30 Denní Challenge, ve které vám pomohu získat 10+ registrovaných členů do vaší sítě, za pouhých 30 dní.

Co by to pro vás znamenalo? Co vše by se ve vašem životě změnilo, kdyby jste byli schopni získávat 10 a více registrovaných členů do své sítě každý jeden měsíc?

Vím jaké to je, být na začátku a nemít kolem sebe nikoho, kdo poradí a pomůže. Vím, jak těžké může být odstartovat MLM byznys a právě proto jsem pro vás vytvořil tuto výzvu, ve které můžete úspěšně odstartovat svůj MLM byznys... VÍCE INFO ZDE

[HBA] Home Business Academy

Home Business Academy je jediná MLM Akademie v Česko-Slovensku. V této akademii vás za 12 měsíců naučím vydělávat 50+ tisíc korun každý měsíc. Do pouhých 12 měsíců můžete opustit své stávající zaměstnání a věnovat se na plný úvazek svému MLM byznysu z pohodlí domova.

Vím, asi si myslíte, že to bude něco, na co nemáte peníze a co nebude stát za to. Ale opravdu je to tak? Akademii můžete mít již za pět set měsíčně s tím, že vám kdykoli vrátím peníze zpět.

Nemáte opravdu co ztratit! Právě naopak. Jsem si jist, že nebudete litovat!

VÍCE INFO ZDE


TIP NA ZÁVĚR: Sdílejte tento blogový příspěvek mezi svůj tým! Jen tak docílíte maximálního efektu a duplikace vaší sítě, která vám bude exponenciálně růst.

Nenechávejte si to pro sebe... Tak se lídr nechová!

POKUD SE VÁM TATO EPIZODA LÍBILA A CHCETE VÍCE NÁVODŮ A STRATEGIÍ, JAK ÚSPĚŠNĚ BUDOVAT ONLINE MLM BYZNYS, SLEDUJTE MOU FACEBOOK STRÁNKU. DĚKUJI!

arrow