[TIPY PRO SOCIÁLNÍ SÍTĚ] JAK SE PREZENTOVAT NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH, ABY VÁM VÍCE LIDÍ ZAČALO VĚNOVAT POZORNOST

Vím, že většina MLM podnikatelů, ať již zkušených nebo začátečníků, se uchyluje k propagaci svého byznysu na Sociální Sítě.

Mnoho lidí si myslí, že je třeba vkládat na sociální sítě profesionální a zábavné příspěvky, abyste vyvolali zájem…

Pokud se snažíte i vy zjistit, co je potřeba na sociálních sítích dělat, aby vám více lidí začalo věnovat pozornost...

V této epizodě se s vámi podělím o to, co byste měli dělat na sociálních sítích, aby váš profil přitahoval stále více a více lidí, kteří se dobrovolně přihlásí do vašeho seznamu kontaktů…

TIPY PRO SOCIÁLNÍ SÍTĚ: JAK SE PREZENTOVAT NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH, ABY VÁM VÍCE LIDÍ ZAČALO VĚNOVAT POZORNOST

Zadejte Svůj Email a Získejte Zdroj Zdarma

7 Super Postů Na Sociální Sítě, Které Vám Zaručí Více Registrovaných Členů v Týmu

privacy Vaše údaje jsou v bezpečí a nebudou nijak zneužity

Tak jako vždy i nyní pro vás mám speciální zdroj ZDARMA, který podpoří vaše podnikání. Začněte vše ihned aplikovat do svého MLM byznysu a sami uvidíte, že to dává smysl. Tento týden jsem pro vás připravil 7 Facebook postů, které vám zaručeně přivedou více kontaktů do vašeho seznamu.

Stáhnout si ho můžete ZDARMA kliknutím na žlutý banner výše.

Lidé se dělí u nás na dva tábory… Jedni jsou ti, co si stále myslí a naivně doufají, že stačí jen vložit obrázek produktu, zkopírovat text a to jim zajistí stabilní přísun nových kontaktů a registrací. Ale takto jednoduché to není a já se těším až nastane ten den, kdy to pochopíte a začnete brát MLM byznys zcela vážně.

A druzí jsou ti, kteří si neustále myslí, že aby zaujali je třeba mít vše na velmi profesionální úrovni.

Proto jsem se rozhodl vytvořit tuto epizodu, kde se budu snažit vše uvést na pravou míru…

Když jsem začínal v síťovém marketingu, myslel jsem si také, že musím mít vše na vysoké úrovni. Být v košili, mít oblek a vystupovat jako někdo, kdo je velmi úspěšný… Ale opak je pravdou.

To co jsem se naučil je to, že nemusíte být v košili, kravatě a obleku, aby vás lidé brali vážně… Nemusíte se strachovat a vymýšlet profesionální videa a tréninky. Důležité je být autentický!

Čím autentičtější budete, tím vás lidé začnou více sledovat.

Pokud tedy chcete i VY budovat svůj byznys přirozeně, poté věnujte pozornost těmto 5 které s vámi budu sdílet a které vám pomohou dosáhnout lepších výsledků ve vašem MLM podnikání.

Tady je 5 tipů, které vám pomohou získat více kontaktů do svého seznamu pomocí sociálních sítích.

[MLM Tip pro Sociální sítě]: Můžete být zábavní, ale ne hloupí

Zábava znamená pro každého něco jiného…

Například bych nikdy nezveřejnil příspěvek, který by byl příliš pobuřující nebo hloupí… Nebo příspěvek, který zahrnuje pití alkoholu ve větším množství.

Jasně že můžete sdílet jak si dáváte sklenku vína nebo jste na večírku… Ale nikdy nesdílejte své opilecké chvilky, které máme samozřejmě občas téměř každý 🙂

Takže můžete být nepředvídatelní, bavit, ale vždy myslete na to, abyste využívali svůj humor s rozumem… Ne každý ho může pochopit!

[MLM Tip pro Sociální sítě]: Vyhýbejte se kontroverzním tématům

Vím, je to občas složité, ale pokuste se o to vyhýbat jakýmkoli kontroverzním a politickým tématům, abyste se vyhnuli zbytečným sporům, negacím a někoho neurazili.

Zaměřte raději své aktivity jiným směrem a tvořte hodnotu… Zjistěte si co trápí váš trh, začněte se vzdělávat a hledat řešení na vaše problémy a problémy vašeho trhu a pomáhejte ostatním.

Takže si dejte svůj cíl zaměřit svou pozornost na tvorbu vlastních věcí (vlastní obrázky, tréninky, videa, články atd.) a nevěnujte pozornost kontroverzním tématům!

[MLM Tip pro Sociální sítě]: Dávejte světu hodnotu

Pokud chcete získat u lidí důvěru a přitom působit profesionálně, dejte lidem hodnotu.

Chcete být někým, kdo předává hodnotu ne jen baví lidi (přizpůsobte si to na svou povahu).

Když zveřejňujete příspěvky na sociální sítě, je velmi důležité vyvážit poměr toho co sdílíte a nesdílet stále dokola to samé!

[MLM Tip pro Sociální sítě]: Sdílejte svůj životní styl

Ty co mě již sledujete delší dobu a znáte mě víte, že nejsem moc zastáncem sdílení životního stylu…

Ale je dobré si uvědomit, že je to skvělá možnost, jak odstartovat váš byznys, jelikož v začátcích nemáte žádnou hodnotu, kterou byste mohli tvořit.

Proto doporučuji začít sdílet svůj životní styl! Přizpůsobte svůj život svému byznysu a začněte to sdílet! Neustále každý jeden den na sobě pracujte a přemýšlejte jakou hodnotou můžete obohatit svůj trh, fanoušky, kontakty a členy v týmu.

[MLM Tip pro Sociální sítě]: Vše záleží na vás!!!

Pamatujte, že lidé poznají, pokud budete na sociálních sítích někdo jiný než jste doopravdy a přestanou si vás vážit a vnímat jako autoritu.

Pokud jste člověk zábavný, kreativní a extrovertní, ukažte to lidem. Pokud jste naopak introverti, řekněte to lidem a vše přizpůsobte sami sobě.

Tímto způsobem si zajistíte plynulý provoz na vašich sociálních sítích, díky čemuž přitáhnete více lidí do svého seznamu kontaktů.

[MLM Tip pro Sociální sítě]: Závěrem

Nezapomeňte, že způsob, jakým se prezentujete na sociálních sítích , vám má dopomoci k tomu, aby váš MLM byznys neustále rostl.

Jak jistě víte…

Dvě nejdůležitější činnosti v síťovém marketingu, které musíte každý den aplikovat pokud chcete dosáhnout úspěchu jsou „Oslovování/zvaní“ a „Trénink/Seberozvoj“

Sociální sítě nejsou tady od toho, abyste na nich uzavírali obchody a spolupráce, ale jedná se o skvělý doplněk, jak každý den získat do svého seznamu kontakt, který můžete poté skrze sociální sítě oslovit a domluvit si s nimi hovor nebo schůzku.

Jen pomyslete na to, jak jste se dostali k tomuto článku… Musel jsem vás nahánět, nebo jste si k němu našli cestu sami?

Nejedná se o nic těžkého, ale musíte přesně vědět, co krok po kroku dělat, aby to začalo fungovat.

Pokud chcete, můžete se připojit ke mně do týmu a já vás vše krok po kroku naučím a pomohu vám dosáhnout vašich cílů a snů.

Chcete-li se stát absolutní hvězdou na sociálních sítích a začít přitahovat stále více a více kontaktů, poté klikněte na žlutý banner níže.

Zadejte Svůj Email a Získejte Zdroj Zdarma

7 Super Postů Na Sociální Sítě, Které Vám Zaručí Více Registrovaných Členů v Týmu

privacy Vaše údaje jsou v bezpečí a nebudou nijak zneužity

GRATULUJI!!! To, že jste dočetli až sem, znamená jediné... Máte opravdu touhu, začít úspěšně podnikat v MLM byznysu.

Je skvělé, že jste pochopili, že studiem a rozvojem sama sebe to vše začíná. BEZ TOHO TO NEJDE!

Právě proto vám níže přikládám další hodnotné zdroje, které vám pomohou, dosáhnout na vaše sny mnohem rychleji.

Chci pro vás to nejlepší i když se vám to může zdát divné, že se vám snaží někdo ZDARMA POMOCI, ale je to tak přátelé!

Pokud Chcete od svého byznysu více a zažít již do 60 dnů, jaké to je zajistit si příjem, poté Klikněte zde

shadow-ornament

Zdroje, které vám pomohou posunout váš byznys na další level

Zvyšte své šance na úspěch, díky těmto tréninkovým metodám a posunete svůj MLM byznys na zcela jinou úroveň. Každý může žít mimořádný život a obzvláště v dnešní době. Stačí vědět jak na to a být ve správný čas na správném místě.

Tím, že jste zde a dočetli až sem, znamená jediné... Jste připraveni posunout svůj byznys ke stabilním ziskům!

[30 Day Challenge], 30 Denní MLM výzva, jak získat 10+ registrací do týmu za 30 dní

Připojte se zcela ZDARMA do mé 30 Denní Challenge, ve které vám pomohu získat 10+ registrovaných členů do vaší sítě, za pouhých 30 dní.

Co by to pro vás znamenalo? Co vše by se ve vašem životě změnilo, kdyby jste byli schopni získávat 10 a více registrovaných členů do své sítě každý jeden měsíc?

Vím jaké to je, být na začátku a nemít kolem sebe nikoho, kdo poradí a pomůže. Vím, jak těžké může být odstartovat MLM byznys a právě proto jsem pro vás vytvořil tuto výzvu, ve které můžete úspěšně odstartovat svůj MLM byznys... VÍCE INFO ZDE

[HBA] Home Business Academy

Home Business Academy je jediná MLM Akademie v Česko-Slovensku. V této akademii vás za 12 měsíců naučím vydělávat 50+ tisíc korun každý měsíc. Do pouhých 12 měsíců můžete opustit své stávající zaměstnání a věnovat se na plný úvazek svému MLM byznysu z pohodlí domova.

Vím, asi si myslíte, že to bude něco, na co nemáte peníze a co nebude stát za to. Ale opravdu je to tak? Akademii můžete mít již za pět set měsíčně s tím, že vám kdykoli vrátím peníze zpět.

Nemáte opravdu co ztratit! Právě naopak. Jsem si jist, že nebudete litovat!

VÍCE INFO ZDE


TIP NA ZÁVĚR: Sdílejte tento blogový příspěvek mezi svůj tým! Jen tak docílíte maximálního efektu a duplikace vaší sítě, která vám bude exponenciálně růst.

Nenechávejte si to pro sebe... Tak se lídr nechová!

POKUD SE VÁM TATO EPIZODA LÍBILA A CHCETE VÍCE NÁVODŮ A STRATEGIÍ, JAK ÚSPĚŠNĚ BUDOVAT ONLINE MLM BYZNYS, SLEDUJTE MOU FACEBOOK STRÁNKU. DĚKUJI!

arrow