[Trénink ZDARMA] Jak Zvládnout Negativního Nebo Nepodporujícího Sponzora/UpLine a Přesto Začít Vydělávat

Tento Trénink ZDARMA Je Pro Každého Kdo Nemá Schopného Lídra a Přesto Chce Úspěšně Podnikat v Síťovém Marketingu

Tento trénink v síťovém marketingu vám pomůže, pokud váš upline/sponzor nestojí za nic a vy cítíte, že vás nijak nepodporuje, neposouvá a je negativní.

Vím, jak se cítíte...

Je to ta nejhorší věc, co se vám může stát! Začínáte nový byznys, jste natěšeni, plní energie a váš sponzor vám nijak nepomáhá... Také se vám to děje?

Jak se můžete sakra posouvat vpřed, když nemáte žádnou podporu nebo mentora, který vám poradí a pomůže?

Ano je to frustrující, vím, ale nezoufejte, mám pro vás řešení, jak z toho ven!

[MLM TRÉNINK ZDARMA] JAK ZVLÁDNOUT NEGATIVNÍHO NEBO NEPODPORUJÍCÍHO SPONZORA/UPLINE A PŘESTO VYDĚLÁVAT?

Zadejte Svůj Email a Získejte Zdroj ZDARMA

Jak začít vydělávat i když váš sponzor se nezajímá nebo úplně skončil

privacy Vaše údaje jsou v bezpečí a nebudou nijak sdíleny

S každou novou epizodou se vám snažím předat co nejvíce informací, které můžete ihned implementovat do svého MLM byznysu a získat okamžité výsledky.

Dnes vám dávám zcela zdarma 3 video tréninky, které vám pomohou začít úspěšně podnikat v MLM, bez ohledu na to, zda váš sponzor funguje nebo nefunguje. Klikněte na žlutý banner výše a získejte zcela ZDARMA tréninky, díky kterým neexistuje scénář, ve kterém byste nezažili neúspěch. Je to ve vás přátelé, já tomu věřím!

[MLM Trénink ZDARMA] Buďte černou ovcí vaší společnosti

Pokud nyní nemáte upline ve vaší firmě, který vám pomáhá a podporuje, nejspíš se ztotožníte s mým příběhem.

Se síťovým marketingem jako takovým jsem začal již v roce 2008, kdy jsem poprvé narazil na tento pojem.

V té době jsem narazil na projekt Herbalife, do kterého jsem tehdy vstoupil, aniž bych tušil, co to obnáší a znamená. Můj sponzor mi radil, obvolej seznam kontaktů a přiveď je na prezentaci. Já tak udělal a nic se nestalo. Každý mě poslal někam 🙂 Tehdy mu (mému sponzorovi) říkám, že se nic nestalo a každý mě odmítl. A on nevěděl co dál, přestal se mnou pracovat a já tak ztratil motivaci a do pár týdnů se na to vykašlal.

Takto to šlo několik let a v každém projektu mi říkali to stejné. V té době jsem pochopil, že v ČR není lídr, který by mi pomohl a proto jsem začal hledat v USA a našel jsem 😀

Naučil mě strategii, jak používat internet k tomu, abych získával zcela automaticky kontakty do svého seznamu a z nich pak dělal registrované členy jako na běžícím pásu.

Byl jsem nadšen. V té době jsem vstoupil do jednoho nejmenovaného projektu s kávou, ve kterém jsem začal tuto strategii uplatňovat. Začal jsem využívat sociální sítě, vlastní web a mnoho dalších online nástrojů, které mi pomáhají v rozvoji mého byznysu.

V té době jsem to řekl svému lídrovi, který měl velmi vysoké postavení v dané společnosti a začal jsem makat. On říkal, že to fungovat nebude! Za cca 10 měsíců jsem vybudoval celkem slušnou síť a to převážně online. Všichni čuměli a i můj lídr, který byl zastáncem staré školy a nevěděl mi poradit co dělat.

V té době jsem se stal "černou ovcí" dané společnosti, byl jsem nahlášen a zablokovali mi účet a já o vše přišel. Ale s tím rozdílem, že jsem měl databázi relevantních kontaktů, kteří byli se mnou a já je tak mohl kdykoli oslovit s nabídkou.

Ano uběhli měsíce a já nebyl v žádném projektu, ale přesto jsem využíval svou strategii a získával stále kontakty, ale ne registrace.

V roce 2013 jsem narazil na svůj nynější projekt, který jsem začal v roce 2016 budovat naplno. Za tu dobu mám více jak 1300+ členů v týmu, někteří jsou uživatelé, někteří pracují a jde to vidět. Můj tým neustále roste a já se neustále vyvíjím.

Po pravdě jsem stále tou černou ovcí bez upline/lídra, která si jede svou vlastní cestou, která se velmi odlišuje od cesty ostatních. Ale víte proč to dělám? Protože to funguje!

Funguje to i mě a to jsem začínal bez jediného kontaktu! Ale musel jsem se držet svého plánu a být "černou ovcí", která nenásleduje dav a i přes negativní slova mých upline, si jedu to své!

A to chci nyní po vás přátelé. Budu k vám upřímný, nikdy jsem neměl schopného upline a přesto jsem úspěšný! I nyní je můj sponzor "ňouma" který svůj byznys dělá zcela jinak a vůbec se mnou nekomunikuje. Ale víte co? Mě je to jedno. Já jsem podnikatel, umím si poradit. A co vy?

[MLM Trénink ZDARMA] Jste majitelem svého byznysu, chovejte se tak

Přesto, že mě zablokovali, nikdy jsem neměl schopného sponzora, co by mi radil, jsem si stále dělal to co jsem chtěl, protože mi to fungovalo a cítil jsem, že s touto strategií uspěji kdekoli. Ať si každý říká co chce!

Samozřejmě, že existují pravidla a plán, podle kterého se držet. Pamatujte, že úspěch zanechává stopy! A právě proto doporučuji začít tím, že budete sledovat ty, co již mají výsledky a implementovat jejich strategie na svůj byznys.

Síťový marketing je úžasný byznys v tom, že nemusíte nic vymýšlet, ale jednoduše kopírovat cestu úspěšných.

Ale jen málo kdo to dělá! A já se ptám proč?

Samozřejmě, je to vaše podnikání a já nemám žádný vliv na to, jak se rozhodnete a co pro svůj byznys uděláte, ale přátelé, proč stále zabředáte ve starých kolejích, když už vám někdo vyšlapal jiné, které však fungují.

Můžete najít strategie, které budou fungovat i vám, to jsem si jistý, ale musíte se vymanit z toho, myslet si, že je vše ok a tak to má být. Pokud nevyděláváte, je někde chyba!

Vše je ve vás přátelé! Jsem si jistý, že pokud čtete tyto řádky, chcete poznat opravdové krásy síťového marketingu. Proto vás vyzývám. Pojďte být "černou ovcí" najděte si strategii na míru a začněte pracovat!

[MLM Trénink ZDARMA] Najděte si virtuálního lídra

Ano držet se svého plánu a strategie, ať se děje, co se děje, je velmi těžké. Avšak pokud vytrváte, mohu vám garantovat, že zažijete opravdové krásy MLM byznysu.

Ale kde daný plán a strategii na míru najít? Je to jednoduché, najděte si mentora online, který vám bude pomáhat. Já to také tak udělal a vyplatilo se. Kdybych to neudělal, víte co by se stalo? Makal bych nyní na 3 směny ve fabrice.

Existuje spousty virtuálních mistrů, kteří vám poradí a pomohou na vaší cestě. Ano zde v Česko-Slovensku jich moc není, ale kdo hledá najde 🙂

Ano chvíli trvalo, než jsem začal mít nějaké výsledky (asi 90 dní), ale i tak jsem neustále dělal vše, co jsem se naučil a nakonec jsem uviděl skvělé výsledky jako odměnu za mou "tvrdou" práci.

Nyní jsem v pozici, kdy se mě moji bývalí lídři, ptají a žádají mě o pomoc s MLM byznysem i když se mi dříve smáli a odrazovali 🙂 

Ano nemusí to být váš případ... Ale nejlepším způsobem, jak se vymanit z nepodporujícího upline a začít generovat příjmy, je najít si virtuálního lídra a začít mít výsledky. V tu chvíli se vás váš lídr sám zeptá, jak jste to udělali, to vám mohu slíbit 🙂

Ale nejdůležitější věcí, kterou si máte z této epizody odnést je FAKT, že k úspěchu v síťovém marketingu NEPOTŘEBUJETE PODPORUJÍCÍ UPLINE!

Vy jste váš mentor, váš lídr, který se rozhoduje na vlastní pěst. Pokud cítíte, že potřebujete změnu, najděte si virtuálního lídra a uvidíte, že se začne vše měnit.

[MLM Trénink ZDARMA] Co dělat, když váš upline skončí?

A co dělat, když váš upline skončí?

Je to jednoduché... jděte za tím, kdo je nad ním a třeba to bude ten, co vám rád pomůže. Dává to totiž smysl, že člověk, který není váš přímý sponzor, ale jste u něj v síti, vám bude chtít pomoci, jelikož na tom samozřejmě vydělá i on.

Nebo zkuste napsat na vedení projektu, ať vám dají kontakt na top lídra v projektu, že potřebujete pomoci.

[MLM Trénink ZDARMA] Závěrem

Nenechte nikoho, aby ovládal váš byznys. Vy jste jeho pánem a osobou, která ručí za svůj úspěch!

Pokud je váš lídr/sponzor k ničemu a nebo úplně skončí... najděte si virtuálního mentora!

Existuje dost "trenérů" a "guru", ale nejprve se ujistěte, zda dosahují výsledků a dělají akce, nebo jen učí naučené. Daný člověk nemusí mít tisícové databáze a mít miliony na účtu, aby byl pro vás dobrým lídrem. Na to nikdy nezapomínejte. Znám totiž spousty úspěšných lídrů, kteří vybudovali masivní sítě, avšak na základě starých technik, kde oslovovali každého koho potkali. Většinou to jsou silní Extroverti a to každý není!

Ať již uděláte cokoli, pamatujte. Máte svojí hlavu a nikdo vám nemůže rozhodovat a radit vám, jak budovat svůj byznys. Najděte si to co vyhovuje vám a pusťte se do práce!

Nestěžujte si a nehledejte výmluvy, že za to nemůžete, že se o vás nikdo nestará. Zde nejsme ve škole přátelé. Máte šanci to změnit, ale musíte chtít a hledat možnosti ne důvody, proč něco nejde.

Nepotřebujete nikoho jiného, abyste to zvládli. To co potřebujete je vaše ROZHODNUTÍ, POHOTOVOST a ZÁVAZEK, že do toho půjdete na 100%.

A nezapomeňte se podívat na dnešní zdroj zdarma, ve kterém vám ukážu, jak používat svou značku a sociální média, abyste získávali 3-5 registrací týdně. Stačí kliknout na žlutý banner níže!

Zadejte Svůj Email a Získejte Zdroj ZDARMA

Jak začít vydělávat i když váš sponzor se nezajímá nebo úplně skončil

privacy Vaše údaje jsou v bezpečí a nebudou nijak sdíleny

Je mi jasné, že pokud jste dočetli až sem, chcete od svého života více. Ať již jste na mém webu poprvé, nebo jste pravidelným návštěvníkem, mám pro vás dobrou zprávu!

Máte šanci udělat něco, co naprosto změní váš byznys. Nejprve si stáhněte Zdroj Zdarma a poté klikněte na TENTO ODKAZ

shadow-ornament

Zdroje, které vám pomohou posunout váš byznys na další level

Zvyšte své šance na úspěch, díky těmto tréninkovým metodám a posunete svůj MLM byznys na zcela jinou úroveň. Každý může žít mimořádný život a obzvláště v dnešní době. Stačí vědět jak na to a být ve správný čas na správném místě.

Tím, že jste zde a dočetli až sem, znamená jediné... Jste připraveni posunout svůj byznys ke stabilním ziskům!

[Efektivní Trénink ZDARMA], Jak Za 60 Minut Práce Vydělávat Stále Dokola

Shlédněte zcela ZDARMA Záznam Webináře, ve kterém vás naučím, krok po kroku, jak za 60 minut práce, získávat desítky kontaktů, více prodejů a masivní nárůst nových členů v týmu.

Chci, abyste mohli vše co se naučíte ihned aplikovat do svého byznysu a pocítit okamžité výsledky. Díky tomuto tréninku Zdarma získáte přesný návod, jak za pouhou 1 hodinu práce ihned vydělat peníze... VÍCE INFO ZDE

[Trénink ZDARMA] Jak Mít Až 70% Úspěšnost Při Oslovování Kontaktů

Mít spousty kontaktů ve své databázi je jednou z nejdůležitějších věcí vůbec. Bez seznamu relevantních kontaktů, nemáte šanci na úspěch. Ale nezoufejte, nemusíte mít nyní žádné kontakty, jak je získávat vás učím v tréninku výše.

V tomto Tréninku Zdarma vám ukážu, jak mít až 70% úspěšnost při oslovování svých kontaktů a přitom neslyšet žádné odmítnutí. Skript z tohoto tréninku byste měli mít neustále při sobě a používat ho!

Jen tak docílíte mistrovství... VÍCE INFO ZDE

[HBA] Home Business Academy

Home Business Academy je jediná MLM Akademie v Česko-Slovensku. V této akademii vás za 12 měsíců naučím vydělávat 50+ tisíc korun každý měsíc. Do pouhých 12 měsíců můžete opustit své stávající zaměstnání a věnovat se na plný úvazek svému MLM byznysu z pohodlí domova.

Vím, asi si myslíte, že to bude něco, na co nemáte peníze a co nebude stát za to. Ale opravdu je to tak? Akademii můžete mít již za pět set měsíčně s tím, že vám kdykoli vrátím peníze zpět.

Nemáte opravdu co ztratit! Právě naopak. Jsem si jist, že nebudete litovat!

VÍCE INFO ZDE


Získali jste nějakou hodnotu z těchto zdrojů, které jsem uvedl výše? Pokud ano, budu moc rád, když se podělíte o tyto zdroje se svými kontakty a lidmi v síti. Jen tak dokážete urychlit váš proces a zajistit vám a vašemu týmu slušné zisky.

Předem děkuji všem vědomím online podnikatelům, kteří mě sledují a sdílejí tyto informace i svému týmu a kontaktům.

POKUD SE VÁM TATO EPIZODA LÍBILA A CHCETE VÍCE NÁVODŮ A STRATEGIÍ, JAK ÚSPĚŠNĚ BUDOVAT ONLINE MLM BYZNYS, SLEDUJTE MOU FACEBOOK STRÁNKU. DĚKUJI!

arrow