3 Hlavní Komponenty, Které Vám Zajistí Úspěch v Síťovém Marketingu, Téměř Se 100% Jistotou

Jsou Velmi Prosté a Jednoduché, Ale Každý Úspěšný MLM Podnikatel Je Aplikuje!

Chcete vybudovat svůj MLM byznys online?

Všichni se v dnešní době snaží uspět v síťovém marketingu přes internet. Až 90% lidí, co vstoupí do MLM byznysu se snaží ho budovat online. Nicméně, pokud chcete v této hře vyhrát a opravdu vydělávat pomocí internetu, je potřeba plně pochopit základní součásti úspěšného online byznysu v síťovém marketingu.

Tyto komponenty jsem rozdělil do tří hlavních oblastí, na které byste se měli zaměřit, pokud chcete vybudovat úspěšný MLM byznys pomocí internetu.

Jsou prosté a velmi jednoduché a je až zarážející, kolik lidí zbytečně přichází o peníze, jelikož tyto komponenty neznají. Je však čas na změnu.

Chci vám co neJvíce usnadnit vaši cestu k úspěšnému byznysu v síťovém marketingu. Avšak nejprve je potřeba, abyste pochopili, že MLM byznys je regulérní podnikání, jako kterékoli jiné a bez umění tohoto řemesla (neustálé zdokonalování/studování) nemáte žádnou šanci na úspěch.

Ale já to tak nenechám! Chci abyste uspěli.

Dnes vám proto ukážu 3 hlavní komponenty, které je potřeba ihned aplikovat do svého MLM byznysu!

3 HLAVNÍ KOMPONENTY, KTERÉ VÁM ZAJISTÍ ÚSPĚCH V SÍŤOVÉM MARKETINGU, TÉMĚŘ SE 100% JISTOTOU

Zadejte Svůj Email a Získejte Zdroj Zdarma

Jak získávat nové registrace do sítě a prodeje produktů, jako na běžícím pásu.

privacy Vaše údaje jsou v bezpečí. Nebudou nijak sdíleny ani zneužity.

Tak jako každý týden i dnes mám pro vás speciální Zdroj zdarma. Tento týden je to video trénink, ve kterém vám ukážu Jak získávat nové registrace do sítě a prodeje produktů, jako na běžícím pásu. V tomto video tréninku vám odkryji své karty. Ukážu vám, jak udělat ze svého MLM byznysu stroj na peníze a vydělávat i když spíte.

Jsem si jist, že pokud chcete v síťovém marketingu vydělávat pomocí internetu již v tomto roce, je tento zdroj ZDARMA nezbytnou součástí!

Všichni Online Lídři Budují Svůj Seznam Kontaktů

To je zdaleka ta nejdůležitější věc, na kterou se všichni top lídři soustředí. Budování vašeho seznamu kontaktů může být naprosto snadné, ale může být také velmi obtížné, otravné a deprimující. Záleží, jak si vyberete!

Všichni vůdci učí různé strategie a metody, ale princip je vždy stejný…

Budovat si silný seznam kontaktů.

Je naprosto jedno, zda se rozhodnete budovat svůj byznys pomocí internetu, nebo offline. Zda budete oslovovat jedince nebo budete budovat svůj vlastní brand...

Vždy budujete svůj seznam relevantních kontaktů, které můžete kdykoli oslovit!

Existuje mnoho způsobů, jak získávat lidi do svého seznamu kontaktů. Ale dobrou zprávou je, že pokud se naučíte jen jednu metodu, jak vytvořit seznam kontaktů, máte vyhráno. Poté můžete postupně přijít na druhou, třetí atd.

Právě proto jsem dnes pro vás připravil jako Zdroj ZDARMA tento video trénink, ve kterém vám ukážu, jak získat 1000+ kontaktů do své databáze za 1-2 měsíce.

Takže bez pochyb se musíte soustředit na seznam kontaktů, přes to nejede vlak!

Vytváření Hodnotného Obsahu (primárně založený na videu)

Pokud jste všímaví, určitě jste již vypozorovali, že všichni lídři vytvářejí pravidelný obsah. Ano i tato epizoda, kterou zrovna čtete se dá považovat za hodnotný obsah. Co myslíte? To samé Zdroj ZDARMA a Video. Může to být cokoli, co vás napadne a pro co se rozhodnete.

Ve vašem vlastním zájmu, je vytvářet hodnotný obsah, aby vás váš trh poznal a věděl o vás.

Jedním z nejefektivnějších a bezpochyby nejlepším způsobem, vytváření obsahu, je video.

Video je super výkonné a nejspíš nenaleznete online Lídra v síťovém marketingu, který by netočil videa.

Proč?

Protože neexistuje lepší médium, na internetu, které vytváří, tak rychle důvěru a buduje vztah, jako právě video.

Také jsem se dříve velmi dlouho vyhýbal videím, avšak jakmile jsem je začal ve svém byznysu využívat. Mé čísla se drasticky navýšili, během pár týdnů!

Je to nesmírně jednoduché. Jen se překonat!

Video nemusí být na profesionální úrovni, aby vás lidé začali sledovat. Nemusíte ani vytvářet hodinová videa. Stačí, pokud na začátek budete postupovat podle těchto tří kroků…

1. Začněte otázkou (problém, bolest…)

2. Obsah (maso videa. Vyřešíte otázku…)

3. Výzva k akci

Tuto strategii již testuji více jak 2 roky a vybudoval jsem díky tomu úspěšný online byznys s 1300+ lidmi v síti.

Umět efektivně komunikovat a vytvářet vztahy

Toto je jistě třetí součást, kterou však rozděluji do dvou částí.

Za prvé, pokud chcete přesvědčit lidi, aby se k vám registrovali nebo si od vás koupili, je potřeba ovládat efektivní copywriting.

Co? Co je copywriting?

Je to jednoduše schopnost umět komunikovat s lidmi skrze text tak, abyste je dokázali vyzvat k akci.

Například:

Můžete použít „Klikněte zde“ ale opravdu někdo klikne?

Ale co když použijete… „Klikněte zde a získejte zdarma Video Trénink, ve kterém vám ukážu krok za krokem, jak vybudovat 1000+ kontaktů za pár týdnu“ Jaké variantě byste byli více nakloněni vy? Co spíše by vás přimělo kliknout na odkaz? Jsem si jistý, že druhá možnost!

Druhou částí Efektivní komunikace je osobní komunikace po telefonu/skype.

Existuje spousty lidí, kteří chtějí vybudovat online byznys v síťovém marketingu, ale nechtějí telefonovat. What a Fuck?

Poté se ptám, proč jste v tomto byznysu? Nejspíš jste ho špatně pochopili!

Máte na vybranou, dnes již nemusíte obvolávat kontakty jako dříve a mít deprese z odmítnutí. Dnes se to dělá jinak 🙂

Každý lídr buduje vztahy. Dokonce i velcí affiliate podnikatelé, info podnikatelé a všechny firmy budují vztahy se svými uživateli.

Proč?

Protože chápou sílu vztahů a to, co to znamená pro jejich podnikání.

V online světě neprodáváme, ale informujeme a vzděláváme!

A je to!

Informuji je, vzdělávám je a každý se sám rozhodne, zda se ke mně chce připojit a začít generovat zisky nebo ne. Nikoho nepřemlouvám, neuháním a už téměř nezažívám odmítnutí.

Závěrem

Tyto tři hlavní komponenty, které jsem vám dnes ukázal, jsou podle mě jádrem celého online marketingu.

Pokud se zaměříte na tyto tří oblasti a budete pracovat na získávání dovedností v každé z nich, garantuji vám, že vybudujete říši 🙂

Budování seznamu, vytváření hodnotné obsahu a efektivní komunikace jsou tři oblasti, které vám pomohou rychleji dosáhnout úspěchu online, téměř se 100% jistotou.

Domnívám se také, že by vás mohlo zajímat být součástí komunity, která se zaměřuji přesně na tyto komponenty.

Ono je totiž hezké vědět, že je potřeba budovat seznam kontaktů, hodnotný obsah atd. Ale jsem si jistý, že spousty z vás neví, jak na to. Právě proto doporučuji připojit se do této komunity, abyste měli jasný plán krok po kroku, jak na to.

Doba se mění přátelé. Dnes již každý může vybudovat masivní úspěch v síťovém marketingu. Stačí vědět jak na to!

Jste připraveni? Já jsem připraven vám pomoci!

Zadejte Svůj Email a Získejte Zdroj Zdarma

Jak získávat nové registrace do sítě a prodeje produktů, jako na běžícím pásu.

privacy Vaše údaje jsou v bezpečí. Nebudou nijak sdíleny ani zneužity.

Je mi jasné, že pokud jste dočetli až sem, chcete od svého života více. Ať již jste na mém webu poprvé, nebo jste pravidelným návštěvníkem, mám pro vás dobrou zprávu!

Máte šanci udělat něco, co naprosto změní váš byznys.

shadow-ornament

Zdroje, které vám pomohou posunout váš byznys na další level

Zvyšte své šance na úspěch, díky těmto tréninkovým metodám a posunete svůj MLM byznys na zcela jinou úroveň. Každý může žít mimořádný život a obzvláště v dnešní době. Stačí vědět jak na to a být ve správný čas na správném místě.

Tím, že jste zde a dočetli až sem, znamená jediné... Jste připraveni posunout svůj byznys ke stabilním ziskům!

[Efektivní Trénink ZDARMA], Jak Za 60 Minut Práce Vydělávat Stále Dokola

Shlédněte zcela ZDARMA Záznam Webináře, ve kterém vás naučím, krok po kroku, jak za 60 minut práce, získávat desítky kontaktů, více prodejů a masivní nárůst nových členů v týmu.

Chci, abyste mohli vše co se naučíte ihned aplikovat do svého byznysu a pocítit okamžité výsledky. Díky tomuto tréninku Zdarma získáte přesný návod, jak za pouhou 1 hodinu práce ihned vydělat peníze... VÍCE INFO ZDE

[Trénink ZDARMA] Jak Mít Až 70% Úspěšnost Při Oslovování Kontaktů

Mít spousty kontaktů ve své databázi je jednou z nejdůležitějších věcí vůbec. Bez seznamu relevantních kontaktů, nemáte šanci na úspěch. Ale nezoufejte, nemusíte mít nyní žádné kontakty, jak je získávat vás učím v tréninku výše.

V tomto Tréninku Zdarma vám ukážu, jak mít až 70% úspěšnost při oslovování svých kontaktů a přitom neslyšet žádné odmítnutí. Skript z tohoto tréninku byste měli mít neustále při sobě a používat ho!

Jen tak docílíte mistrovství... VÍCE INFO ZDE

[HBA] Home Business Academy

Home Business Academy je jediná MLM Akademie v Česko-Slovensku. V této akademii vás za 12 měsíců naučím vydělávat 50+ tisíc korun každý měsíc. Do pouhých 12 měsíců můžete opustit své stávající zaměstnání a věnovat se na plný úvazek svému MLM byznysu z pohodlí domova.

Vím, asi si myslíte, že to bude něco, na co nemáte peníze a co nebude stát za to. Ale opravdu je to tak? Akademii můžete mít již za pět set měsíčně s tím, že vám kdykoli vrátím peníze zpět.

Nemáte opravdu co ztratit! Právě naopak. Jsem si jist, že nebudete litovat! VÍCE INFO ZDE


Získali jste nějakou hodnotu z těchto zdrojů, které jsem uvedl výše? Pokud ano, budu moc rád, když se podělíte o tyto zdroje se svými kontakty a lidmi v síti. Jen tak dokážete urychlit váš proces a zajistit vám a vašemu týmu slušné zisky.

Předem děkuji všem vědomím online podnikatelům, kteří mě sledují a sdílejí tyto informace i svému týmu a kontaktům.

POKUD SE VÁM TATO EPIZODA LÍBILA A CHCETE VÍCE NÁVODŮ A STRATEGIÍ, JAK ÚSPĚŠNĚ BUDOVAT ONLINE MLM BYZNYS, SLEDUJTE MOU FACEBOOK STRÁNKU. DĚKUJI!

arrow