[Trénink ZDARMA] Jak Zvládnout Negativního Nebo Nepodporujícího Sponzora/UpLine a Přesto Začít Vydělávat

Tento Trénink ZDARMA Je Pro Každého Kdo Nemá Schopného Lídra a Přesto Chce Úspěšně Podnikat v Síťovém Marketingu

Tento trénink v síťovém marketingu vám pomůže, pokud váš upline/sponzor nestojí za nic a vy cítíte, že vás nijak nepodporuje, neposouvá a je negativní.

Vím, jak se cítíte...

Je to ta nejhorší věc, co se vám může stát! Začínáte nový byznys, jste natěšeni, plní energie a váš sponzor vám nijak nepomáhá... Také se vám to děje?

Jak se můžete sakra posouvat vpřed, když nemáte žádnou podporu nebo mentora, který vám poradí a pomůže?

Ano je to frustrující, vím, ale nezoufejte, mám pro vás řešení, jak z toho ven!

[MLM TRÉNINK ZDARMA] JAK ZVLÁDNOUT NEGATIVNÍHO NEBO NEPODPORUJÍCÍHO SPONZORA/UPLINE A PŘESTO VYDĚLÁVAT?

Zadejte Svůj Email a Získejte Zdroj ZDARMA

Jak začít vydělávat i když váš sponzor se nezajímá nebo úplně skončil

privacy Vaše údaje jsou v bezpečí a nebudou nijak sdíleny

S každou novou epizodou se vám snažím předat co nejvíce informací, které můžete ihned implementovat do svého MLM byznysu a získat okamžité výsledky.

Dnes vám dávám nahlédnout pod pokličku mého úspěchu a ukážu vám, jak i vy dokážete v dnešní době uspět a to i v případě že máte nepodporujícího sponzora. Klikněte na žlutý banner výše a získejte zcela ZDARMA trénink, díky kterým neexistuje scénář, ve kterém byste nezažili neúspěch. Je to ve vás přátelé, já tomu věřím! Jen se správně rozhodnout!

[MLM Trénink ZDARMA] Buďte černou ovcí vaší společnosti

Pokud nyní nemáte upline ve vaší firmě, který vám pomáhá a podporuje, nejspíš se ztotožníte s mým příběhem.

Se síťovým marketingem jako takovým jsem začal již v roce 2006, kdy jsem poprvé narazil na tento pojem.

V té době jsem narazil na projekt Herbalife, do kterého jsem tehdy vstoupil, aniž bych tušil, co to obnáší a znamená. Můj sponzor mi radil, obvolej seznam kontaktů a přiveď je na prezentaci. Já tak udělal a nic se nestalo. Každý mě poslal někam 🙂 Tehdy mu (mému sponzorovi) říkám, že se nic nestalo a každý mě odmítl. A on nevěděl co dál, přestal se mnou pracovat a já tak ztratil motivaci a do pár týdnů se na to vykašlal.

Takto to šlo několik let a v každém projektu mi říkali to stejné. V té době jsem pochopil, že v ČR není lídr, který by mi pomohl a proto jsem začal hledat v USA a našel jsem 😀

Naučil mě strategii, jak používat internet k tomu, abych získával zcela automaticky kontakty do svého seznamu a z nich pak dělal registrované členy jako na běžícím pásu.

Byl jsem nadšen. V té době jsem vstoupil do jednoho nejmenovaného projektu, ve kterém jsem začal tuto strategii uplatňovat. Začal jsem využívat sociální sítě, vlastní web a mnoho dalších online nástrojů, které mi pomáhají v rozvoji mého byznysu.

V té době jsem to řekl svému lídrovi, který měl velmi vysoké postavení v dané společnosti a začal jsem makat. On říkal, že to fungovat nebude! Za cca 10 měsíců jsem vybudoval celkem slušnou síť a to převážně online. Všichni čuměli a i můj lídr, který byl zastáncem staré školy a nevěděl mi poradit co dělat.

V té době jsem se stal "černou ovcí" dané společnosti, byl jsem nahlášen a zablokovali mi účet a já o vše přišel. Ale s tím rozdílem, že jsem měl databázi relevantních kontaktů, kteří byli se mnou a já je tak mohl kdykoli oslovit s nabídkou.

Ano uběhli měsíce a já nebyl v žádném projektu, ale přesto jsem využíval svou strategii a získával stále kontakty, ale ne registrace.

V roce 2013 jsem narazil na další velmi zajímavý projekt, který jsem začal v roce 2016 budovat naplno. Za tu dobu mám více jak 1600+ členů v týmu a tato síť mi roste i když již nejsem aktivní.

Stále jsem hledal možnosti, které by mi pomohli naplnit můj cíl, pomoci 1000+ lidem vydělávat online a našel jsem!

Po pravdě jsem stále tou černou ovcí, která si jede svou vlastní cestou, která se velmi odlišuje od cesty ostatních. Ale víte proč to dělám? Protože to funguje!

Funguje to nejen mně, ale také celému mému týmu! Ale musel jsem se držet svého plánu a být "černou ovcí", která nenásleduje dav a stále si jedu to své!

A to chci nyní po vás přátelé. Budu k vám upřímný, nikdy jsem neměl schopného upline a přesto jsem úspěšný! Až nyní mohu říci, že mám skvělé lídry, kteří mi rozumí a proto jsem za to nesmírně vděčný.

[MLM Trénink ZDARMA] Jste majitelem svého byznysu, chovejte se tak

Přestože mě zablokovali, nikdy jsem neměl schopného sponzora, co by mi radil... Jsem si stále dělal to co jsem chtěl, protože mi to fungovalo a cítil jsem, že s touto strategií uspěji kdekoli. Ať si každý říká co chce!

Samozřejmě, že existují pravidla a plán, podle kterého se držet. Pamatujte, že úspěch zanechává stopy! A právě proto doporučuji začít tím, že budete sledovat ty, co již mají výsledky a implementovat jejich strategie na svůj byznys.

Síťový marketing je úžasný byznys v tom, že nemusíte nic vymýšlet, ale jednoduše kopírovat cestu úspěšných.

Ale jen málo kdo to dělá! A já se ptám proč?

Samozřejmě, je to vaše podnikání a já nemám žádný vliv na to, jak se rozhodnete a co pro svůj byznys uděláte. Ale přátelé, proč stále zabředáte ve starých kolejích, když už vám někdo vyšlapal jiné, které však fungují?

Můžete najít strategie, které budou fungovat i vám, to jsem si jistý, ale musíte se vymanit z toho, myslet si, že je vše ok a tak to má být. Pokud nevyděláváte, je někde chyba!

Vše je ve vás přátelé! Jsem si jistý, že pokud čtete tyto řádky, chcete poznat opravdové krásy síťového marketingu. Proto vás vyzývám. Pojďte být "černou ovcí" najděte si strategii na míru a začněte pracovat!

[MLM Trénink ZDARMA] Najděte si virtuálního lídra

Ano držet se svého plánu a strategie, ať se děje, co se děje, je velmi těžké. Avšak pokud vytrváte, mohu vám garantovat, že zažijete opravdové krásy MLM byznysu.

Ale kde daný plán a strategii na míru najít? Je to jednoduché, najděte si mentora online, který vám bude pomáhat. Já to také tak udělal a vyplatilo se. Kdybych to neudělal, víte co by se stalo? Makal bych nyní na 3 směny ve fabrice.

Existuje spousty virtuálních mistrů, kteří vám poradí a pomohou na vaší cestě. Ano zde v Česko-Slovensku jich moc není, ale kdo hledá najde 🙂

Ano chvíli trvalo, než jsem začal mít nějaké výsledky (asi 90 dní), ale i tak jsem neustále dělal vše, co jsem se naučil a nakonec jsem uviděl skvělé výsledky jako odměnu za mou "tvrdou" práci.

Nyní jsem v pozici, kdy se mě moji bývalí lídři, ptají a žádají mě o pomoc s MLM byznysem i když se mi dříve smáli a odrazovali 🙂 

Ano nemusí to být váš případ... Ale nejlepším způsobem, jak se vymanit z nepodporujícího upline a začít generovat příjmy, je najít si virtuálního lídra a začít mít výsledky. Nebo se jednoduše přidat k lídrovi, který vám je schopen pomoci. V tu chvíli se vás váš lídr sám zeptá, jak jste to udělali, to vám mohu slíbit 🙂

Ale nejdůležitější věcí, kterou si máte z této epizody odnést je FAKT, že k úspěchu v síťovém marketingu NEPOTŘEBUJETE PODPORUJÍCÍ UPLINE! Ale doporučuji si najít top upline... Jednoznačně vám to urychlí a usnadní práci.

Vy jste váš mentor, váš lídr, který se rozhoduje na vlastní pěst. Pokud cítíte, že potřebujete změnu, najděte si virtuálního lídra a uvidíte, že se začne vše měnit.

[MLM Trénink ZDARMA] Co dělat, když váš upline skončí?

A co dělat, když váš upline skončí?

Je to jednoduché... jděte za tím, kdo je nad ním a třeba to bude ten, co vám rád pomůže. Dává to totiž smysl, že člověk, který není váš přímý sponzor, ale jste u něj v síti, vám bude chtít pomoci, jelikož na tom samozřejmě vydělá i on.

Nebo zkuste napsat na vedení projektu, ať vám dají kontakt na top lídra v projektu, že potřebujete pomoci.

Já však nedoporučuji zůstávat v daném projektu, pokud nikdo nedělá to co byste chtěli dělat vy! Budete mít akorát oplétačky 🙂

[MLM Trénink ZDARMA] Závěrem

Nenechte nikoho, aby ovládal váš byznys. Vy jste jeho pánem a osobou, která ručí za svůj úspěch!

Pokud je váš lídr/sponzor k ničemu a nebo úplně skončí... najděte si virtuálního mentora! Nebo se přidejte se svému virtuálnímu mentorovi... Zažijete to co ještě nikdy!

Existuje dost "trenérů" a "guru", ale nejprve se ujistěte, zda dosahují výsledků a dělají akce, nebo jen učí naučené. Daný člověk nemusí mít tisícové databáze a mít miliony na účtu, aby byl pro vás dobrým lídrem. Na to nikdy nezapomínejte. Znám totiž spousty úspěšných lídrů, kteří vybudovali masivní sítě, avšak na základě starých technik, kde oslovovali každého koho potkali. Většinou to jsou silní Extroverti a to každý není!

Ať již uděláte cokoli, pamatujte. Máte svojí hlavu a nikdo vám nemůže rozhodovat a radit vám, jak budovat svůj byznys. Najděte si to co vyhovuje vám a pusťte se do práce! Pamatujte na to, že dnes vyhrává ten, kdo následuje novodobé trendy, metody a strategie!

Nestěžujte si a nehledejte výmluvy, že za to nemůžete, že se o vás nikdo nestará. Zde nejsme ve škole přátelé. Máte šanci to změnit, ale musíte chtít a hledat možnosti ne důvody, proč něco nejde.

Nepotřebujete nikoho jiného, abyste to zvládli. To co potřebujete je vaše ROZHODNUTÍ, POHOTOVOST a ZÁVAZEK, že do toho půjdete na 100%.

A nezapomeňte se podívat na dnešní zdroj zdarma, ve kterém vám ukážu, jak já pracuji a proč tolik lidí chce se mnou spolupracovat. Stačí kliknout na žlutý banner níže!

Zadejte Svůj Email a Získejte Zdroj ZDARMA

Jak začít vydělávat i když váš sponzor se nezajímá nebo úplně skončil

privacy Vaše údaje jsou v bezpečí a nebudou nijak sdíleny

GRATULUJI!!! To, že jste dočetli až sem, znamená jediné... Máte opravdu touhu, začít úspěšně podnikat v MLM byznysu.

Je skvělé, že jste pochopili, že studiem a rozvojem sama sebe to vše začíná. BEZ TOHO TO NEJDE!

Právě proto vám níže přikládám další hodnotné zdroje, které vám pomohou, dosáhnout na vaše sny mnohem rychleji.

Chci pro vás to nejlepší i když se vám to může zdát divné, že se vám snaží někdo ZDARMA POMOCI, ale je to tak přátelé!

Pokud Chcete od svého byznysu více a zažít již do 60 dnů, jaké to je zajistit si příjem, poté Klikněte zde

shadow-ornament

Zdroje, které vám pomohou posunout váš byznys na další level

Zvyšte své šance na úspěch, díky těmto tréninkovým metodám a posunete svůj MLM byznys na zcela jinou úroveň. Každý může žít mimořádný život a obzvláště v dnešní době. Stačí vědět jak na to a být ve správný čas na správném místě.

Tím, že jste zde a dočetli až sem, znamená jediné... Jste připraveni posunout svůj byznys ke stabilním ziskům!

[30 Day Challenge], 30 Denní MLM výzva, jak získat 10+ registrací do týmu za 30 dní

Připojte se zcela ZDARMA do mé 30 Denní Challenge, ve které vám pomohu získat 10+ registrovaných členů do vaší sítě, za pouhých 30 dní.

Co by to pro vás znamenalo? Co vše by se ve vašem životě změnilo, kdyby jste byli schopni získávat 10 a více registrovaných členů do své sítě každý jeden měsíc?

Vím jaké to je, být na začátku a nemít kolem sebe nikoho, kdo poradí a pomůže. Vím, jak těžké může být odstartovat MLM byznys a právě proto jsem pro vás vytvořil tuto výzvu, ve které můžete úspěšně odstartovat svůj MLM byznys... VÍCE INFO ZDE

[Ukázka HBA - Lekce 25] Nejrychlejší Cesta, Jak Díky Facebooku Za Pouhých 14 Dní Vybudovat Tým a Vydělávat Stabilní Peníze

Většina z vás, se "snaží" budovat svůj byznys na Facebooku, ale bohužel neúspěšně... Možná mezi ně patříte i vy!

Pokud patříte do skupiny těch, co se vám nedaří... Nemusíte se za to stydět, je to normální proces (A já to nikomu neřeknu :-p ).

Avšak pokud si myslíte, že se něco změní samo od sebe, nebo v jiném projektu... Jste na omylu přátelé! Změní se něco až tehdy, když pro to něco uděláte!

A nyní máte jedinečnou šanci, získat něco, co jste nečekali a co vám pomůže do 14 dní odstartovat váš MLM byznys a zajistit vám stabilní registrace do vašeho týmu.

[HBA] Home Business Academy

Home Business Academy je jediná MLM Akademie v Česko-Slovensku. V této akademii vás za 12 měsíců naučím vydělávat 50+ tisíc korun každý měsíc. Do pouhých 12 měsíců můžete opustit své stávající zaměstnání a věnovat se na plný úvazek svému MLM byznysu z pohodlí domova.

Vím, asi si myslíte, že to bude něco, na co nemáte peníze a co nebude stát za to. Ale opravdu je to tak? Akademii můžete mít již za pět set měsíčně s tím, že vám kdykoli vrátím peníze zpět.

Nemáte opravdu co ztratit! Právě naopak. Jsem si jist, že nebudete litovat!

VÍCE INFO ZDE


TIP NA ZÁVĚR: Sdílejte tento blogový příspěvek mezi svůj tým! Jen tak docílíte maximálního efektu a duplikace vaší sítě, která vám bude exponenciálně růst.

Nenechávejte si to pro sebe... Tak se lídr nechová!

POKUD SE VÁM TATO EPIZODA LÍBILA A CHCETE VÍCE NÁVODŮ A STRATEGIÍ, JAK ÚSPĚŠNĚ BUDOVAT ONLINE MLM BYZNYS, SLEDUJTE MOU FACEBOOK STRÁNKU. DĚKUJI!

arrow