39 Způsobů, Jak Se Vyhnout Zdrcujícímu Vypnutí Facebook Účtu Pro Reklamu...

Plus Co Dělat, Pokud Již Máte Facebook Účet Zablokován

Stále více a více z vás mi píše, že máte problémy se zablokovaným FB účtem, nebo že vám neschválili reklamu na Facebooku. Právě proto jsem se rozhodl pro vás dnes vytvořit speciální epizodu, ve které vám ukážu 39 způsobů, jak se vyhnout zablokování vašeho FB účtu.

Na Facebooku je aktivních více jak 2 miliardy uživatelů a jen „hlupák“ by si nechal dobrovolně zablokovat svůj FB účet a ztratit tak možnost ukrojit si svůj kus z koláče uživatelů Facebooku.

Věřím, že tato epizoda pro vás může být hodnotná do budoucna, abyste měli 100% jistotu, že děláte vše správně.

Takže si přečtěte těchto 39 způsobů a začněte se jimi řídit. Také jsem jako vždy pro vás připravil velmi hodnotný zdroj ZDARMA, díky kterému tentokrát zjistíte 3 efektivní a jednoduché metody, jak získat více angažovanosti vašich příspěvků na Facebooku.

Zadejte Svůj Email a Získejte Zdroj Zdarma

3 Jednoduché a přesto efektivní metody, jak zvýšit angažovanost Facebook postů

privacy Vaše údaje jsou v bezpečí a nebudou nijak sdíleny

39 ZPŮSOBŮ, JAK SE VYHNOUT ZAMÍTNUTÍ REKLAM A ZABLOKOVÁNÍ FB ÚČTU

 • Ujistěte se, že vaše Fan Page stránky neobsahují žádné odkazy, které by odpovídaly směrnicím Facebook / reklamy na stránkách. Když spustíte Facebook reklamu, Facebook se podívá na vaši fan page. Máte-li odkazy na vaší stránku, zejména v sekci o mně, obchodní příležitosti nebo blogu a vaše podnikání je jasným porušením pokynů Facebook, může vám Facebook zakázat a nemluvě o vaší stránce fanoušků. Pár odkazů, které mám na mysli: MLM, příležitosti k vytváření peněz, práce z domova, obchodní příležitosti, seznamovací stránky, alkohol, online hazardní hry, předplatné a doplňky.
 • Záložky aplikací na stránce Facebook fanoušků by neměly být používány k propagaci žádného z výše uvedených příkladů, MLM, příležitostí k vytváření peněz, práce z domova obchodní příležitosti, seznamovacích míst, alkoholu, hazardních her na internetu, předplatného a doplňků.
 • Raději posílejte lidi na blogový příspěvek, při vytváření reklamy, nežli na vstupní stránku. Pokud odesíláte návštěvnost na vstupní stránku, ujistěte se, že používáte jazyk, který není specifický pro to, co daná osoba získá, pokud klikne na reklamu. Facebook chce vědět, co se bude dít příště, když někdo klikne na vaši reklamu tak, že použije slova jako je, klikněte zde a dozvíte se více o tom, jak pan X ...... nebo klikněte sem, abyste viděli tuto revoluční metodu … atd ...
 • Pokud si zakládáte nový účet pro reklamu, je velmi důležité projít vše na svém účtu, abyste neměli červené vlajky ve svém účtu. Každá červená vlajka vede Facebook k důkladnému manuálnímu prozkoumání vaší fanpage. Pokud začínáte s reklamou, doporučuji začít s nízkým rozpočtem od 200-1000kč. Začněte tím, že spustíte reklamu na zvýšení počtu fanoušků s nižším rozpočtem, alespoň na 30 dní.
 • Měňte své reklamy pomalu. Nikdy nezačínejte spuštěním reklamy za více jak 2000 kč den. Například, pokud začínáte s reklamou za 200kč na den a reklama úspěšně probíhá po několik dní, poté zvyšte svou reklamu zase například o 200kč/den. Postupně takto dosáhněte svého maxima!
 • Pokud vám již někdy reklamu zablokovali, nesnažte se jí upravovat. Rovnou jí vymažte! Nenechávejte na svém účtu žádné důkazy pro Facebook, aby vás museli manuálně zkontrolovat. Každou uchovanou neschválenou reklamou, nebo příspěvkem dáváte Facebooku motivaci udělat vám manuální kontrolu, v níž většinou reklama neprojde.
 • Vymazávejte si všechny staré reklamy, které již neběží a ze kterých již neberete data. Zase, snížíte tím riziko, že budete manuálně kontrolováni.
 • Udržujte svůj účet v souladu s obchodními podmínkami, kde je jasně uvedeno, že účet pro reklamu lze využívat pouze na jedné IP adrese. Pokud se do svého reklamního účtu na Facebooku přihlásíte z jiné IP adresy, třeba na dovolené, riskujete, že se objeví červená vlajka a reklamu vám neschválí. Pokud se již musíte přihlásit, využijte mobilní telefon!
 • Nepoužívejte PayPal jako platební metodu.
 • Pokud používáte slovo Facebook ve své reklamě, používejte vždy velké písmeno „F“ ne malé „f“. Taktéž nikdy nepoužívejte jiný neoficiální výraz jako FB atd.
 • Na jeden účet reklamy vždy pouze jedna fanpage!
 • Máte-li administrátora své fan page, snažte se držet počet adminů na co nejmenším čísle. Máte-li totiž admina, který v minulosti porušil pravidla Facebooku, ovlivní to i váš účet.
 • Obrázky reklam samozřejmě nesmějí obsahovat sexuální tématiku, více jak 20% slov. Nesmějí být také šokující, urážlivé, nebo nadměrně násilné.
 • Zvuk nebo videa na vstupních stránkách by neměl mít automatické spouštění, poté co návštěvník vstoupí na vaši vstupní stránku.
 • Vstupní stránky, které propagujete pomocí Facebook reklam, musejí mít zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky. Dobrou metodou je udělat to, přes textový odkaz.
 • Každá vstupní stránka také musí obsahovat, proč budou informace o dané osobě zpracovávány.
 • Na vstupních stránkách, které chcete propagovat pomocí Facebook reklam, nejsou povolené žádné pop-up okna a nic podobného.
 • Obrázky reklam nesmějí obsahovat neexistující funkce. Například tlačítko přehrávání, které ve skutečnosti video nepřehraje atd.
 • Nepoužívejte před a po obrázky
 • Všechny součásti reklamy, včetně jakéhokoli textu, obrázků a jiného obsahu, musejí být relevantní s vaším produktem, službou kterou nabízíte.
 • Reklamy musejí jasně obsahovat produkt, službu nebo značku, která je prezentována.
 • Facebook reklamy nesmějí odkazovat na zakázané webové stránky, na stránky se zakázanými slovy, jako je například MLM, práce doma atd. Ano Facebook se podívá na stránku na kterou odkazujete své reklamy.
 • Adresa URL na kterou odkazujete, musí fungovat na všech prohlížečích, aby byla reklama schválena. Zkontrolujte si to!
 • Ujistěte se, že vaše webová stránka nemá špatné hodnocení na serveru http://www.mywot.com/ Pokud tam špatné hodnocení máte, s největší pravděpodobností dostanete odmítnutí.
 • Denně kontrolujte své reklamy a ujistěte se, že nemají negativní hodnocení a skóre relevance pod 6. Pokud tomu tak je, jednoduše reklamu odstraňte. Facebook se stará více o uživatelskou zkušenost a ne o vaši firmu.
 • Používejte jasný a přijatelný jazyk na tvorbu svých reklam. Nedělejte tajemné reklamy ve kterých neodhalíte co se uživatel uvnitř dozví.
 • Nepoužívejte kopie reklam od někoho jiného!
 • Ujistěte se, že pokud cílíte své reklamy do určitých zemí, ujistěte se, že vaše IP adresa není v dané zemi blokována.
 • Pokud si myslíte, že nad Facebookem vyzrajete, mýlíte se!
 • Používáte-li webhosting zdarma pro váš web, s největší pravděpodobností vaší reklamu Facebook zamítne. Nepoužívejte software třetích stran!
 • Používejte pouze správnou gramatiku a symboly, které dávají smysl a mají jasný význam. Pokud tomu tak není, vaše reklama nebude schválena.
 • Cokoli o vydělávání peněz nemá ani cenu zveřejňovat na Facebooku jako reklamu.
 • Pokud vám neschválí reklamu, upozorňuji, že jste v seznamu Facebooku a čím více zamítnutí máte, tím větší pravděpodobnost dalšího zamítnutí.
 • Nebuďte administrátoři na více reklamních účtech
 • Nedokončené věty… Slibování toho co nemůžete splnit, také vede k neúspěšné reklamě
 • Na úvodní stránce vašeho podnikání by jste měli mít informace jako: úplná obchodní adresa, kontaktní údaje, logo, zásady ochrany osobních údajů, obchodní podmínky,
 • Pokud uživatel klikne na tlačítko „X“ (ven) v reklamě. Je to jasný důkaz pro Facebook, aby vás začal vyšetřovat… To mě dostává k cílení. Vaším úkolem je cílit na relevantní trh, aby se vám to nestalo!
 • Pokud propagujete affiliate produkty třetích stran. Doporučuji si udělat spíše článek na blog s odkazem na daný produkt/službu. Zabráníte tím blokování reklamy. Fcebook jen zřídkakdy schválí reklamu třetí strany.
 • A nakonec, spouštějte reklamy vždy ve „Správci reklam“

Super Tomáši, ale co mám teď udělat, když už mě zablokovali? Dobrá otázka!

Nejprve, než se pustíte do tvorby reklam doporučuji prostudovat si důkladně podmínky Facebooku pro reklamu. A nemyslím tím, že si je jednou přečtete. Doporučuji je studovat alespoň jednou za měsíc, jelikož FB hodně často podmínky mění a upravuje.

Podívat se na zásady tvorby reklam na Facebooku můžete zde >>> https://www.facebook.com/policies/ads/

První věcí, kterou musíte udělat, pokud vám zablokovali účet, je napsat na Facebook podporu a vše se snažit vyřešit. Ano, pokud pracujete ve správci reklam v business manageru, měli byste mít v sekci nápovědy možnost připojit se na chat s Facebookem.

Snažte se s podporou komunikovat a zjistit, proč byl váš účet zablokován.

Pokud vám již řeknou, že váš účet neodblokují, doporučuji jediné. Pokud se vám toto již stalo a nevíte co dál, jednoduše požádejte někoho v rodině nebo přátel, zda byste mohli využívat účet pro reklamu na jejich FB profilu. Většina ani nemá tušení, že nějaký účet pro reklamu na FB existuje a proto jim to s největší pravděpodobností vadit nebude.

A v případě, že vám ani toto nevyjde, máte nejspíš poslední možnost a tou je zakoupení účtu pro reklamu od někoho jiného. Toto je velmi riskantní metoda, ale může vám pomoci v nouzi.

Samozřejmostí je, že na těchto nových reklamních účtech budete mít jiné platební kartu než-li tu co jste měli v účtu, který vám zablokovali. Samozřejmě nepoužívejte ani PayPal!

A poslední možností je, že si jednoduše vytvoříte celý Facebook profil a účet pro reklamu znovu a ten předešlý vymažete.

 

Doufám, že vám tato speciální epizoda pomohla urovnat ten zmatek a nebo se vrátit zpět do hry na Facebooku.

Máte-li zájem získat jasnou, velmi efektivní 3 krokovou strategii, jak zvýšit počet lajků, komentů a sdílení vašich Facebook příspěvků, díky čemuž získáte velmi rychle více registrací do sítě a prodejů, poté klikněte na žlutý banner níže a získejte zcela ZDARMA video trénink, ve kterém vám ukážu, jak na to!

Zadejte Svůj Email a Získejte Zdroj Zdarma

3 Jednoduché a přesto efektivní metody, jak zvýšit angažovanost Facebook postů

privacy Vaše údaje jsou v bezpečí a nebudou nijak sdíleny

Je mi jasné, že pokud jste dočetli až sem, chcete od svého života více. Ať již jste na mém webu poprvé, nebo jste pravidelným návštěvníkem, mám pro vás dobrou zprávu!

Máte šanci udělat něco, co naprosto změní váš byznys. Nejprve si stáhněte Zdroj Zdarma a poté klikněte na TENTO ODKAZ

shadow-ornament

Zdroje, které vám pomohou posunout váš byznys na další level

Zvyšte své šance na úspěch, díky těmto tréninkovým metodám a posunete svůj MLM byznys na zcela jinou úroveň. Každý může žít mimořádný život a obzvláště v dnešní době. Stačí vědět jak na to a být ve správný čas na správném místě.

Tím, že jste zde a dočetli až sem, znamená jediné... Jste připraveni posunout svůj byznys ke stabilním ziskům!

[Efektivní Trénink ZDARMA], Jak Za 60 Minut Práce Vydělávat Stále Dokola

Shlédněte zcela ZDARMA Záznam Webináře, ve kterém vás naučím, krok po kroku, jak za 60 minut práce, získávat desítky kontaktů, více prodejů a masivní nárůst nových členů v týmu.

Chci, abyste mohli vše co se naučíte ihned aplikovat do svého byznysu a pocítit okamžité výsledky. Díky tomuto tréninku Zdarma získáte přesný návod, jak za pouhou 1 hodinu práce ihned vydělat peníze... VÍCE INFO ZDE

[Trénink ZDARMA] Jak Mít Až 70% Úspěšnost Při Oslovování Kontaktů

Mít spousty kontaktů ve své databázi je jednou z nejdůležitějších věcí vůbec. Bez seznamu relevantních kontaktů, nemáte šanci na úspěch. Ale nezoufejte, nemusíte mít nyní žádné kontakty, jak je získávat vás učím v tréninku výše.

V tomto Tréninku Zdarma vám ukážu, jak mít až 70% úspěšnost při oslovování svých kontaktů a přitom neslyšet žádné odmítnutí. Skript z tohoto tréninku byste měli mít neustále při sobě a používat ho!

Jen tak docílíte mistrovství... VÍCE INFO ZDE

[HBA] Home Business Academy

Home Business Academy je jediná MLM Akademie v Česko-Slovensku. V této akademii vás za 12 měsíců naučím vydělávat 50+ tisíc korun každý měsíc. Do pouhých 12 měsíců můžete opustit své stávající zaměstnání a věnovat se na plný úvazek svému MLM byznysu z pohodlí domova.

Vím, asi si myslíte, že to bude něco, na co nemáte peníze a co nebude stát za to. Ale opravdu je to tak? Akademii můžete mít již za pět set měsíčně s tím, že vám kdykoli vrátím peníze zpět.

Nemáte opravdu co ztratit! Právě naopak. Jsem si jist, že nebudete litovat!

VÍCE INFO ZDE


Získali jste nějakou hodnotu z těchto zdrojů, které jsem uvedl výše? Pokud ano, budu moc rád, když se podělíte o tyto zdroje se svými kontakty a lidmi v síti. Jen tak dokážete urychlit váš proces a zajistit vám a vašemu týmu slušné zisky.

Předem děkuji všem vědomím online podnikatelům, kteří mě sledují a sdílejí tyto informace i svému týmu a kontaktům.

POKUD SE VÁM TATO EPIZODA LÍBILA A CHCETE VÍCE NÁVODŮ A STRATEGIÍ, JAK ÚSPĚŠNĚ BUDOVAT ONLINE MLM BYZNYS, SLEDUJTE MOU FACEBOOK STRÁNKU. DĚKUJI!

arrow